Czuje się oszukana. Proszę o porady.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czuje się oszukana. Proszę o porady.

Postprzez Peggy » 7 sty 2021, o 20:41

Witam . W sierpniu poznałam fajnego faceta z którym widzialam sie kilka razy . Od razu wpadliśmy sobie w oko. Były pocałunki z jego inicjatywy . Jednak twierdził, ze nie chce się wiązać. Nie chce nikogo . Gdy mieliśmy się spotkać zawsze coś wymyslal.. potem cisza, potem wiadomości czy mi zależy, czy mam kogoś.. nawet raz dostalam wiadomość, ze mnie przeprasza . Pytał czy to kocham bo on kocha . Olal mnie Gdy mieliśmy znów się spotkać, stwierdził, ze lepiej abyśmy nie pisali i mam sobie znaleźć inny obiekt pragnien, bo on nie chce nikogo . Wyszłam na idiotke. Niby raz pisze tak , raz tak . Najgorsze jest to, ze widzę go w pracy na 5 min .. I jakos czuje się upokorzona. Dodam, ze nie pisze do niego, bo pewnie już inna bajeruje . Jednak po co pisał wcześniej tak A potem , ze mam nie pisać bo są niejasnosci.
Peggy
Jestem tu nowa :)
Peggy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sie 2020, o 20:33

Re: Czuje się oszukana. Proszę o porady.

Postprzez mirelka728 » 24 lut 2021, o 12:44

Niestety najczęściej dzieje się tak, gdy druga osoba jest zakochana w kimś innym. Często jest tak, że w danym związku pojawi się kłótnia i wtedy ktoś szuka pocieszenia na boku, ale jak potem się pogodzą, to zrywa konta z tą nową osobą.
mirelka728
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 12:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]