Czy chodzicie do wróżek?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez Alexa22 » 27 cze 2011, o 18:41

Moje pytanie stąd, że spotkało mnie coś bardzo dziwnego... Moja przyjaciółka namówiła mnie na wizytę u wróżki, gdy usłyszałam co mnie czeka, nie skończyło się na jednej. Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, odwiedzam różne fora i szukam opinii na ten temat,czy powinnam w to wierzyć? spróbowałam też przejść test na przepowiedzenie życia
na.......
i otrzymałam znów tę datę! :(
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
Alexa22
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez poetry » 5 lip 2011, o 14:08

Ja nie wierzę we wróżki, mogłabym ubrać śmieszne spódnice, kolorowe sweterki, kupić na targu kulę i nauczyć się jeszcze porządnie kłamać i byłaby ze mnie taka sama wróżka jak każda inna. Ściemniają, uczą się tego od małego, by zarabiać. W sumie bardzo łatwy zarobek.
poetry
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez mooony » 5 lip 2011, o 16:19

Daj spokój :P Wróżki to same kłamstwa w ktore nie mozna wierzyc bo od takich klamstw mozna sie uzaleznic.
Moze ta sama data wychodzi bo wszystkie mają podobny system przeliczeniowy dzieki ktorym latwo obliczaja se jakas date... Maja po prostu jakies punkty na ktorych sie opierają bezpodstawnie i na ich podstawie wymyslaja swoje piekne kłamstewka :P
wiec nie wierz w to i ciesz sie swoim życiem, a chodzenie do wróżek zostaw innym naiwnym. Pozdrawiam
mooony
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez kobitka » 25 lip 2011, o 18:09

Ja też nie wierzę, we wróżki. MOja znajoma mnie namawiała ale nie dałam się skusić. Lepiej uwierzyć w siebie niż jakieś zabobony :)
kobitka
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez buraczka » 12 sie 2011, o 13:29

hehe prawie na kazdym forum jest ta reklama. odpowiadasz na serie pytan, a zeby dowiedziec sie o z tego wyszlo musisz wyslac sms za 30zl, masakra
buraczka
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez żuczek » 12 sie 2011, o 16:43

Uważam, że nie ma sensu bawić się we wróżki. Jeżeli wróżka coś powie to człowiek bierze wszystko na poważnie i podporządkowuje sobie to pod swoje życie. Według mnie to szkoda nerwów i pieniędzy.
żuczek
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez Hakiruono » 16 sie 2011, o 13:21

Absolutnie odradzam! Szkoda pieniędzy i zdrowia ... duchowego. Przyszłość najlepiej budować samemu dzięki pozytywnemu myśleniu oraz gronu zaufanych przyjaciół.
Hakiruono
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez rozaistef » 29 sie 2011, o 01:32

czytanie takich rzeczy ...
i chodzenie do wróżek to moim zdaniem strata czasu , człowiek uwierzy i sam się nakręca


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
rozaistef
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez k9191 » 30 sie 2011, o 16:54

ja nigdy nie bylam u wrozki, ale jestem bardzo ciekawa co bym uslyszala. w zamian mozna jednak korzystac z innych srodkow, aby sie czegos dowiedziec, trzeba sie tylko dobrze zastanowic czy na pewno chcemy wiedziec co czeka nas w przyszlosci czy ktorego dnia przyjdzie po nas smierc. Przykladem moze być jedna z wypowiedzi jaka znalazlam ( ...) wiec moze warto sie zastanowic :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
k9191
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez koralowadama » 1 wrz 2011, o 20:39

Ja nie chodzę, boję się :)
koralowadama
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez dyndul1 » 8 wrz 2011, o 21:30

Co tak naprawdę kryją w sobie testy przepowiadające datę śmierci? Powinniśmy im zaufać? A może jednak nie? Czy rzeczywiście możliwym jest przepowiedzenie śmierci w Internecie?
... - krótki, a ciekawy artykuł. Przeczytaj!


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
dyndul1
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez studentka.umcs » 3 gru 2011, o 22:37

Cześć dziewczyny jestem studentką UMCS i muszę w ramach ćwiczeń przeprowadzić ankietę na temat chodzenia do wróżek. Jeżeli możecie poświęcić chwilkę na wypełnienie ankiety to byłabym wdzięczna. Oto ona: http://wrozki.freeiz.com/ z góry wszystkim dziękuję ;)
studentka.umcs
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez livia » 4 gru 2011, o 12:37

dla mnie to strata czasu i naciąganie ludzi:) wróżki fajne są tylko w bajkach :)
livia
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez oOosylwiaoOo » 4 gru 2011, o 20:07

Ja nigdy nie byłam u wróżki i na pewno nie pójdę:)
Wolę nie wiedzieć co mnie czeka, to raz:) a dwa wątpię żebym w jakieś słowo uwierzyła
oOosylwiaoOo
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez sweete » 5 gru 2011, o 11:30

Ja byłam u wróżki 3 razy i jedyne co mi się sprawdziło to to, że będę miała drugie dziecko i że to będzie dziewczynka :baby .
Były emocje i różne rzeczy próbowałam podciągnąć pod to co mi powiedziała, generalnie żadnych konkretów tylko ogólnie wszystko i ze zwykłej talii kart.
Innym razem byłam na tarocie, no tu było bardziej konkretnie i nawet się trochę przestraszyłam ale same pozytywy więc ok. Na tą chwilę ,wiem że juz nie skorzystam.

Pozdrawiam wszystkie kobitki z forum :)
sweete
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez a_gatka » 27 gru 2011, o 21:34

Ja mam dobrą znajomą wróżkę, ale jeszcze lepszego numerologa ^^ Szczerze mówiąc często korzystam z konsultacji, bo w numerologię wierzę :)
a_gatka
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez dzo » 9 sty 2012, o 17:09

nie chodzę i nie mam zamiaru nigdy tego robić
dzo
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez Melisa » 9 sty 2012, o 17:30

w bajki nie wierze :P
Nie chodze i nie zamierzam, jeszcze tak całkiem nie zwariowałam :P (Tylko troche)
Melisa
 

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez martita » 16 lip 2013, o 09:18

Ja po raz pierwszy w życiu sobie powróżyłam i nie mam nic przeciwko a tym bardziej że nie było drogo bo chyba wyszło ze za 2 zł sobie powróżyłam na astrokamerze. Trochę utargowałam:P
SPAM

Ostatnio edytowano 16 lip 2013, o 10:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
martita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 13:30

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez galazka111 » 27 lip 2013, o 16:25

Ja byłam raz. Nawet się sprawdziło to co powiedziała....

galazka111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 16:23

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez ljunka » 29 lip 2013, o 11:15

Ja nie chodzę do wróżki. Jakoś nie wierzę w ich wróżby. Nawet jeśli by się jakaś wróżba mi się sprawdziła to wolałabym o niej nie wiedzieć Niech przyszłość będzie mi nieznana.

ljunka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 11:13

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez vaniliiia » 30 lip 2013, o 12:14

Też nie chodze do wróżek.. Jedynie czasem w tv oglądam i się smieje, jak Ci ludzie wydzwaniają do tych wróżbitów i pytają o wszystko, a ci niby wszechwiedzący Bogowie zmyślają ile wlezie.
Mam ochotę czasem zadzwonić i zapytać o coś oczywistego żeby zobaczyć jak fajnie kłamią :D

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez Adidasowa » 30 lip 2013, o 14:46

Nie chodzę, dla mnie to jest śmieszne... Jak ktoś może wiedzieć co Ci się przytrafi? Zmyślone bajki... czasem czytam horoskopy i to wszystko, ale też podchodzę do nich ze śmiechem;]

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez inek » 3 lis 2013, o 12:27

Nigdy nie byłam i nawet nigdy nawet nie miałam ochoty aby iśc.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Czy chodzicie do wróżek?

Postprzez pyszny21 » 4 mar 2014, o 14:58

Witam
Ja korzystam z wróżek już od jakiegoś czasu przy podejmowaniu ważniejszych decyzji w moim życiu. Pierwszy raz do wróżki zaprowadziła mnie moja koleżanka byłam sceptyczna ale sprawdziło się w 99% to co mi przepowiedziała. Teraz korzystam z serwisu SPAM i jestem bardzo zadowolona przepowiednie są jasne i jednoznaczne.
pozdrawiam

Ostatnio edytowano 4 mar 2014, o 16:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
pyszny21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 14:52
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron