Coś smutnego:(

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Coś smutnego:(

Postprzez króliczek8982 » 30 mar 2010, o 23:07

Hej laski ja jeszcze niem mam dziecka ale bardzo z narzeczonym chcemy je mieć ale to dopiero jak będziemy mieć domek(czyli za jakieś 3 albo 4 lata).Kiedyś kupiłam gazete i tam przeczytałam że pewna kobieta zrobiła libacje zaprosiła swoich koleżków matka usneła pjana a jej przyjaciel zgwałcił jej 12 miesięczna córeczkę rano matka się obudziła i zobaczyła że dziewczynka leży w krwi okazało się że ma pękniete narządy i musieli lekarze ja zszywac bo miała wiele obrażeń. Ostatnio też w dzienniku było to ze konkubent swojej dziewczyny rzucił jej synka o ściane i zaczał kopać go i przypalać papierosami bo chłopczyk płakał i chciał jeść
króliczek8982
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez Fermia » 6 kwi 2010, o 22:37

Ja nawet nie jestem w stanie czytac tego co napisalas. Po prostu brak adekwatnej kary dla takich osob
Fermia
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 20:59

Jak można zgwałcić 12miesięczne niemowle... :cry:
pstro
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez doriiss8 » 1 cze 2010, o 19:43

Ja nie potrafie sobie tego wyobrazic nawet nie chce, ale na kazdego przyjdzie sprawiedliwa kara na pewno.
doriiss8
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez ede3 » 19 cze 2010, o 11:28

Coś potwornego...Nawet tego sobie nie wyobrażam. Szczerze mówiac to troche naciągane my się wydaje. Niestety wierze w okrutność ale to jakos przesadzone jest ............


Po za tym ludzie, którzy naduzywaja alkohol nie powinni posiadac opieki nad dziecmi. Okazuje się, że w naszym kraju zakazuje się aborcji, krzywo patrzy się na środki antykoncepcyjne a potem mało się robi w dopilnowaniu aby w patologicznych rodzinach nie dziala sie krsywda dzieciom
ede3
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez malinowa » 2 sie 2010, o 13:17

Kiedyś czytając lub słuchając w wiadomościach takich informacji złościłam się, że jak w ogóle tak można, takie małe, bezbronne.. Teraz sama jestem matką i nie mogę słuchać takich rzeczy, łzy stają mi w oczach ze złości i bezradności. Nie wiem co bym zrobiła gdybym widziała na własne oczy takie okrucieństwo, nie ręczę za siebie. Pstro dobrze napisała - co trzeba mieć w głowie, żeby 12-miesięcznego dzieciaczka gwałcić?!
Tacy rodzice od razu powinni być pozbawiani władzy rodzicielskiej. Zdarzyło się raz więc zdarzy się i drugi.
malinowa
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez Fermia » 16 wrz 2010, o 17:50

wolalabym tego nie przeczytać...
Fermia
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez Misia » 21 wrz 2010, o 10:51

Aż mi się nie dobrze zrobiło, to okropne!
Misia
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 18:21

Ludzie czasami zachowują się jak zwierzęta, nie rozumiem jak można krzywdzić niczemu nie winne dziecko!!!
natalia23
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez wiczek » 27 sty 2011, o 23:56

okropne!! skąd to sie bierze u ludzi!! Ja nie mogę nawet słuchać takich wiadomości! Powinny być większe kary za bicie bezbronnych dzieci, czasem wręcz ich katowanie ,a już nie mówiąc o gwałtach!!!! pokazowe dożywocie!! może wtedy by się tacy ludzie zastanowili!!! A najgorsze jest to że coraz częściej w wiadomościach się słyszy o takim znęcaniu się nad dziećmi, nie mówiąc już o zwierzętach!!!! :cry:
wiczek
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez OnaUK87 » 14 wrz 2011, o 13:38

Jestem zdania że nabój do pistoletu kosztuje 20gr i problem z głowy dla takich ludzi a nie siedzenie potem na nasz koszt w więzieniu.
OnaUK87
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez sialala » 18 lis 2011, o 12:17

Zgadzam sie z Tobą OnaUK87. Uprzedzając pytanie "kto by sie podjął pociągniecia za spust?" - ja chetnie. Bo w tym wypadku to już nie jest zabicie człowieka, tylko sprzątniecie śmiecia. A sprzątać trzeba, przydałaby sie jakaś akcja "sprzątania świata". Może wtedy pomyśleliby 2 razy zanim ruszyliby niemowle.
sialala
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez Czarnowłosa<3 » 15 gru 2011, o 18:46

To jest jakaś choroba. Jak można coś takiego zrobić??? Nawet zwierzęta nie są tak podłe. Zabić. Ale najpierw katować.
Czarnowłosa<3
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez ferzana » 16 gru 2011, o 14:34

czytajac takie okropnosci dochdze do wniosku ze zasada "oko za oko",ktora panuje w krajach muzulmanskich jest calkowicie sluszna i na miejscu
ferzana
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez Cukiereczek19 » 16 sty 2012, o 00:12

Okrucieństwo ;( Przecież to są małe bezbronne istotki, bardzo kochane i niczym sobie na takie traktowanie nie zasłużyły ;/ Ludziom się przewraca w głowach ;///
Cukiereczek19
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 08:58

Czytając tego typu rzeczy, zaczynam żałować, że w Polsce nie ma kary śmierci. Za niektóre rzeczy nie ma wybaczenia. Dzieciobójcy, gwałciciele dzieci (i nie tylko), osoby męczące zwierzęta powinny umrzeć w tak sposób, w jaki skrzywdziły swoje ofiary.
Lily of the Valley
 

Re: Coś smutnego:(

Postprzez gagar » 15 maja 2012, o 15:22

szok!!!!! ...........

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
gagar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 15:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]