Co zrobić?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Co zrobić?

Postprzez kluczyk » 18 lut 2013, o 23:35

Cześć, to mój pierwszy post na forum ;)
Zakładam ten temat, ponieważ chciałabym się Was poradzić. Mam 19 lat i jestem dziewicą. Jestem z moim chłopakiem od 2 miesięcy, uprawiamy petting i za każdym razem mam ochotę na seks. Nie kocham go, to za wcześnie na takie uczucie, ale zależy mi na nim i wiem, że on myśli o mnie tak samo. Waham się czy dać się ponieść emocjom, czy czekać, tym bardziej, że niedługo zabiera mnie gdzieś w ramach niespodzianki, więc będzie okazja. Boję się tylko tego, że mogę żałować, że stało się to za wcześnie. Proszę, pomóżcie!
kluczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 23:19

Re: Co zrobić?

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 14:04

kluczyk napisał(a):Cześć, to mój pierwszy post na forum ;)
Zakładam ten temat, ponieważ chciałabym się Was poradzić. Mam 19 lat i jestem dziewicą. Jestem z moim chłopakiem od 2 miesięcy, uprawiamy petting i za każdym razem mam ochotę na seks. Nie kocham go, to za wcześnie na takie uczucie, ale zależy mi na nim i wiem, że on myśli o mnie tak samo. Waham się czy dać się ponieść emocjom, czy czekać, tym bardziej, że niedługo zabiera mnie gdzieś w ramach niespodzianki, więc będzie okazja. Boję się tylko tego, że mogę żałować, że stało się to za wcześnie. Proszę, pomóżcie!



nie ma co sie spieszyc kochana, sluchaj im facet dluzej o to zabiega tym bardziej sie stara i cie ceni ze tak latwo sie nie dajesz..2 miesiace to krotko.. choc sa dziewczyny co podejmuja temat od razu. daj mu szanse sie wykazac bys wiedziala ze cie kocha ze to jest z milosci a nie ze zrobicie to i mu sie znudzisz.. skad wiesz po 2 miesiacach ze traktuje cie powaznie.. ;)
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Co zrobić?

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 17:16

my zanim zaczęliśmy uprawiać seks to byliśmy ze sobą ok. 4 miesięcy. Oczywiście przedtem były jakieś pieszczoty itd. Ale baliśmy się że seks nas zdominuje, że zapomnimy już o tym by dbać o związek tylko będziemy zabiegać o sam seks -a jak wiadomo, takie związki nie są trwałe. Pierwszy raz mieliśmy trochę zaplanowany, ale nie wyszło (i nawet dobrze!). Później ot tak jakoś tego chcieliśmy i to zrobiliśmy. Więc naprawdę nie spieszcie się, nie planujcie za bardzo bo będziecie chcieli się ściśle waszego planu trzymać a nie o to przecież chodzi.
paula
 

Re: Co zrobić?

Postprzez Ines_Ines » 20 lut 2013, o 22:10

Myślę, że powinnaś zaczekać. Sama piszesz, że masz wątpliwości.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Co zrobić?

Postprzez asobczak0 » 21 lut 2013, o 13:42

Sama powinnaś czuć, czy to już czas. Moim zdaniem, pierwszy raz to nie jest coś tak baaardzo ważnego, że trzeba z tym czekać na tego jedynego. Za kilka lat seks będzie dla Ciebie tak naturalny i normalny, że sama będziesz się śmiała, że miałaś tego typu rozterki. Jeżeli chłopak jest spoko i przygotuje coś fajnego, a Ty będziesz czuła, ze masz na to ochotę i nie robisz tego wbrew sobie, to moim zdaniem nie powinnaś mieć oporów. 19 lat to dobry wiek na utratę dziewictwa. Wiem coś o tym ;))

odchudzanie - jak walczyć z otyłością
Avatar użytkownika
asobczak0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 13:28

Re: Co zrobić?

Postprzez Irina » 21 lut 2013, o 17:06

Im dłużej facet czeka tym bardziej się stara, więc radzę poczekać na takim moment, aż będziesz wiedziała, że nie tylko CI na nim zależy, ale że go kochasz i on czuje to samo. Poza tym wiesz jak miło się wspomina te początki i jak facet wychodzi z siebie, żeby Cię zaskakiwać i dogadzać?? Im dłużej ten okres trwa tym więcej miłych wspomnień:)
Wiesz spotkałam się z różnymi facetami, miałam np. kolegę, który mi opowiadał, że potrafił tak długo starać się o dziewczynę jak długo mu nie uległa, jak już uległa, to była po prostu zaliczona i polował na następną.
Nie zakładam oczywiście, że w Twoim przypadku tak jest, jednak wierz mi seks jest w związku najmniej ważny, ten element jest dopiero rzeczywiście istotny w małżeństwie. Dla większości facetów jest na odwrót seks jest dla nich ważnym elementem, ale im mądrzejszy facet, tym bardziej zdaje sobie sprawę, że im kobieta mniej dostępna, tym bardziej wartościowa.
Więc wierz mi seks dopiero jak będziesz wiedziała, że facet Cię kocha, szanuje i jest zdolny poczekać tak długo jak będzie trzeba, bo zależy mu bardziej na Twojej osobie, niż na własnej przyjemności.
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Co zrobić?

Postprzez kluczyk » 23 lut 2013, o 10:24

Dzięki za odpowiedzi, poczekam jeszcze jakiś czas :)
kluczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 23:19

Re: Co zrobić?

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 21:55

Też jestem zdania, że lepiej poczekać. Nic nie tracisz czekając a możesz wiele zyskać m.in szacunek chłopaka. A poza tym, im dłużej się na coś czeka to lepiej to smakuje :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]