Ćwiczenia. Niespodzianka dla chłopaka :)

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Ćwiczenia. Niespodzianka dla chłopaka :)

Postprzez paula2609 » 12 cze 2014, o 18:18

Cześć Kochane!
Mam do Was kilka pytań, nie miałam pojęcia w jakim temacie to zamieścić, ale ten chyba jest najbardziej odpowiedni.
Zacznę od początku, mianowicie: mój najukochańszy wyjeżdża najprawdopodobniej na całe studenckie wakacje do pracy, za granicę. Na samą myśl o tym, że nie będę widziała Go przez 3 miesiące i kontakt nawet telefoniczny, będzie bardzo ograniczony ogarnia mnie taki smutek. Dlatego postanowiłam zrobić coś dla siebie, poza spotkaniami ze znajomymi i pracą, przy okazji zająć sobie czas i nie myśleć o tęsknocie i zrobić mu niespodziankę, kiedy wróci... Ważę ok 52 kg i mam 159 cm wzrostu, ale jak "każda" prawdziwa kobieta mam oponkę na brzuchu i chciałabym popracować trochę nad nogami i pupą, no i zrobić mu niespodziankę, choć boję się, że na początku może nie być z tego zadowolony bo ciągle mi powtarza, że dla niego jestem idealna i nie powinnam nic robić, chyba że w grę wchodzi tylko coś dla zdrowia :) Stąd kilka pytań do Was, czy znacie jakieś strony internetowe w których można opisywać, czy w jakiś sposób oznaczać swoje postępy? I jak myślicie lepiej jest ćwiczyć rano czy wieczorem? Jeżeli chodzi o ćwiczenia to opracowałam sobie mniej więcej program i chciałabym zacząć biegać - to akurat dla zdrowia :) wiecie jakich produktów potrzebuje organizm, co trzeba jeść? Żeby nie czuć się zmęczona dietą? Chętnie posłuchałabym Waszych rad i opinii :)
Pozdrawiam ciepło :)
paula2609
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 18:15

Re: Ćwiczenia. Niespodzianka dla chłopaka :)

Postprzez Helenka12 » 13 cze 2014, o 08:16

Witaj !
Świetny pomysł, jak Ci się uda to chłopak będzie miał niezłą niespodziankę :) Pochwal się potem efektami :)
Konkretny stron nie znam, ale wiem, ze takowe są moze wpisz sobie w przelgadarkę " dzienniczek ćwiczeń" coś w tym stylu. Ćwiczenie rano czy wieczorem, to juz zalezy od Ciebie, pamiętaj tylko nie ćwicz na czczo a po ćwiczeniach zjedz posiłek zawierający węglowodany :)
Najlepiej spróbuj raz rano a raz wieczorem i ocenisz kiedy lepiej. MI osobiscie cwiczy sie lepiej rano, od razu lepszy dzien mam
Co jeść to przede wszystkim zdrowo i w odpowiednich ilosciach. Nie głódź się. Oczywiscie zrezygnuj z fast-foodów, słodyczyczy, róznych zupek w proszku i wszystkich takich gotowych dan. Owoce staraj się jesc do godziny 16. NIe podjadaj w nocy .
Od czasu do czasu mozesz zjesc sobie cos słodkiego czy niezdrowego, ale to naprawdę rzadko .
Helenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]