części do samochodu

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

części do samochodu

Postprzez Ronumyo » 20 cze 2023, o 11:11

Jak ułatwić sobie zamawianie części do samochodu, bez sprawdzania każdej aukcji online oddzielnie?
Ronumyo
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 7 kwi 2023, o 11:25

Re: części do samochodu

Postprzez Miyakyo » 21 cze 2023, o 08:59

Jeden z ciekawszych dostawców części zamiennych do samochodów cermotor . com . pl/ powiązany z postacią byłego kierowcy rajdowego Cezarego Ruszkowskiego, więc cała działalność uruchomiona z pasji.
Miyakyo
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 7 kwi 2023, o 11:58

Re: części do samochodu

Postprzez granika » 27 cze 2023, o 11:02

Zapewne warto takie rzeczy kupować w jakiś pewnych i sprawdzonych miejscach by wszystko pasowało no i przede wszystkim by było oryginalne żeby auto sprawnie funkcjonowało. Zresztą wiele różnych elementów w tym akcesoria to w necie można znaleźć, także nie trzeba jeździć po sklepach i tracić czasu w kolejkach.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: części do samochodu

Postprzez granika » 29 cze 2023, o 22:57

Zapewne warto takie rzeczy kupować w jakiś pewnych i sprawdzonych miejscach by wszystko pasowało no i przede wszystkim by było oryginalne żeby auto sprawnie funkcjonowało. Zresztą wiele różnych elementów w tym akcesoria to w necie można znaleźć, także nie trzeba jeździć po sklepach i tracić czasu w kolejkach.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: części do samochodu

Postprzez granika » 29 cze 2023, o 22:58

Zapewne warto takie rzeczy kupować w jakiś pewnych i sprawdzonych miejscach by wszystko pasowało no i przede wszystkim by było oryginalne żeby auto sprawnie funkcjonowało. Zresztą wiele różnych elementów w tym kosmetyki samochodowe https://showcarshine.pl/ to w necie można znaleźć, także nie trzeba jeździć po sklepach i tracić czasu w kolejkach.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Kodgbsaref