Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez puertorico » 21 wrz 2014, o 21:57

Moje dzieci odkąd nauczyły się czytać, naciągają mnie na promocje w sklepach typu "do zakupów za 50 zł dodajemy Cośtam" (ostatnio takie gumowe stworki z Lidla, albo naklejki z Żabki żeby dostać pluszaka) a ja w sumie z przyjemnością im na ogół ulegam, bo zakupy spożywcze i tak przecież robię. Ale są dla mnie promocje denerwujące i sensowne. Ostatnio kolekcjonujemy np. kody z pizzy Guseppe (którą i tak kupuję często, bo ją lubimy wszyscy), bo za 3 kody jest bilet do multikina, taka promocja mi się podoba, bo dzieciaki mają kino a ja mam szybki obiad po pracy :). Denerwują mnie za to takie promocje, kiedy dziecko jęczy, żeby kupić, a to coś, co trzeba kupić na promocji jest mi zupełnie niepotrzebne. A jak jest u was, wasze dzieci też tak mają?
Avatar użytkownika
puertorico
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19 wrz 2014, o 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez Snajper » 23 wrz 2014, o 08:39

Jeśli o mnie chodzi - miały.
Przekonaliśmy je w ten sposób, że zamiast wydawać pieniądze na cośtam, co potem leży w kącie, od czasu do czasu kupowaliśmy coś, co dla nich było naprawdę superhiperekstra - ale oczywiście warunkiem była rezygnacja z tego cośtam.. Mniej więcej tak samo uniknęliśmy MacDonaldsów i innych dziwnych jadłodajni z "ciekawymi" promocjami dla dzieci. Zamiast zestawów z plastikowym badziewiem, fundowaliśmy im domową wersję tych samych dań. Okazało się że lepiej smakuje. A zabawki ? Kupowaliśmy oddzielnie i w innym miejscu no i takie bardziej wymarzone niż to co proponowały sieci szybkiego żarcia.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 26 wrz 2014, o 15:36

Chyba każda z nas miała podobny problem z "dziecięcymi promocjami"",jednak to kwestia naszej konsekwencji,wytrwałości i wychowania,nie sposób też odmawiać dziecku wszystkiego bo nie w tym sens. Należy zachować zdrowy rozsądek.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez redorange666 » 26 wrz 2014, o 18:42

Moja Młoda już nie reaguje na takie "promocje".
Zwalczyłem tez Maca i inne wspaniałości i pokazuję Młodej świat prawdziwych restauracji, ciekawych smaków i to jak i gdzie powinno się jadać. Sprawia nam to przyjemność i możliwość po eksperymentowania.
Poza tym łatwo dziecku wytłumaczyć tak jak Snajper zrobił. Zamiast badziewa raz na jakiś czas konkret który wyrwie dziecko z butów.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez Juliaa09 » 30 wrz 2014, o 12:16

A jakie nie naciągają?
Avatar użytkownika
Juliaa09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:30

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez Misiaczeq78 » 1 paź 2014, o 19:25

Moje dziecko nie naciąga. :)
Avatar użytkownika
Misiaczeq78
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 15:43

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez Toya89 » 2 paź 2014, o 09:38

Ja pamiętam, jak mój syn chciał mnie naciągnąć na telefon za 1zł. Sama się wtedy prawie dałam nabrać. A było to dobre parę lat temu ;p
Avatar użytkownika
Toya89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 15:44

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 22 paź 2014, o 15:38

Często mi się to zdarza,szczególnie kiedy akurat jesteśmy z dzieckiem w sklepie i dookoła są różne promocje,wtedy z reguły kupujemy całą masą niepotrzebnych rzeczy:)

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez puertorico » 22 paź 2014, o 22:24

W Macu to wam chodzi o zabawki w zestawach dla dzieci? Ja akurat je lubię, nie zawsze, ale czasami mają pomysłowe rzeczy. A na Żabkę moje dzieci się właśnie obrazily, bo już dwa razy pod rząd zbierały naklejki na pluszaki i ani razu nie zdążyły uzbierać przed końcem promocji, więc mam spokój :)
Avatar użytkownika
puertorico
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 19 wrz 2014, o 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez MelonowaAga » 2 lis 2014, o 23:08

Mnie na szczęscie nie :) W ogóle moje dziecko nie lubi wydawać pieniezy..
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez karina12321 » 5 lis 2014, o 13:25

Najgorsze są reklamy w telewizji dziecko zobaczy jakąś zabawkę i juz prosi o nią. Zawsze jego argumentem jest że wszyscy maja tylko ja nie
karina12321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 13:15

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 12 lut 2015, o 14:00

Dokładnie tak,reklamy chyba najbardziej działają i pobudzają wyobraźnię dzieci przez co potem na zakupach chcą wiele rzeczy w tym głównie słodycze.. Tutaj cala mądrość po stronie rodziców aby umiejętnie odmówić i wybrać to co jest dla naszego dziecka najlepsze.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Czy dzieci naciągają was na promocje? :)

Postprzez nina14 » 25 lut 2015, o 02:32

To nie dzieci nas naciągają na zakupy i promocje tylko to reklamy naciągają nasze dzieci ;)

nina14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2015, o 02:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]