co was odstrasza od mężczyzn?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez znajomek » 12 sty 2012, o 07:37

Zapomniałam dodać
krzaki pod pachami też mnie odrzucają tylko wziąć i podpalić w cholerę to i smród spłonie.
zajebiste majtki na tej fotce ha haaaaaaaaa
Slipy pierwsza klasa lepiej niech chodzą na golasa
masakra. :))
znajomek
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez no.nie.wiem » 12 sty 2012, o 09:19

znajomek napisał(a):super temat
Mnie osobiście odraża u mężczyzn WCIĄGANIE GLUTÓW fu nosz ku.wa zabiła bym za to ,a co gorsze jedzenie z otwartą japką , dłubanie w nosie i rzucanie tych SUSZKÓW gdzie popadnie no są takie świnie, aż na wymioty zbiera kozy za paznokciami i żółto-czarne zęby no albo ich brak różnie to bywa.Skarpetki typu ZIMNY PALEC bądź też ZIMNA PIĘTA i do tego cuchnąca.
Brak stylu no totalne bezguście tacy chodzą u nas po świecie.
I tacy czują sie panami sytuacji cwaniaki z miodem w uszach. Obrzydliwe.


OMG! ha ha ha
Poprawiłaś mi humor przed pracą :lol:
no.nie.wiem
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez dzo » 12 sty 2012, o 09:20

znajomek napisał(a):Zapomniałam dodać
krzaki pod pachami też mnie odrzucają tylko wziąć i podpalić w cholerę to i smród spłonie.
zajebiste majtki na tej fotce ha haaaaaaaaa
Slipy pierwsza klasa lepiej niech chodzą na golasa
masakra. :))



:diabel :diabel sama prawda
dzo
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez znajomek » 12 sty 2012, o 09:41

Ciesze sie , że poprawiłam ci humor :witch
znajomek
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez znajomek » 15 sty 2012, o 02:43

Jej wiecie co tu piszemy o facetach ale napisze wam coś ...
Spotkałam moją koleżankę dawno sie widziałyśmy byłyśmy razem w barze
i o losie ty mój....
stałyśmy przy barze po pifffko i ona bezczelnie w tłumie zajebała takiego śmierdzącego baka że myslałam , że sie zżygam fuuuuu.
Wszyscy sie dziwie zaczeli nam przyglądać i odchodzić od baru
Nie było słychac jej pierda ale za to jak zalegał w powietrzu nozdrza to myślałam że mi wypali
smród nie z tej ziemi.
Więcej juz z nią nigdy nie wyjde.
No wkurwiła mnie totalnie tym pierdem.
znajomek
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez no.nie.wiem » 15 sty 2012, o 12:24

znajomek napisał(a):Jej wiecie co tu piszemy o facetach ale napisze wam coś ...
Spotkałam moją koleżankę dawno sie widziałyśmy byłyśmy razem w barze
i o losie ty mój....
stałyśmy przy barze po pifffko i ona bezczelnie w tłumie zajebała takiego śmierdzącego baka że myslałam , że sie zżygam fuuuuu.
Wszyscy sie dziwie zaczeli nam przyglądać i odchodzić od baru
Nie było słychac jej pierda ale za to jak zalegał w powietrzu nozdrza to myślałam że mi wypali
smród nie z tej ziemi.
Więcej juz z nią nigdy nie wyjde.
No wkurwiła mnie totalnie tym pierdem.


Znajomek
Ty musisz znać Mariolkę i Gabryśkę ( te "psiapsiuły" ze skeczu kabaretu 'Paranienormalni' )
No, nie ma bata na pewno się znacie.
no.nie.wiem
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez no.nie.wiem » 15 sty 2012, o 12:27

Albo skecze im piszesz przynajmniej, no nie wierzę własnym oczom :shock:
no.nie.wiem
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez dzo » 15 sty 2012, o 12:37

takie cichacze najbardziej śmierdzą :diabel :diabel :diabel :diabel
dzo
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez lidka86 » 18 sty 2012, o 11:44

co odstrasza? hmmm... to jak siedzi przed telewizorem i trzyma reke w majtkach.. albo sie tam drapie.. brrr... odbiera cały romantyzm... :patyk :bicz :diabel
lidka86
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 11:58

OMG :lol: :lol:

mój też bardzo często drapie się po jajach :lol: :lol:

nie cierpię tego :patyk
dzo
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez lidka86 » 18 sty 2012, o 13:35

:bicz - właśnie to co na obrazku zrobić facetowi co zachowuje się jak dziad i przy kobiecie drapie się po jajach... mam chęć nie raz to zrobić :sex1 ... oj nie ten obrazek miał być ten: :oops: :lol:

i w ogóle jak mamy się poczuć wartościowymi kobietami, gdy nasz maz zamiast romantycznej posiadówki przy winie przedv tv funduje nieromantyczną posiadówke przed tv drapiąc się po jajach...
lidka86
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez mika537 » 18 sty 2012, o 17:27

co odstrasza? brak higieny, zaniedbane dłonie, ZĘBY przede wszystkim..., czarne skarpetki do krótkich spodenek no nie mogę tego znieść :)
mika537
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez babeczka » 15 lut 2012, o 15:57

Bałaganiarstwo, niechlujstwo ,chamstwo, złe przyzwyczajenia,nawyki. Dla mnie facet musi być czysty,elegancki -nie koniecznie jak z pod igły,ale pachnący dobrą wodą.Ogólnie zadbany, tzn. ręce,paznokcie,buty,włosy.Grzeczny,miły i kulturalny.Nie wszyscy są tacy,wiadomo,nie chciałabym zrazić do siebie panów hi hi hi,ale musicie przyznać,że są i tacy jak napisałam w pierwszej linijce mojego postu. Zresztą wszystkich serdecznie pozdrawiam.Mam gołębie serce i potrafię każdemu wybaczyć.Pa. :serca
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez znajomek » 25 lut 2012, o 21:20

he he he he no drapanko po jajeczkach jest dla nich czymś wspaniałym , bo cóż był by to za dzień bez ugniatania TORBY 8-)
Oj jest to odrażające .Ciekawa jestem jak oni by zareagowali jak my byśmy non - stop czochrały boberka he he he :swing
znajomek
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez aisoglam » 7 mar 2012, o 13:58

Brak higieny przede wszystkim.Można się o tym przekonać podróżując komunikacją miejską.Pewnie jak idą na randki to są wypucowani ale tak na co-dzień to nieciekawie.Szczególnie brodacze powinni pamiętać,że mycie brody wymagane jest codziennie !! :diabel
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez waszidol » 7 mar 2012, o 19:51

Ależ obrzydliwe obrazki zapodajecie. I jak widzę dobrze się bawicie, pławiąc i taplając w tego typu "przeżyciach". Wszystko podane na tacy, z najdrobniejszymi detalami. Obrazowo i sugestywnie. To dla mnie, przyznam się dość odrażające - ale...co kto tam lubi :)
waszidol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 21:58

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez dzo » 8 mar 2012, o 20:30

waszidol napisał(a):Ależ obrzydliwe obrazki zapodajecie. I jak widzę dobrze się bawicie, pławiąc i taplając w tego typu "przeżyciach". Wszystko podane na tacy, z najdrobniejszymi detalami. Obrazowo i sugestywnie. To dla mnie, przyznam się dość odrażające - ale...co kto tam lubi :)


zabawy nigdy za wiele ;)


a co tutaj jest takie odrażające dla Ciebie ?? taki delikutaśny jesteś ?? toż to samo życie kolego ;)
dzo
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez aisoglam » 9 mar 2012, o 12:30

Słyszałam niedawno jak dwóch facetów w autobusie komentowało wygląd dziewczyny stającej na przystanku:".. gruba,okropna cera,brzydka kurtka".Oni mieli tłuste włosy i niezbyt czyste spodnie.Zero samokrytyki.








;
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez waszidol » 9 mar 2012, o 13:59

dzo napisał(a):
zabawy nigdy za wiele ;)


a co tutaj jest takie odrażające dla Ciebie ?? taki delikutaśny jesteś ?? toż to samo życie kolego ;)

Czyje życie, bo nie moje. Każdy przecież dokonuje wyboru, w jakim kręgu się obracać. Powyższe, niesmaczne zachowania w moim środowisku po prostu nie mają miejsca. Świadczyć to może o nieco innych ligach, w których gramy hehe...
No i każdego co innego bawi :P
waszidol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 21:58

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez dzo » 9 mar 2012, o 14:11

to w jakim Ty świecie żyjesz i w jakiej izolatce ?? że, nie masz styczności z brudnymi rękami u facetów chociażby ??
dzo
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 10:43

A ja nie lubię czegoś takiego, jak zaprezentował kolega powyżej... Typu przekonanie o swojej racji i brak akceptacji czyjegoś zdania, wtrącania zawsze swoich trzech groszy (nie mówię, że kolega ma do tego tendencję), przekonanie o nieomylności... To mnie najbardziej denerwuje w mężczyznach. Natomiast nie przepadam za brakiem samodzielności, radzeniem się w każdej sprawie znajomych czy mamy... (maminsynki won!)
Nie znoszę też brudasów.
Lily of the Valley
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez GorzkaPomarancza » 12 kwi 2012, o 09:04

Nienawidzę ,gdy facet ma nie obcięte paznokcie. To jest odrażające i nieestetyczne. To nie jest nic trudnego uciąć paznokcie i je wyczyścić. Aż strach pomyśleć, ilu takich jest.

Andrzejek :*:*:* od 18.11.2011. Kocham Cię Tygrysku Kochany :*:*:*:*:*
Avatar użytkownika
GorzkaPomarancza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 08:05

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 09:26

Zgadzam się... brak higieny u mężczyzn odstrasza na kilometr! A co z tymi, co nawet rąk nie umyją?
Lily of the Valley
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez nightlife » 16 kwi 2012, o 12:54

Mega odstraszają mnie bardzo wulgarni, nie lubię też ` plejbojów ` , ostatnio byłam w kinie i właśnie taki tam był dziewczyna chciało go przytulić i złapać za głowę a on jej uciekł, żeby przypadkiem nie popsuła mu włosów:D brak higieny, też jest okropny;|

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Baśka1971 » 17 kwi 2012, o 10:19

No brak higieny jest straszny u niektórych facetów. Mnie obrzydzają jeszcze faceci z długimi włosami.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]