Co się sprawdziło przy aranżowaniu Waszych wnętrz?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Co się sprawdziło przy aranżowaniu Waszych wnętrz?

Postprzez monicabe » 21 lut 2022, o 08:08

Kochani, jestem w fazie planowania, urządzania naszego nowego domu, chciałbym poprosić o Wasze rady typu, co Wam się sprawdziło a co nie przy aranżowaniu Waszych wnętrz.
Przykładowo jaki zlew do kuchni polecacie (kolor, rodzaj materiału), jakie płytki, blat kuchenny itp.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Co się sprawdziło przy aranżowaniu Waszych wnętrz?

Postprzez andrat » 21 lut 2022, o 08:59

Co do zlewu to mam już 4 - najlepiej sprawdza się zwykły srebrny, lekko matowy (nie te na wysoki połysk). Miałam czarny, wszystko fajnie jak się ma filtry bo u mnie strasznie było widać białe ślady (twarda woda, non stop czyszczenie), biały wyglądał prześlicznie, ale mimo codziennego czyszczenia z czasem stracił swój piękny kolor, piaskowy był dość długo i nawet całkiem przyjemny w utrzymaniu, ale jakoś mi nie pasował już nie pamiętam dlaczego ;)

Inspiracje do urżadzenia wnętrza najlepiej przejrzyj sobie w sieci sama:
https://luxuryproducts.pl/ekskluzywne-l ... inetu.html

Na tej stronie możesz przejrzeć sobie na przykłąd ciekawe designerskie lampy do mieszkania i gabinetu. Zerknij czy nie znajdziesz czegoś dla siebie.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]