Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Paula0 » 17 lut 2021, o 11:09

Coraz więcej się słyszy o różnych naturalnych kosmetykach i tak sobie myślę, żeby iść w tym kierunku i powoli także na takie właśnie produkty się przestawić. Może ktoś z Was ma coś sprawdzonego i może podpowiedzieć jakieś sensowne naturalne kosmetyki, po które warto będzie sięgnąć, będą jakościowo na dobrym poziomie i jednocześnie będzie można liczyć na dobrą cenę.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Ginger333 » 21 lut 2021, o 13:55

Ja przy pielęgnacji włosów postawiłam na prostotę, bo zaczęły mocno wypadać i przyszedł czas na studiowanie etykiet ze składem. Od pewnego czasu unikam długiej listy chemicznych składników i jest nieco lepiej.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Wiki11 » 22 lut 2021, o 14:20

Z tego co się orientuję, nawet na allegro można znaleźć kosmetyki naturalne, choć sama już od naprawdę długiego czasu zamawiam przede wszystkim na https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Renew-Rose/156 . Seria Renew Rose szczególnie przypadła mi do gustu. Regularnie używam zarówno kremu, jak i serum i są fajne efekty w postaci wygładzonej, promiennej ceny. Poza tym zauważyłam, że zmarszczki znacznie się spłyciły, ale i tak wydaje mi się, że efekty będą jeszcze fajniejsze.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez beataka » 20 mar 2021, o 22:30

Śmiało mogę polecić kosmetyki naturalne marki Iossi: https://ekoahimsa.pl/brand/157-iossi - zwłaszcza peelingi do ciała oraz serum do cery z problemami.
beataka
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 21:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez igaaa2020 » 30 mar 2021, o 11:39

Po nauczeniu się czytać ze zrozumieniem etykiet żywności przyszedł czas na czytanie etykiet kosmetyków i na prawdę widzę znaczącą poprawę w wygłądzie mojej cery....
igaaa2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 21:01

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez lukrecja2020 » 31 mar 2021, o 14:59

Ja mam jedyny problem z kosmetykami naturalnymi, że są nieraz 2-3 razy droższe niż zwykłe, po prostu mnie nie stać…. No i zastanawiam się, cz y fakrycznie ta cena jest wyższa ze zwględu na lepsze składy czy to jest zwykły marketing i płacimy na miano "eko"
lukrecja2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 18:45

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez AnnA89 » 31 mar 2021, o 15:02

Może i droższe, ale bez przesady, w drogeriach internetowych jest coraz większy wybór a co za tym idzie ceny też są konkurencyjne. Ja jestem wierna weledzie - spraw sobie chociażby na notino a przekonasz się, że ceny wcale nie gryzą
AnnA89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 13:52

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez mhysa » 12 kwi 2021, o 12:05

AnnA89 napisał(a):Może i droższe, ale bez przesady, w drogeriach internetowych jest coraz większy wybór a co za tym idzie ceny też są konkurencyjne. Ja jestem wierna weledzie - spraw sobie chociażby na notino a przekonasz się, że ceny wcale nie gryzą


Też przyznam, że lubię właśnie kupować na Notino, można znaleźć fajne kosmetyki za parę groszy jak kremy czy inne. A naturalnym składom bardziej ufam, chociaż przed zakupem i tak staram się robić mini analizę każdego kosmetyku :-)
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez orientalna_ola » 15 kwi 2021, o 21:44

mhysa napisał(a):
AnnA89 napisał(a):Może i droższe, ale bez przesady, w drogeriach internetowych jest coraz większy wybór a co za tym idzie ceny też są konkurencyjne. Ja jestem wierna weledzie - spraw sobie chociażby na notino a przekonasz się, że ceny wcale nie gryzą


Też przyznam, że lubię właśnie kupować na Notino, można znaleźć fajne kosmetyki za parę groszy jak kremy czy inne. A naturalnym składom bardziej ufam, chociaż przed zakupem i tak staram się robić mini analizę każdego kosmetyku :-)



Ja też kupuję na Notino, ale składów już nigdy nie sprawdzam, ufam sklepowej klasyfikacji xD jeszcze nic mi nigdy nie zaszkodziło i byłam zadowolona z działania wybranych kosmetyków
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez majkusia » 16 kwi 2021, o 01:02

lubie kosmetyki naturalne :) bardzo pasuje mi bielenda chociaz roznie jest z jej dostepnoscia w drogeriach stacjonarnych dlatego wole zamawiac internetowo :D fajna jest seria eco sorbet :D piekne zapachy i mega miekka skóra
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Witalka » 17 kwi 2021, o 19:57

eco sorbet to te owocowe kremy? chyba cos takiego kupilam ostatnio chociaz w sklepie nie bylo za wielkiego wyboru. gdzie swoje zamawiasz?
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez majkusia » 18 kwi 2021, o 13:02

zgadza sie, to te owocowe tam jest chyba ananas brzoskwinia i malina :) ogolnie akurat ta serie to w prezencie dostalam ale zwykle kosmetyki kupuje na notino bo jest najtaniej i przesylki nie place bo zamawiam zawsze za ponad 100zl
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez agnesss » 20 kwi 2021, o 00:20

Ja ostatnio interesuję się wszystkim co naturalne. Żywność, naturalne sposoby leczenia itp. Nie wierzę jakoś w te naturalne kosmetyki. Kosztują wiecej od przeciętnych i myślę, że jest to chwyt marketingowy. Jakie one musiałyby mieć krótki termin przydatności. Z tego co mogę naprawdę polecić to olej kokosowy zamiast balsamu do ciała czy kremu do rąk lub stóp. Doskonale sprawdzi się zamiast odżywki do włosów(ale nakładaj przed myciem) ja jestem w nim zakochana :in love: a i jeszcze zapomniałabym napisać, że cudownym naturalnym peelingiem do ciała jest mielona kawa i odrobina oleju kokosowego-sama przyjemność :D Jeśli masz na przykład jakiś problem z cerą to polecam olejek z drzewa herbacianego. Stosować punktowo-kropelka na patyczek kosmetyczny, a potem na skórę. Ogólnie ten olejek na rewelacyjne działanie(choć niestety zapach specyficzny i wielu osobom przeszkadza) warto poczytać w internecie o nim
agnesss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 kwi 2021, o 00:11

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Mari_123 » 22 kwi 2021, o 11:27

Z olejem kokosowym się nie zgodzę, wyszły mi po nim kropeczki na rękach. Jako odżywkę też próbowałam, w rezultacie przetłuściłam sobie włosy. Zostałam jednak wierna tematowi olejów i polecić mogę Bio-Oil, to ten z tańszych lub Renovality, to ten droższy, który zniwelował nawet rozstępy w czasie ciąży :)
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Tamagotchi » 10 maja 2021, o 16:37

Również staram się stosować coraz więcej kosmetyków naturalnych. Głównie opieram się na marce Vianek, ale korzystam też z kosmetyków Fluff. W obu przypadkach fajne jest to, że są nie tylko naturalne, ale też polskie! :)
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Milosniczkazakupow » 11 maja 2021, o 20:28

Ja uwielbiam kosmetyki OnlyBio, jeszcze się nie zawiodłam. Jednak niektóre moje koleżanki uczulają naturalne składy, trzeba trochę uważać!
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez boggnna » 2 lip 2021, o 22:49

no bardzo lubie, dlatego staram się wyszukiwac takie nowinki kosmetyczne oparte na naturalnych składnikach. Tak jak np. ten Olejek do perfumoiwania ciała Afra
boggnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 lip 2021, o 21:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Anastazja2007, Bing [Bot], Google [Bot]

cron