Cykle bezowulacyjne - jak długo?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Cykle bezowulacyjne - jak długo?

Postprzez paula1989 » 17 mar 2014, o 16:43

Wdotychczasowe lat
W sierpniu 2013 r. odstawiłam plastry antykoncepcyjne ponieważ podjęliśmy z mężem decyzję odnośnie dzidziusia. Wszystkie dotychczasowe cykle były bezowulacyjne.
W 10 dniu aktualnego cyklu byłam u ginekologa sprawdzić czy dojdzie w nim do owulacji. Niestety lekarz stwierdził, że nie ma żadnych pęcherzyków graffa i również ten cykl zapowiada się bez owulacji bądź może istnieć prawdopodobieństwo owulacji opóznionej. Moje cykle są zazwyczaj 32-33 dniowe. Dziś jest 38 dzień cyklu oznacza to, że @ się spóźnia. Nawet się na nią nie zapowiada - mam tu na myśl ból przed @ który mi zawsze towarzyszy na kilka dni przed. Oprócz zaczerwienionych sutków zero objawów nadchodzącej @. Robiłam test w 36 d.c. i wyszedł negatywnie. Czy w takim przypadku ciąża mimo wszystko jest możliwa? Jak długo takie cykle bezowulacyjne mogą jeszcze występować?
paula1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 16:15

Re: Cykle bezowulacyjne - jak długo?

Postprzez Kasia2808 » 17 mar 2014, o 21:59

Witaj ;)

Ja rowniez mam cykle bezowulacyjne..
Biore tabletki Clomifen, mam nadzieje, ze dzieki nim beda ladne pecherzyki :roll:
Kasia2808
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 mar 2014, o 15:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]