Powiem Ci, że ja ostatnio swojemu chłopakowi kupiłam podobne słuchawki, za 118złotych. Chciałam żeby miały jak największe basy, bo mojemu połówkowi tylko na basach zależy w słuchaniu muzyki... Wydawało mi się, że mają duże, każdy tak mówił, a oczywiście wyszło na to, że chłop nie był zbytnio zadowolony z prezentu urodzinowego, bo basy za słabe :/
Więc różnie to bywa, ja proponuję iść np do Media Markt czy gdziekolwiek, posłuchać muzyki z takich słuchawek lub poprosić kogoś z obsługi o opinię, zapisać które były najlepsze, poczytać ewentualnie opinię w necie, albo od razu zakupić

Chyba to jest najrozsądniejsze rozwiązanie, no i najbezpieczniejsze.