Czy grywacie w komputerowe gry?

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez babeczka » 4 kwi 2012, o 08:26

XboxKinect? - nie wiem czy dobrze kojarzę,dlatego przemilczę swoje domysły hi hi hi,a co do seal online,ostatnio nie mam czasu tam zajrzeć,ale postaram się,bo mnie zaintrygowałaś.A ostatnio na nk widziałam dużo ciekawych gier. Nawet miałam propozycję gry.Zresztą wszędzie jest ich sporo,tylko wybierać i grać.Pozdrowionka.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 10:40

Ja lubię się w ten sposób zrelaksować w wolnym czasie, ale zależy od dnia.
Lily of the Valley
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Luisa » 18 kwi 2012, o 11:56

Nie wiem czy dobrze kojarze ale xbox to sa cos podobnego do konsoli, zgadza sie?Tez nad tym myslalam, bo wsumie kupujac konsole, placi sie raz i ma sie spokoj a w sieci trzeba ciagle cos dokladac:/
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez bombini » 19 kwi 2012, o 11:00

Gdybym tylko miała więcej czasu to spędzałabym długie godziny grając w Cywilizację lub Anno ;) Uwielbiam takie strategiczno-ekonomiczne gry i potrafi mnie wciąć na całą noc nawet ;) Ale niestety czasu brakuje... :(
bombini
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 10:55

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Luisa » 22 kwi 2012, o 09:52

No fakt z czasem to tez mi czasami troche zal no ale jak sie juz czlowiek wciagnie to trudno przestac :/
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez babeczka » 30 kwi 2012, o 11:07

Ja też mam z tym problem,niestety,także mnie to wciągnęło i dlatego nie dziwi mnie zbytnio, że tyle ludzi jednak gra w płatne gry,bo wtedy im nawet nie szkoda pieniędzy......jednak takie gry działają odprężająco,bo człowiek zapomina o problemach dnia codziennego,czy po prostu może się rozluźnić.I właśnie chociaż przez chwilę także możemy powrócić do wspomnień z dziecinnych lat,kiedy to nieraz grywało się wówczas Joystickiem,a i gry bywały ok
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Tinuviel » 27 lip 2012, o 01:46

Majka13 napisał(a):a ma ktos Xbox Kinect, jakoś tak się to nazywa, słyszałam że tam można w fajne gry pograć, i przy okazji poćwiczyć.


Ja mam Kinecta :-) Mega sprawa! Ale dość droga. Sama konsola + czytnik ruchu troszkę kosztuje. Dodatkowo każda gra jest po 150-200 zł. Są przeróżne gry - dyscypliny sportowe, taneczne, fitness, przygodowe. Chociaż ja najbardziej lubię taneczną :-) Nie jest to wcale takie łatwe, ale bardzo precyzyjne (muszę to przyznać bo początkowo obawiałam się, że będzie to trochę bujda na resorach i się człowiek będzie bardziej denerwował - bo to np nie tak jak w przypadku Wii, nie trzyma się czujnika w ręku). W każdym razie ja się w tym zakochałam :-) Nieźle się przy tym można napocić i to w zaciszu domowym :-) No i oprócz ceny to jeszcze jest ten minus, że do małych wnętrz się nie nadaje. Niestety potrzeba sporo miejsca by nie zawadzać w meble ;-) No i można też grać w normalne gry, bo to normalna konsola.

Co do komputerowych gier to dawniej uwielbiałam NFS, bardzo rzadko jakąś strzelankę, i moje ukochane SImsy :-D Teraz już nie ma czasu grać :-( Ewentualnie czasem w pracy wejdzie się na kurnik, albo jakieś małe gierki w internecie ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 15:05

ja mam xboxa bez kinecta ale pewnie za niedługo będziemy go sprzedawać bo ostatnio coraz mniej gramy i tylko leży i się kurzy ;/
dzo
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Tinuviel » 15 sie 2012, o 15:47

To dokup sobie kinecta :-) Podejrzewam, że będziesz spędzała więcej czasu niż przy zwykłej konsoli ;-) Fajna sprawa, polecam! ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 15:56

nie mam za bardzo miejsca na kinecta ;/ w sensie w pokoju w którym mam TV ;/ do kinecta trzeba mieć miejsce na ruszanie się przed TV a u mnie tego miejsca brak
dzo
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Tinuviel » 15 sie 2012, o 16:08

No tak... Max chyba trzeba 3m... I ile dobrze pamiętam ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 16:43

no to 3m od TV to ja mam łóżko :lol: to co najwyżej mogłabym w jakieś gry erotyczne grać na kinectie :lol: :lol:
dzo
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Tinuviel » 15 sie 2012, o 17:07

Hehe, może coś takiego niedługo wymyślą, kto wie :-D

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez brunecia » 8 gru 2012, o 00:59

Na kompie nie gram, ale na playstation, szczególnie na movie chetnie sobie radosnie brykam :) na pleju gram w tekena, a na movie albo fitnes, albo sport champions albo dance party :) polecam!
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez KaDrogo » 12 gru 2012, o 15:48

Babki a grywacie w coś na Waszych pięknych różowych smartfonikach ? Mam misję właśnie aby zwerbować kilka kobiet do sojuszu w grze - bez Was czat jest nudny

Kingdoms of Camelot Battle For The North
Miłośniczki Androida:
https://play.google.com/store/apps/deta ... 2JpbGUiXQ..
Fanki iPhone & iPad
https://itunes.apple.com/us/app/kingdom ... 46099?mt=8

Gdyby któraś z Was była chętna zapraszam do mnie sojusz Poland Kingdom
Wasz Drogo
KaDrogo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 15:16

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez MonikaSz » 12 gru 2012, o 20:07

Na konsoli ostatnio nie gram, lezy i sie kurzy. Ale za to znajomi ostatnio namówili mnie na grę mmo, guild wars 2(wcześniej miałam przygody z innymi grami mmo). Gra wciąga niestety, ale na szczęście jest bez abonamentu. :)
Avatar użytkownika
MonikaSz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 19:51

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez NataliaB » 16 gru 2012, o 23:40

Czasem w Angry Birdes na telefonie, na komputerze jedyne w Limbo. :)
NataliaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 23:35

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez dzien_dobry » 17 gru 2012, o 10:37

Uwielbiam grać w Simsy, naprawdę! Strasznie mnie to kręci, chociaż teraz nie mam już na to tyle czasu, co jeszcze parę lat temu. Najbardziej lubię 3, bo daje najwięcej możliwości, ale do jedynki mam nadal sentyment. I w deszczowe weekendy lubię czasem pokierować życiem moich simów, okazując im większą lub mniejszą łaskę :D
Avatar użytkownika
dzien_dobry
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 10:23

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez elzbieta45 » 17 gru 2012, o 20:14

nie nie gram w zadne gry bo mnie gry nie interesuja te komputerowe . wole taki w domu co gramy rodzinnie czyli planszowe
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez viola » 24 gru 2012, o 09:45

Lubię gry strategiczne. Możecie polecić jakąś ciekawą grę tego typu?
viola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 21:56

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez bettti86 » 24 gru 2012, o 11:52

kiedyś grałam w "The Sims", więc wiem co to jest prawdziwe życie :D serio to była jedna z moich ulubionych gier, a ponieważ mam starszego brata to on bardzo mnie zaraził do grania w gry, nie pamiętam już tych wszystkich tytułów, ale były to głównie gry o zabijaniu :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez paula93 » 7 lut 2013, o 20:30

uwielbiam grać ! uwielbiam grać w takie gry jak Mafia, Ojciec Chrzestny, GTA itp. już teraz nie wiem w co grać bo przeszłam całe, to gram jeszcze raz w GTA tym razem w vice city.
Może polecacie jakieś fajne gry z takiego rodzaju? ;)
paula93
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Krisza » 8 lut 2013, o 13:09

Ja grywam czasami, jak jest coś fajnego lub mam chwilę czasu :)
Avatar użytkownika
Krisza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 12:50

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez vicky0019 » 14 lut 2013, o 13:00

Ja często grywam w gry przeglądarkowe. Aktualnie FarmVille oraz GalacticWars.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:50 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez DrMod » 15 lut 2013, o 16:37

Ja każdemu polecam granie ale na tych konsolach gdzie trzeba się sporo ruszać.
To już nawet nie chodzi o zdrowie, ale dobra zabawa pozytywnie wpływa na związek.
No i można do ruchu przyzwyczaić dziecko, aby nie tylko klikało ale też ruszało się.

Avatar użytkownika
DrMod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]