Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez agawa » 30 mar 2013, o 22:34

Osobom, które zmagają się z pierwszymi zmarszczkami, polecam wypróbować serie Happy Per Aqua 25+. Twarzyczka super nawilżona, maseczka to istne cudo. Krem pod oczy też! Ja sama już się z nią nie rozstaję.
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez monikaw » 8 kwi 2013, o 11:47

Ja też się zastanawiałam nad różnymi metodami na zmarszczki. Niestety takie 'naturalne' właściwie nie pomagały i zaczęłam się rozglądać za jakimś zabiegiem. Nie wiem czy wstrzykiwanie sobie czegoś jest dla mnie, ale znalazłam zabieg laserowy Fotofacial - Laser SR,WR i ST. Może któraś stosowała coś takiego? Ja znalazłam to w klinice, którą często mijałam w drodze do domu, Melitus na warszawskim Żoliborzu (opinie w necie są obiecujące, ale może i o tym słyszałyście?). Kusi mnie trochę ich promocja, bo ceny mają ogólnie podobne do innych klinik, ale teraz po 3 zabiegach 1 miałabym gratis, a przy takich rzeczach najlepsze efekty uzyskuje się właśnie przez powtarzalność, więc może to być całkiem opłacalne.
monikaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:33

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez miolko » 8 kwi 2013, o 17:20

Moim zdaniem ze zmarszczkami najlepiej walczyć za pomocą zabiegów dostępnych w gabinetach, w efekcie wyjdzie nam nawet taniej i zdrowiej dla naszej skóry. Znalazłam na stronie jednego gabinetu przykładowe zastosowanie takiego preparatu i wyniki są obiecujące (SPAM), widać, że to nie photoshop, a zmiany wprowadzane przez doświadczonego lekarza.

Ostatnio edytowano 29 sie 2013, o 14:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez dancerka » 12 kwi 2013, o 21:40

Ja z przyjaciółkami zaczęłyśmy stosować złote maski Elizabeth Kessler i powiem Tobie, że jakoś nam to w krew weszło, bo zauważyłyśmy zmniejszenie zmarszczek. Oprócz tego promieniejemy:)
dancerka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 10:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez losowa » 14 kwi 2013, o 18:51

Przede wszystkim myć codziennie twarz mydłem oliwnym:) w organique np można kupić. Jedna kostka kosztuje okolo 30zł ale starczy spokojnie na pół roku :) + wiadomo jakieś kremy na zmarszczki:) rewelacyjną sprawą są oczywiście masaże twarzy ale nie każdego na nie stać:(
losowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 18:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez pikwa » 14 kwi 2013, o 23:28

Ja polecam nawilżanie od wewnątrz. W pewnym wieku gęstość skóry się pogarsza i trzeba skórę wspomóc. Mnie kosmetyczka poleciła botox, ale o tym nie myślę bo się boję lub wspomaganie tabletkami. Najlepsze efekty widzę po relastanie. Mają w składzie kwas hialuronowy, a jak wiadomo on jest wstrzykiwany bezpośrednio w zmarszczki i beta karoten, witaminę E i C. Skóra naprawdę robi się jędrna i wygładzona.
pikwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 22:22

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez farafami1 » 15 kwi 2013, o 10:14

Ja używam tylko zwykły krem Nivea a poza tym sport ! Niektórzy pytają się, co robię, że twarz mi się nie starzeje - odpowiadam, że to aktywność fizyczna oczywiście połączona ze zdrowym odżywianiem się. Kremy oczywiście też mogą pomóc, ale to tylko jeden krok do sukcesu :)

Warto wiedzieć dlaczego nasze czasem barometry szaleją...
farafami1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:53

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Alina.777 » 15 kwi 2013, o 12:01

Zawsze też można na wygładzanie zmarszczek zastosować botox. Celebrytki tego używają i można na ich przykładzie zaobserwować, jak znakomite efekty to przynosi.
Alina.777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 11:55

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez tasiaka » 21 kwi 2013, o 19:45

Joga twarzy !
W dłuższej perspektywie - genialna sprawa
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Figara » 4 maja 2013, o 13:09

Ja polecam krem Clarena z kwasem hialuronowym, od czasu do czasu można pod oczy zastosować serum z kwasem h. Wspomagam jeszcze organizm relastanem. jestem zwolenniczką kwasu hialuronowego bo on super nawilża skórę. Po tabletkach zauważyłam od razu poprawę skóry tzn. ujędrniła mi się, nabrała jasności :-) i zmarszczki się wygładziły.
Figara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 maja 2013, o 13:04

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez sialala » 7 maja 2013, o 12:27

Dziewczyny, kosmetyki to jedno, absolutnie nie pisze że nie pomagają, ale pokładanie całej nadziei w kremach nie wyjdzie nam na dobre! Skóra potrzebuje odżywienia wewnetrznego, tak samo jak każda inna cześć ciała, a ludzie czesto o tym zapominają.

Weźmy np. koloryt skóry - opalanie przyciemnia jej odcien, owszem, ale chyba wszystkie wiemy że beta karoten zawarty m.in. w marchwi ma na to ogromny wpływ, prawda? Po miesiącu jedzenia marchewki skóra zyskuje piekny koloryt.

Tak samo ze zmarszczkami, można z nimi walczyć z zewnątrz i od wewnątrz, a najlepiej połączyć oba te sposoby. Jest wiele składników, które stosowane od wewnątrz zdecydowanie opóźnią proces starzenia sie skóry.

Ostatnio edytowano 7 maja 2013, o 13:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: linki w podpisie wystarczą
sialala
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez a_gatka » 8 maja 2013, o 09:50

Karoten czyni cuda :) Niekoniecznie ten z suplementów. Ja tam zajadam marchewkę ;)
a_gatka
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez apollo » 13 maja 2013, o 11:13

Krem do pielęgnacji okolic oczu HB - jedyny jaki testowałam, który cokolwiek daje. Udało mi się jak dotąd zapobiec zmarszczkom, ale również mocno zmniejszyłam kurze łapki. Jestem zadowolona ;-) Tylko szukajcie go raczej w sieci - na mieście jeszcze nigdzie go nie widziałam.

Obrazek
apollo
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez karmazynn » 14 maja 2013, o 14:30

Bardzo dobry krem! - http://www.cosnet.pl/maska-kremowa-diam ... 175ml.html

Dostałam go na prezent (tak, na prezent :D ) i efekty są naprawdę widoczne a zmarszczki coraz mniej :)

Jeśli ktoś ma wątpliwości - proszę napisać. Ja jestem z niego naprawdę Z.A.D.O.W.O.L.O.N.A!
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez koko » 23 maja 2013, o 22:02

ja też kombinowałam co tu zrobić ze zmarszczkami i posiedziałam w necie, naczytałam się i zaczęłam kilka tygodni temu stosować tabletki, suplement relastan, ale powiem szczerze, że nie żałuję, bo cerę mam taką bardziej jędrną i bardzo dobrze nawilżoną, wyglądam jakbym wróciła ze spa :-), a pod oczy stosuję od zawsze witaminę a+e, czyli rozcinam kapsułkę i smaruję pod oczami :-)
koko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 21:37

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez koko » 23 maja 2013, o 22:08

pozdrawiam!!!!
koko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 21:37

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez karmazynn » 11 cze 2013, o 14:21

Wiesz ja też miałam problemy ze zmarszczkami, ale próbowałam różnych środków i dodatkowo kupiłam ten krem o którym pisałam w poprzednim poście i naprawdę z czystym sumieniem widzę poprawę :)
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez AnkaRyki » 15 cze 2013, o 11:16

zero słońca i uśmiechu ;)
AnkaRyki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 11:14

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez alaala » 19 cze 2013, o 16:07

Polecam krem Dermiki - Lily Skin krem ochrona piękna na dzień.
Kosmetyk wyjątkowy - działa przeciw starzeniu się skóry, zwiększając ilość elastyny. Dodatkowo posiada filtry przeciw promieniowaniu UVA, UVB, więc chroni skórę przed zmarszczkotwórczymi czynnikami z zewnątrz. W kremie jest też składnik przeciw wolnym rodnikom (jego działanie jest udowodnione naukowo). Krem absolutnie nie "zapycha", nie sprzyja tworzeniu się zaskórników, ma przyjemną konsystencję, pachnie pięknie - ja odnajduję tam lekką nutkę konwalii, które uwielbiam!
alaala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 15:57

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez bikini » 20 cze 2013, o 11:40

Ostatnio około 3 razy w tygodniu używam olejku arganowego, na który nakładam żel hialuronowy. Na co dzień stosuję krem La Roche Posay z aktywną witaminą C, poza tym używam też peelingu enzymatycznego z Dax Cosmetics i ta mieszanka zdaje się działać :)
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez oliwwka » 29 cze 2013, o 15:46

Na isteniejące zmarszczki to pomoże tylko botoks lub lifting a nie żadne nawet najdroższe kremy!

________________
Wejdź tu bilety autokarowe krajowe
oliwwka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 cze 2013, o 14:10

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Derma-Clinic » 3 lip 2013, o 12:20

Kajsanna napisał(a):Ciekawe co stosujecie na zmarszczki?
Ja używałam paru preparatów, jestem po 30tce, więc trzeba :) . Wybierałam kosmetyki z wit.c, bo mam też skórę naczynkową, no i trochę przebarwień. Działają. Wit C spłyca zmarszczki i fajnie działa na naczynka. Kiedyś byłam badana (w aptece) takim urządzeniem powiększającym (mega mikroskop?). Widziałam siateczkę naczyń, ale niezaognionych. Dermatolog powiedziała, że to pewnie działanie kremów z wit.c - obkurczają naczynia. No i tego się trzymam. Jakie są Wasze sposoby?


Polecałabym terapię toksyną botulinową ;) Obecnie to chyba najbardziej skuteczna metoda. Rozwiązań jest jednak więcej. Odsyłam więcej do lektury:

http://derma-clinic.pl/usuwanie_zmarszczek
Derma-Clinic
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kanto » 3 lip 2013, o 18:07

olej arganowy:)

Buty damskie kocham najbardziej!
kanto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 17:29

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez ciacho40 » 10 lip 2013, o 12:22

Dziewczyny, a słyszałyście o takim nowym zabiegu Angel System? Podobno już po pierwszym zabiegu widać efekty :) Może któraś z Was już była na zabiegu i może powiedzieć coś więcej?
ciacho40
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 12:10

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez beata11 » 11 lip 2013, o 15:13

Na zmarszczki polecam ten korektor wieku:

Obrazek

Nakładam go punktowo na zmarszczki i efekty są zachwycające! Warto spróbować.
beata11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 15:09
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]