Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobiete?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobiete?

Postprzez no.nie.wiem » 3 sty 2012, o 10:00

Mój meżczyzna jest notorycznym leniem lub dziwakiem w kwestiach uczuciowych. Sam twierdzi, że nie potrafi okazywać uczuć.
Wkurza mnie gdy leżymy na kanapie i oglądamy tv on nie zwraca na mnie uwagi.
"Nie wierć się, no odsuń się bo nie widzę - w momencie gdy ja chce si e do niego przytulić.
oschły jak jesienny liść jest.
Nie raz potrafi być czuły, kochający. Czesem taki jest ale to jakieś anomalia są. Ale częściej jest nie do zniesienia.
Wtedy chce mi się wymiotować, najlepiej na Niego!

w łóżku natomiast, kiedy "mu się chce", przytulanie i całowanie nie stanowi dla noiego problemu :-/

Czy jest jakaś metoda, żeby go zachęcić (zmusic???) do okazywania mu uczuć?
Sposobem, podstępem? Nie mam pojęcia. Jesteśmy 6 lat ze sobą, może to nuda?
Mi jakoś przytulasy nie przeszły.
Rozmawiałam z nim o tym i twierd\i, że o tym wie, że "ma problem z okazywaniem uczuć, ale jakos nie potrafi tego zmienić"
A jak sie stara, to tylko na chwilę. Momentalnie mu to przechodzi, zapomina o tym.
I najgorsze w tym wszystkim jest to, że rzadko ma ochotę na seks (???!!!)
Sam to przyznaje, że chyba jest jakiś inny, bo nie chce mu się tak często jak innym facetom.
Nie mam sił do niego.
Jakieś rady? dzięki :)
no.nie.wiem
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez smutny aniołek » 7 sty 2012, o 17:06

Jakbym o swoim czytała ;)
Z tą różnicą, że razem jesteśmy rok. Czasem mam ochotę potrząsnąc nim i wykrzyczeć: JESTEM TU!!! bo zwyczajnie mnie nie zauważa.... :(
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez dzo » 14 sty 2012, o 00:51

no.nie.wiem to jest typowe zachowanie chłopa ;)

mój też ma podobnie :?

nie wiem czy jest na to jakaś rada :?
dzo
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez no.nie.wiem » 15 sty 2012, o 00:12

dzo nawet mnie nie strasz, nie odbieraj ostatniej iskry nadziei !!!! :lol:
Ja wymiśliłam, że odpłacę pięknym za nadobne i stanę się taką typową babą, żoną z krwi i kości.
O taką :angrywife :D
no.nie.wiem
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez marlin » 16 sty 2012, o 18:26

Ej nie wszyscy faceci tacy są! :) Warto walczyć o to, żeby być szczęśliwym, a nie być (przepraszam, ale brzydko to nazwę) meblem co zasłania telewizor. O związek trzeba dbać i go podsycać, oczywiście miłość prawdziwa nie wygląda jak w filmach, ale trzeba dbać o siebie nawzajem, dbać o codzienne drobne gesty, którymi okazuje się sobie uczucie i od czasu do czasu o romantyzm w takiej prawdziwej formie (typu kolacja przy świecach i nastrojowej muzyce - nawet w domku, czy nocny spacer, kiedy zaczyna padać śnieg :)). A facetom trzeba uświadomić nasze potrzeby - im też się zresztą takie drobne rytuały podobają :)
marlin
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez dzo » 16 sty 2012, o 18:42

marlin napisał(a):Ej nie wszyscy faceci tacy są! :)


oczywiście, że nie ale też nikt tak nie napisał ;) ;)
dzo
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez Porcelain » 17 sty 2012, o 18:47

Mam podobny problem... tylko u mnie to jest raczej na innym podłożu.
Są chwile, że chętnie bym go zabiła za to, że jest obojętny.
Zdarzało się i tak, że po kilku próbach zwrócenia na siebie uwagi po prostu zamykałam sie w łazience i płakałam.
Nie mam pojęcia czy jest jakiś sposób na to, ja próbowałam juz chyba wszystkiego. ( rozmów, łez, straszenia, gróźb, proszenia, podlizywania się) nic nie skutkuje... Pozostało mi tylko cierpliwe czekanie.. Ale i tego też są jakieś granice :/
Porcelain
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez beatrix34 » 18 sty 2012, o 12:28

Mój mąż po 11 latach małżeństwa, oznajmił wczoraj, że już ma mnie serdecznie dosyć i postanowił, że sie wyprowadza.Zostawi mnie z długami rzędu 500,000 zł i dwójką dzieci.Byłam głupia, że przez tyle lat bezgranicznie mu ufałam i nie przyszło mi do głowy sprawdzać co podsuwa mi do podpisania(prowadził działalność założoną na mnie).Mam mega doła!Przez 12 lat nawet nie spojrzałm na innego faceta, a i tak wiecznie sluchałam oskarżeń o zdrady.Jestem załamana!
beatrix34
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 12:29

wszystkie długi są na Ciebie ???
dzo
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez oOosylwiaoOo » 18 sty 2012, o 13:03

beatrix34 napisał(a):Mój mąż po 11 latach małżeństwa, oznajmił wczoraj, że już ma mnie serdecznie dosyć i postanowił, że sie wyprowadza.Zostawi mnie z długami rzędu 500,000 zł i dwójką dzieci.Byłam głupia, że przez tyle lat bezgranicznie mu ufałam i nie przyszło mi do głowy sprawdzać co podsuwa mi do podpisania(prowadził działalność założoną na mnie).Mam mega doła!Przez 12 lat nawet nie spojrzałm na innego faceta, a i tak wiecznie sluchałam oskarżeń o zdrady.Jestem załamana!


Jej...współczuje Ci bardzo, ale rozwiń bardziej swoją wypowiedź, bo może uda się nam Tobie pomóc
oOosylwiaoOo
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez beatrix34 » 18 sty 2012, o 13:38

Jest mi tak zle, na pewno nie będę w stanie utrzymać sie z dziećmi, komornik zabierze mi wynagrodzenie, a mój "wspaniał", jeszcze obecny mąż mówi, że będzie pomagał jak będzie mógł!!!!!!Zwija żagle i ucieka, bo tak mu wygodniej, przez 12 lat wieczne podejrzenia, oskarżenia.DRAMAT.Wstyd mi, że byłam tak głupia i nie obudziłam się w porę.Tylko jeden plus tego małżeństwa- mam wspaniałe, kochające mnie dzieci, które nigdy nie powiedzą- jesteś głupia, beznadziejna, zmarnowałaś nam życie.
beatrix34
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 13:59

ale długi na kogo są zaciągnięte ??????????
dzo
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez mika537 » 18 sty 2012, o 17:22

bardzo ci współczuję...:(
a co do tematu to myślę, że jest kilka sposobów na facetów. Wiadomo, że po dłuższym okresie bycia razem trzeba co nieco wprowadzić i urozmaicić związek. Jeżeli jest tak jka mowisz- nie zauwaza cię, to czas to zmienić!:) zainwestuj trochę w siebie:) ubierz się bardziej seksownie, zmien fryzure, kup sliczne perfumy, zeby nie mogl sie oprzec i zeby zawsze ten zapach kojarzył mu się z tobą :) nie biegaj za nim, zeby nie mial swiadomosci, ze moze sie zachowywac jak chce bo i tak jestes jego :) skoro tak sie zachowuje, daj mu do zrozumienia ze musi sie o ciebie troche postarac:)
mika537
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez Justyna 32 » 19 sty 2012, o 12:30

beatrix34 Kobieto weź tego palanta za jaja na drzewie powieś! Ja bym go normalnie zatłukła! :twisted: Sądź się z nim! Długi są w małżeństwie, więc z jakiej okazji ty masz za to płacić! Niech on też za to płaci! Niech sobie fujara nie myśli ,że ot tak sobie odejdzie i zacznie życie od nowa na czyste konto! Walcz o to kochana chociażby dla swoich dzieciaczków! Musisz być silna i mieć dużo zaparcia żeby walczyć z tym draniem! Powodzenia :kiss2
Justyna 32
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez Qaula » 23 sty 2012, o 02:29

Co do mężczyzn, którzy nie okazują uczuć. Znalazłam metodę. Obojętna kobieta. Niestety mam w sobie mało zaparcia i gdy tylko ta metoda zaczyna skutkować ja mięknę, więc szybciutko wszystko jest po staremu. Mężczyzna poluje, a po co ma polować na kogoś kogo już ma. Za to kiedy wzbudzi się w nich poczucie, że mogą coś stracić- nie mówię o Bóg wie czym, ale proszę mi wierzyć, że zamiast tulić się, odsuwajcie się, przez długi czas nie próbujcie zmusić go do okazania czułości. Bądźcie sobą z wyjątkiem tulenia, ze 2-3 razy odmówcie pod jakimś pretekstem seksu, a bardzo szybko facet się nagle obudzi. Zauważyłam, że im nie ma co mówić, bo jednym uchem wpada, a drugim wypada. Mężczyźni są wzrokowcami. Im trzeba dokładnie pokazać jak się zachowują, dopiero wtedy rozumieją jakie drugiej stronie towarzyszą przy tym uczucia.
Co do beatrix34 walcz z nim. Ogień należy zwalczać ogniem. Sprawdź czy na 100% nie ma kruczków prawnych, jakiejś możliwości, żeby Twój ex również spłacał dług. Zachował się jak świnia, więc tym bardziej nie można mu popuścić! Chamstwo należy zwalczać chamstwem! Być może spodziewa się, że będziesz za nim płakać i grzecznie spłacać coś do czego sam się przyczynił. Pokaż mu, że wcale Cię nie zna! Walcz z nim!
Qaula
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez Kassandra » 25 sty 2012, o 13:46

no.nie.wiem napisał(a):Mój meżczyzna jest notorycznym leniem lub dziwakiem w kwestiach uczuciowych. Sam twierdzi, że nie potrafi okazywać uczuć.(...)
w łóżku natomiast, kiedy "mu się chce", przytulanie i całowanie nie stanowi dla noiego problemu :-/


Mężczyźni i kobiety często odgrywają nieświadomie role jakich nauczyli się w domu od swoich rodziców. Całe szczęście, że rzadko podglądają rodziców w sypialni. Przynajmniej w łóżku potrafią namiętnie pofantazjować.

Kiedy Ty i On spotykacie się, każde wnosi do związku zestaw ról nauczonych w domu. Często jest tak, że on odgrywa rolę skąpca a ona rozrzutnej. Albo odwrotnie. No i bawią się w oskarżanie nawzajem. Dokładnie jak tego doświadczali w rodzinnym domu.

Zaczęłabym od spokojnej rozmowy z nim o tym, że Ty nie jesteś kopią jego matki. Ale bez oskarżeń. Że jesteś zupełnie inną kobietą, która ma swoje uczucia i potrzeby. I powiedz mu czego potrzebujesz. Oczywiście nie rób tego w przerwie meczu, znajdź lepszy czas. Dośpiewaj sobie kiedy...

K :serca
Kassandra
 

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez netka_lp » 7 mar 2012, o 20:43

Nie zgadzam się z wypowiedzią mojej poprzedniczki...

Ostatnio edytowano 8 mar 2012, o 18:38 przez netka_lp, łącznie edytowano 1 raz
netka_lp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 14:12

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez Baśka1971 » 8 mar 2012, o 08:47

dzo napisał(a):no.nie.wiem to jest typowe zachowanie chłopa ;)

mój też ma podobnie :?

nie wiem czy jest na to jakaś rada :?


Dokładnie! :drinkwine
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Co zrobić, żeby zachęcić mężczyznę o staranie się o kobi

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 09:30

Czekaj, czyli chcesz sie starac żeby męzczyzna sie o ciebie starał? Głupie to, nie sądzisz?
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]