Lubię czytać (i czytam bardzo dużo) i oglądać dobre (najchętniej polskie) filmy. Pasjonuje mies sztuka (malarstwo, muzyka, a także teatr).
Mam nadzieję, że spędzę tutaj miło czas
Pozdrawiam
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości