Ćwiczenia

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Ćwiczenia

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 12:47

Wykonujecie na co dzień jakieś ćwiczenia?
Jak tak to jakie ?
Panna_M
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez hanka32 » 18 lip 2009, o 15:24

JA CODZIENNIE POŚWIĘCAM 40 MINUT NA ĆWICZENIA I CHOĆ NIE SĄ TO JAKIEŚ PROFESJONALNE ĆWICZENIA TO I TAK NIE REZYGNUJĘ PONIEWAŻ MAM TROCHĘ ZA DUŻO TU I ÓWDZIE :(
hanka32
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez meredith » 18 lip 2009, o 15:27

po 20 brzuszków rano i wieczorem :) rano codziennie, ale wieczorem nie zawsze. Przeważnie jestem tak padnięta, że już mi się nie chce. Zamierzam zapisać się na aerobik od września,żeby te moje mięśnie doszły trochę do siebie po ciąży. A Ty Kochana ćwiczysz? regularnie i sumiennie? :D
meredith
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez meredith » 18 lip 2009, o 15:28

Tak troche nie na temat, ale Panna_M masz śliczny suwaczek :)
meredith
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 15:32

Dzięki :*

Ja właśnie ćwiczę, ale czasami z lenistwa opuszczam się. Też robię brzuszki i skłony. właśne trzeba zgubić trochę ciałka, bo przybyło.
Panna_M
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 09:14

Ja jezdze duzo rowerem .Cwicze brzuszki krece biodrami i cwiczenia na uda i posladki .Dzien zaczynam i koncze szklanka wysoka szklanka wody ze sokiem cytrynowym uwielbiam ja wiec niekiedy w przeciagu dnia tez sie napije.Nielubie kupnej wody mineralnej o smaku cytrynowym robie sama w domu .
evka
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez jagoda » 23 sie 2009, o 13:17

no ja musze szybciutko zgubić bo mi się bardzo przytyło....
jagoda
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez hanka32 » 23 sie 2009, o 13:29

To trzymamy kciuki :happy
hanka32
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez agat » 23 sie 2009, o 19:33

No a ja jakoś do ćwiczeń nie mogę się zmusić ostatnio. Znowu zaczęłam dietkę i powinnam poćwiczyć, ale rozgrzeszam się, że codziennie na długie spacery z synkiem chodzę :oops:
agat
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez jagoda » 24 sie 2009, o 11:37

-coś czuję że u mnie skonczy sie tylko na dobrych chęciach...
jagoda
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez kinius33 » 30 sie 2009, o 11:46

Ja ćwiczę co 2- 3 dni z Tamilee Webb "Ja chcę mieć takie ciało". Od znajomej dziewczyny, która jest po szkoleniach na instruktora aerobiku, tylko już nie pracuje dowiedziałam się, że mięśnie potrzebują odpoczynku przynajmniej jednego dnia przed kolejną dawką ćwiczeń :)
kinius33
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez weronika_p » 4 wrz 2009, o 09:29

Najtrudniejsza w tym wszystkim jest chyba motywacja do ćwiczeń... często odpuszczamy sobie wysiłek fizyczny, poddajemy się i ogarnia nas lenistwo! A to należy zmienić! :woman
weronika_p
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez evka » 4 wrz 2009, o 12:05

I co juz nie jestes leniwa? :diabel
evka
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez evka » 4 wrz 2009, o 12:07

Ja jezdrze na rowerze spacery z dziecmi ostatnio rowniesz raz w tyg. uczeszczam na basen i jestem w trakcie wybierania rolek dla siebie wiec lenistwo mnie nie ogarnia ;) :rower :happy
evka
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez puma.31 » 21 wrz 2009, o 13:24

Ja obecnie jeżdżę na rowerku stacjonarnym w domku :)) i robie brzuszki na kołysce jest sper odciaza sie kregosłup i szyje i pracuja tylko miesnie brzucha jest rewelacyjna polecam kupilam ja na allegro i naprawde nie jest droga a bardzo dobra kiedys pan na silowni mi ja plecił na aerobik juz chodzilam ale chyba za duzo bo zostawalam po dwie godziny pod rzad najperw tbc a potem step i tak trzy razy w tygodniu w gruncie wychodzilo mi 6 godzin cwiczen tygodniowo i do tego jeszcze rowerek w domku nie polecam tak nadmiernego wysilku zerwalam sobie wiazadla w kolanie i dwa miechy przelezalam w lozku Aerobik tal ale z umiarem :)
puma.31
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez milka89 » 5 paź 2009, o 15:51

Oczywiscie wszystko jest dla ludzi ale nie mozna przesadzac. Trzeba najpierw wyznaczyc sobie cel, bo jesli jest to spalanie tkanki tluszczowej to napewno trening aerobowy i interwalowy powinien byc polaczony z odpowiednim jedzeniem.
Jesli zalezy nam na sprawnosci i dobrym samopoczuciu to na pewno aerobik, a jesli chodzi o ksztaltowanie sylwetki to cwiczenia silowe. Cwiczenia silowe połączone z aerobowymi daja moim zdaniem najlepsze rezultaty :D
milka89
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez lexie » 26 lis 2009, o 15:24

Ja kilka dni temu zaczęłam ćwiczyć, na razie tylko po parę minut, ale zawsze jakiś początek :)
lexie
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez Sharlot » 26 lis 2009, o 16:35

ja cwicze codziennie gdy biegne do pracy;P zazwyczaj wychodze w ostatniej chwili i musze sie bardzo spieszyc;P a tak na powaznie to robie brzuszki i podnosze sztangi(narazie po4 kg ale planuje wiecej :D ) a na wiosne moze jakis rower albo jogging? ;)
Sharlot
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez pstro » 8 gru 2009, o 04:00

Ja zaczęłam biegać. Chociaż pogoda ostatnio nie zachęca..
pstro
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez babsko » 3 sty 2010, o 15:36

Ja codziennie cwicze. Minimum pol godziny. Przedtem zazywam l-karnityne direct, ktora wzmacnia moje miesnie. Efekty sa niesamowite. I czuje sie swietnie. Moim zdaniem cwiczenia to jedyna droga do utrzymania fajnej sylwetki.
babsko
 

Re: Ćwiczenia

Postprzez Aldona » 11 sty 2010, o 15:47

ja kiedyś wpadłam na diete "6 Weidera" ale to nie dla mnie, przez 42 dni trzeba brzuszki robić. koleżanka w tym wytrwała i mówiła, że coś tam z niej zeszło
Aldona
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]