Co o tym myślicie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co o tym myślicie

Postprzez Olivek99 » 26 lip 2020, o 20:08

Dziewczyny co tu myśleć poszłam do nowej pracy teraz będzie już 3 miesiące jak tam pracuje i tego pierwszego dnia spodobał mi się chłopak jest on od mnie 6 lat starszy bo ja mam 20 a on 26 ale jakoś z początku nie było okazji gadać dopiero on po czasie zaczął mówić innym na mój temat że mu się podobam itd i pewno razu napiłam do niego i od tego czasu piszmy już że sobą miesiąc i pewnego dnia udało się nam pracować razem i od tego momentu mam lepszy kontakt i on cały czas w pracy o mnie mówi innym nawet kupił mi prezent na urodziny i chciał mnie zabrać w góry czy na imprezę rodziną na początku znajomości i teraz albo mi się wydaję że mamy słabszy kontakt bo on był tydzień temu chory a teraz się okazało ze ma żniwa i może to jest brak czasu czy raczej już mu się znudziłam
Olivek99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2020, o 20:01

Re: Co o tym myślicie

Postprzez pumaaa » 28 lip 2020, o 08:52

Po prostu daj mu czas. Popiszcie sobie ale nie wymagaj czegoś więcej, wybadasz sytuacje czy chce pisać czy nie tylko pamiętaj, że w czasie żniw nie ma się czasu cały czas patrzeć na tel.
Avatar użytkownika
pumaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 08:46
Lokalizacja: Inowrocław
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]