czerniak skóry

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

czerniak skóry

Postprzez butterfly_x3 » 12 kwi 2013, o 13:26

Dzień dobry. Miałam czerniaka skóry, ale został on wycięty już. Czy myślicie, że mimo tego mogę brać leki hormonalne, tabletki antykoncepcyjne?
Wiem, że powinnam zapytać mojego onkologa, ale nie mam takiej możliwości. Moja mama jest bardzo mhm..typ stereotyczny. Wszędzie ze mną chodzi, jest przy mnie cały czas, a sex to temat tabu. I wciąż, uważa, że jestem tą małą dziewczynką, a sex tylko po ślubie. Rozmawiałam kilka razy z nią, doprowadzałam do tego tematu, ale zawsze była kłótnia i kończyło się na jej "mądrościach" .
Więc może którąś was też to spotkało, i czy wiecie czy można czy są jakieś większe powikłania ?
butterfly_x3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 13:22

Re: czerniak skóry

Postprzez młoda.kobieta » 13 kwi 2013, o 17:28

Pierwsze pytanie, ile masz lat że mama tak ciągle z Tobą chodzi ? Sprawdza gdzie kiedy i czy uprawiasz tam seks ?
Po drugie w takich sprawach nie powinno się polegać tylko na opiniach forumowiczek, idź do ginekologa albo do swojego lekarza, wtedy będziesz miała 100% pewność że nic złego się nie stanie w Twoim organizmie.
Taka moja dobra rada ; ]
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]