Czy będę miała problemy w Urzędzie Pracy?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Czy będę miała problemy w Urzędzie Pracy?

Postprzez Misqa123 » 14 maja 2016, o 11:55

Dostałam skierowanie z UP, z wykształcenia jestem technikiem eletroradiologiem, chodziło o pracę w gabinecie stomatologicznym. Następnego dnia byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, pracodawca bardzo nieprzyjemny od razu tak jakby chciał mi dać do zrozumienia, że mnie tu nie potrzebuję, że on chcę ludzi z doświadczeniem i szkoda mu marnować czas na doszkalanie kogoś i że ja na pewno nie umiem pracować w stomatologii, dodam, że 3 miesiące temu skończyłam szkołę i nie pracowałam jeszcze w swoim zawodzie. Całą rozmowę mówił tak jakby sobie ze mnie kpił. Nie proponował mi żadnej pracy, miałam przyjść następnego dnia na godzinę 11 "wykazać się", poszłam i po chwili wyszłam, bo jak się okazało nie miał dla mnie nawet chwili czasu, kazano mi przyjść po 13...poszłam po raz drugi, czekałam na niego prawie godzinę, gdy łaskawie wyszedł w końcu z gabinetu podeszłam do niego, byłam taka wkurzona że powiedziałam, że rezygnuję i poprosiłam o podpisanie skierowania z UP, ale co najbardziej mnie martwi to, że napisał w uzasadnieniu "Nie jest zainteresowaną pracą eletroradiologa", co nie do końca było prawdą, bo gdybym nie była to bym się nawet na tą rozmowę nie wybierała, a to on mnie zlekceważył, boję się czy nie będę miała z tego powodu jakiś problemów w UP i w dalszym poszukiwaniu pracy.
Misqa123
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 13:56

Re: Czy będę miała problemy w Urzędzie Pracy?

Postprzez Hadassa » 14 maja 2016, o 13:19

Wydaje mi sie ze wszystko mozna wyjsanic. Zalezy jak przedstawiss sytuacje w UP

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy będę miała problemy w Urzędzie Pracy?

Postprzez joaska86 » 17 maja 2016, o 16:45

ojejku... życzę Ci, żeby panie w UP były przyjemniejsze od tego gbura ;/
Avatar użytkownika
joaska86
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:26

Re: Czy będę miała problemy w Urzędzie Pracy?

Postprzez Aleksndra » 6 mar 2017, o 10:50

Z tego co wiem to może być kłopot. Ośrodek proponował Tobie prace a Ty jej nie przyjelas. W taki sposób można stracić status bezrobotnego na dłuższy czas.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy będę miała problemy w Urzędzie Pracy?

Postprzez redorange666 » 6 mar 2017, o 11:12

Będziesz miała rozmowę w urzędzie oraz będzie konfrontacja. Ty pracodawca i doradca zawodowy z Pup.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]