co was odstrasza od mężczyzn?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Villa » 15 maja 2012, o 14:44

Mnie osobiście odstraszają faceci cali prawie wytatuowani. Do tego z brodą, łańcuchami, glanami, skórą, gigantycznymi bicepsami i mięsem w ustach. Boję się ich. :?

No i oczywiście: Wychwalanie się, czego to on nie zrobił itd.
Avatar użytkownika
Villa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 13:18

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Jasny CM » 28 maja 2012, o 20:12

aisoglam napisał(a):Słyszałam niedawno jak dwóch facetów w autobusie komentowało wygląd dziewczyny stającej na przystanku:".. gruba,okropna cera,brzydka kurtka".Oni mieli tłuste włosy i niezbyt czyste spodnie.Zero samokrytyki.
;
Jeśli mi powiesz, że 100 na 100 facetów jest właśnie takich jak owi komentatorzy , to chyba się zasmucę, wiesz co ... mialem taki etap... z tego się wyrasta przynajmniej część facetów wyrasta. Zresztą najczęściej 23 22 rok zycia u faceta to przełom, generalnie wtedy zaczyna łamać streotypy i przestaje identyfikowac się z tym ustalonym w "gówniarstwie" obrazem świata systemem wartosci wpojonym przez kolegów, rozumiiiszz ? :roll:
Jasny CM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 17:24

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez dzo » 28 maja 2012, o 22:00

rozumisz
dzo
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Sharlot » 29 maja 2012, o 10:07

mnie odstrasz jak faceci sie nie myja... masakra! czy oni mysla, ze tego nie czuc? :P
Sharlot
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Astra » 15 kwi 2014, o 22:44

Nie toleruje zapuszczonych i flejtuchowatych facetow pod kazdym wzgledem.
Odrzuca mnie od smierdzacych typow.
Mysle , ze to takie najwazniejsze odrzuty. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Snajper » 16 kwi 2014, o 06:18

znajomek napisał(a):he he he he no drapanko po jajeczkach jest dla nich czymś wspaniałym , bo cóż był by to za dzień bez ugniatania TORBY 8-)
Oj jest to odrażające .Ciekawa jestem jak oni by zareagowali jak my byśmy non - stop czochrały boberka he he he :swing


To byłby dla facetów ciekawy i naładowany erotycznym napięciem widok :D

A co do męskiego drapanka. Z technicznego punktu widzenia, oprzy ciasnych spodniach konieczne jest znajdowanie w miare komfortowej i wygodnej pozycji dla swojego wyposażenia. Im większe wyposażenie, tym większy problem ;) :)

Co do higieny - z tym jest różnie. Prosta sprawa kiedy pracuje się w biurze. Czasami jednak po ciężkiej pracy fizycznej (a to zwykle mężczyźni tak pracują), nie ma możliwości odświeżenia się przed powrotem do domu . Zwłaszcza w budowlance kiedy szczytem komfortu jest buda stojąca na placu budowy, w której można się tylko przebrać i ewentualnie zjeść w niej śniadanie w oparach roboczych ubrań snujących się z szafek.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez vaniliiia » 16 kwi 2014, o 16:31

Ja nie cierpie jak facet, po duzym wysiłku fizycznym(np po bieganiu) chce sie do mnie przytulić... ooochyda!!
I jeszcze nie łaska iść pod prysznic, przecież się "wyschnie", wystarczy się popsikać...

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Snajper » 16 kwi 2014, o 22:50

vaniliiia napisał(a):Ja nie cierpie jak facet, po duzym wysiłku fizycznym(np po bieganiu) chce sie do mnie przytulić... ooochyda!!
I jeszcze nie łaska iść pod prysznic, przecież się "wyschnie", wystarczy się popsikać...


Wiesz, nie to miałem na myśli. Pisałem o sytuacji w której nie ma możliwości zadbania o higienę (powrót autobusem i nieciekawy wygląd). Myślę, że jeśli facet nie ma ochoty umyć się po wysiłku fizycznym, to nie tylko kobieta,ale nawet inny facet nie ma ochoty do niego się zbliżać.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Hadassa » 17 kwi 2014, o 08:50

Kiedy dorosły facet zdrabnia.. i mówi np "plosię" zamiast proszę itp...
Masakra dla mnie... bo jednak facet, to faceta a nie dziecko

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez vaniliiia » 17 kwi 2014, o 11:46

Snajper wiem ze nie to miales na mysli, ale to co napisalam nie odnosilo sie do Twojej wypowiedzi, tylko do całego tematu "Co was odstrasza od mężczyzn?" :-)

Kayra(chyba sie nie przyzwyczaje do nowego nicka...) oooj tez tego nie lubie, mojemu ciagle mowie zeby gadal jak mezczyzna nie jak przedszkolak.. ale jeszcze czasem mu sie zdarzy..

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Hadassa » 17 kwi 2014, o 11:50

haha ;) spoko.. jak dla mnei to on prawie jak drugie imię ;)

no ja z jednym facetem się kiedyś przez to rozeszłam, bo nie mogłam tego znieść ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez jania89 » 17 kwi 2014, o 14:00

Najbardziej odpychający jest facet który ma brudne paznokcie, nie dba o higienę i nie ładnie pachnie.

Videofilmowanie tylko z nami
jania89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 13:56

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Fiona » 17 kwi 2014, o 15:52

nieprzyjemny zapach i nachalność...
Fiona
 

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez anika37 » 18 kwi 2014, o 07:31

wiecie cooo...jem sniadanie i totalnie zygac mi sie zachciało,,,nie przesadzajcie ,,,wszyscy nie sa brudasami a o kobietach tez morzna wiele powiedziec....nie jeden facet wyglada lepiej niz babka...pozdrawiam... :D
anika37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 21:37

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Hadassa » 18 kwi 2014, o 08:36

tylko nie mówimy tu o ogóle, czy o tym jacy są faceci, tylko co spowoduje że na danego osobnika nie zwrócimy uwagi ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez ewulkaa28 » 18 kwi 2014, o 23:43

mnie odstrasza, gdy facet uważa, że wszystko mu się należy. dziewczyna musi mu gotować zmywać naczynia, podawać jedzenie, kupować składniki za swoje pieniądze, a on nawet nie zabierze ją za to do jakiegoś baru czy nie pozmywa tych naczyń po jedzeniu. niestety takich przypadków jest 90% wśród współczesnych związków...
ewulkaa28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 23:41

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Burbi » 19 kwi 2014, o 13:42

A Ci którzy by tak nie robili - nie wykorzystywali swoich kobitek są samotni bo wy wolicie tzw. Bad Boy'ów, co zawsze było dla mnie zagadką;) Trochę zboczyłem z tematu ale po prostu musiałem to skomentować, wybaczcie drogie Panie;)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Hadassa » 19 kwi 2014, o 16:22

Burbi, może i lubimy złych chłopców...
Ale po jakimś czasie i tak szukają normalnych...
Ale to podobnie jak faceci ... na początek kogoś by się pokazać, a potem normalnej kobiety..
Ale temat może być ciekawy do założenia nowego i jakiejś dyskusji...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co was odstrasza od mężczyzn?

Postprzez Madlen » 23 kwi 2014, o 20:24

odstraszają na pewno niezadbane zęby lub ich brak :?
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], olaolaola