Czego ostatnio słuchacie z nutą melancholii?
Czego ostatnio słuchacie z nutą melancholii?
hejka, czego autentycznego ostatnio słuchaliście? Tęsknię za lekką melancholią w muzyce, ale jakoś ostatnio trudno mi się czegoś ciekawego doszukać. Może podzielicie się tym, co macie?
Re: Czego ostatnio słuchacie z nutą melancholii?
Może „Gdzieś daleko” Adama Krajewskiego Ci się spodoba. Muzyka bardziej dla tych, którzy wychodzą powoli z dołka i chcą sobie przypomnieć stare, dobre czasy. Nie poddawaj się i posłuchaj na https://www.youtube.com/user/kontrastsong.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość