Co robić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co robić?

Postprzez BornToBeHappy » 25 cze 2018, o 17:04

Jestem z mężem 12 lat. Mamy dwoje dzieci. Nasz związek od dłuższego czasu wygląda nijako... Ja rozumiem że w pewnym stadium przychodzi monotonia ale ja chce to zmienić to się nie da. Nawet głupia rozmowa "jak tam kochanie w pracy" jest bez sensu...
" A jak ma byc? Normalnie."
Po powrocie tylko tv I piwko... Ja rozumiem zmęczenie... Ale potrzebuje też uwagi A nie kilka lat tego samego dzień w dzień.
Była awantura. .. wygarnelam że tv piwko I koledzy są dla niego wazne A ja na boku. Byle bym posprzatala I ugotowała. Kiedy zeszlam do kuchni dorwal się do mojego telefonu. I przeczytał... jak żale się swojemu byłemu sprzed 14 lat.... No wkurzyl się nieziemsko.... chciał odchodzić... rozwód brać. Ale pogadałam z nim I powiedział że mnie kocha ale przypuszcza że ja to już nie... Narazie jest ok. Tylko ja się zaczęłam zastanawiać czy jestem szczęśliwa? Czy taki związek ma sens? Zero wspólnych zainteresowań, zero rozmów, sex raz na miesiac... czy to normalne.... ? Nie wiem czy mi życie przypadkiem nie ucieka...Nie, nie jestem szczesliwa...
BornToBeHappy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 17:01

Re: Co robić?

Postprzez Panakeja » 25 cze 2018, o 22:13

Z mojej strony mogę polecić jedynie pójście na terapię małżeńską. Tam psycholog pomoże wam lepiej siebie zrozumieć i nauczy was rozmawiać o swoich potrzeb oraz jak je komunikować. Najlepiej poradzić się eksperta, w internecie można nasłuchać się wielu "rad", ale nie wszystkie są słuszne.

Mogę być bardzo wściekły na to, czego nie mam, albo bardzo wdzięczny za to, co mam.
Panakeja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co robić?

Postprzez Jamelia » 1 lip 2018, o 16:34

A masz jakieś swoje sprawy? Wychodzisz gdzies regularnie np fitness ,siłownia, kino czy cokolwiek, masz jakąś pasje?
Człowiek wychodzi z pracy i najczęściej chciałby o niej w ogóle nie myśleć . Może znajdź inne tematy do rozmowy, no i rób coś ze sobą żebyś nie była nudna i przewidywalna...ehhh kobity ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Co robić?

Postprzez Foksia » 4 lip 2018, o 13:36

Monotonia to nie jest nic dobrego, dlatego nie można się przestać starać... Bo wiaodmo, pierwsze lata są super, ale potem już się jakoś do siebie przyzwyczajamy. Też bym radziła terapie albo szczere rozmowy, jakis jeden dzien w tygodniu na wypad - kino, kolacja, spacer?

Jeszcze w zielone gramy...
Foksia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lip 2018, o 13:30
Lokalizacja: Ostróda

Re: Co robić?

Postprzez babeczka » 9 lip 2018, o 23:02

Trochę lat przeżyliście razem macie dwoje dzieci,dlatego warto ciągnąć ten wózek właśnie ze względu na dzieci. Wpadliście w rutynę to często się zdarza,a nieporozumienia w małżeństwie były,są i zawsze będą.W każdym związku można się porozumieć jeśli tylko chcą tego obie strony,może wartałoby szczerze porozmawiać,a z całą pewnością dojdziecie do porozumienia,szkoda byłoby tych wspólnie przeżytych lat. Wierzę ,że Wam się uda i wszystko wróci do normy,czego Wam życzę,nie wolno się poddawać,życie jest zbyt krótkie aby nie dać sobie szansy,czasami warto nad tym się zastanowić,aby potem nie żałować,że ona była,a nic się w tym kierunku nie zrobiło. :)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Co robić?

Postprzez damianolej » 11 lip 2018, o 15:18

no nie bierze się to z niczego, trzeba wrócić rozmową do czasów jak było ok i spróbować razem wychwycić moment kiedy zaczęło się to zmieniać

damianolej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 15:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron