Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez helka » 14 mar 2012, o 15:45

No właśnie. Pracuje w biurze, koleżanki bardzo namawiają mnie żebym zaczęła ich używać. Ponoć to wygoda. Ale czy nic Was nie uwiera w oku? No i czy takie soczewki jednodniowe naprawdę wymienia się codziennie? Jak wygląda to od strony kosztów?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
helka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 21:45

Re: Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 22:37

Jak sama nazwa wskazuje - są to soczewki jednodniowe, zdejmujesz i wyrzucasz. Są bardziej higieniczne ale co do wygody, to sprawa indywidualna.
pomcia
 

Re: Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez ada » 22 mar 2012, o 21:42

Też czasem używam ale szczerze mówiąc sama nie wiem czy mam je dobrze dobrane ponieważ czuje dość duży dyskomfort.
Używałam również kiedyś takich, które się myje (30 - dniowe) - tutaj też są koszty - soczewki plus płyny.
Duża wygoda to soczewki jednodniowe - ściągasz wyrzucasz...

Polecam Salon kosmetyczny Poznań dla poznanianek i nie tylko.
ada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 mar 2012, o 23:18

Re: Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez WiolaB » 26 wrz 2012, o 21:35

Koszta są większe niż w przypadku dwutygodniowych, czy miesięcznych, ale też komfort dużo wyższy. Ja polecam Ci spróbowanie Eyeye Bioxy. Ja mam wrażliwe oczy a w tych soczewkach czuje się narawdę dobrze. I najważniejsze: nie czuć ich na oku:)
WiolaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 19:36

Re: Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez GalMonica » 12 lis 2014, o 16:37

Według mnie soczewki kontaktowe jednodniowe są lepsze dla naszych oczu, mimo że koszt jest większy - to zależy, co bardziej sobie cenisz- komfort i wygodę noszenia, pomimo ceny, czy jednak cena też ma ogromne znaczenie.

Air Optix - moje ulubione soczewki!
GalMonica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 31 paź 2014, o 14:20

Re: Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:03

Jeżeli pracujesz w biurze i dużo czasu spędzasz przed ekranem monitora,to polecam zainwestować raczej w dobre okulary z powłoką antyrefleksyjną,to przyda Ci się zdecydowanie najbardziej i chroni Twoje oczy.
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez enina » 13 kwi 2015, o 13:31

Pracuje na co dzień przy komputerze i z doświadczenia wiem, że dla osób pracujących w ten sposób lepsze są tradycyjne okulary.
Teraz kupując okulary Santino drugie oprawki są za złotówkę.
enina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 15:00

Re: Co sądzicie o soczewkach jednodniowych?

Postprzez Modna26 » 15 kwi 2015, o 12:49

uważam , że soczewki jednodniowe to dobry pomysł, na pewno są bardziej higieniczne tylko droższe. Ja jednak jestem zwolenniczką bardziej okularów niż soczewek.
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]