Co sądzicie o kursach ADR
Co sądzicie o kursach ADR
Co sądzicie o kursach ADR, na wózki widłowe, UTD czy obsługę żurawi? Opłaca się je robić? Da się znaleźć z odpowiednimi papierami pracę w szybszym czasie? Podzielcie się doświadczeniami, bo nie ukrywam, mam dość tkwienia w miejscu i potrzebuje zmian.
Re: Co sądzicie o kursach ADR
Przebranżowienie to świetny krok, zwłaszcza w dynamicznych czasach. Jeśli chodzi o UTD, to jak najbardziej warto rozważyć ten kierunek. Certyfikaty z UTD są cenione, zwłaszcza w sektorze budowlanym i przemysłowym, co może zwiększyć Twoje szanse na znalezienie pracy. Popatrz sobie na dobry-kurs . com . pl/ - mają szeroką gamę kursów, które mogą Cię zainteresować, a dodatkowo ciągle poszerzają swoją wiedzę, którą przekazują dalej aby cała branża się rozwijała.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość