Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Postprzez iiwonek » 20 maja 2013, o 21:26

Drogie Mamy! Jeśli znajdziecie chwilkę wolnego czasu to proszę wypełnijcie anonimową ankietę dotyczącą aktywności ruchowej w ciąży http://www.interankiety.pl/interankieta ... e3a22a.xml
Prowadzę badania na ten temat i będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
iiwonek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 21:25

Re: Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Postprzez Muffy » 10 paź 2013, o 18:20

Ćwiczenia w ciąży to nie jest głupi pomysł. Trzeba wiedzieć jak. Teraz, jak ktoś mieszka w Warszawie, to może się więcej dowiedzieć, bo jutro i pojutrze będą w Centrum Stworzonym dla Zdrowia darmowe zajęcia dla przyszłych mam. Właśnie pod kątem takiej aktywności. Pomiędzy 10 a 16 jutro będzie szkoła rodzenia i konsultacje, ale też będzie można poćwiczyć pomiędzy 10:30 a 12:30, potem jeszcze joga pomiędzy 13 a 16. Wszystko dla pań w ciąży, no i pod okiem osób znających się na tym. Pojutrze będą spotkania odnośnie stresu i jak sobie z nim radzić w czasie ciąży.

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Postprzez tusia25 » 11 paź 2013, o 14:50

Też coraz wiecej slysze nt. cwiczen podczas ciazy, ale dokladnie trzeba wiedziec jakie to cwiczenia, a za to z kolei trzeba placic, bo sama bez nadzoru balabym sie raczej cwiczyc..
tusia25
 

Re: Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Postprzez szpileczki.69 » 18 paź 2013, o 12:37

ja sobie ćwiczę w ciązy, a jak nie wiecie jak ćwiczyć i co w ogóle można to polecam zestawy ćwiczeń na youtube od angeliki pióro
szpileczki.69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 19:56

Re: Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Postprzez MariannaUmba » 8 kwi 2014, o 15:27

ja na basen chodziłam do 36 tyg. ciąży, co zbawiennie wpływało na mój bolący kręgosłup, także polecam
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], florence.haley, Google [Bot]