Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 7 paź 2010, o 11:23

Witam :)
Drogie Panie założyłam ten wątek gdyż chciała bym jakoś zapoznać się z Wam :) Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami? :) jacy są dla was? :) i jak was traktują ? :)
Proszę o odpowiedzi :)
pozdrawiam cieplutko :)
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez mamba » 7 paź 2010, o 17:47

...

Ostatnio edytowano 6 lis 2010, o 15:34 przez mamba, łącznie edytowano 1 raz
mamba
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 7 paź 2010, o 20:17

Ja co prawda jestem 6 miesięcy, no 7 się już zaczyna jak jestem z moim chłopakiem :) ale świetny z niego facet :) wakacje praktycznie całe z nim spędziłam tylko teraz widzimy się w weekendy tylko bo w tygodniu jest w szkole :( to nie ma czasu na spotkania bo dużo nauki ma :( ale bardzo jestem z nim szczęśliwa :) takiego faceta to ze świeczka szukać:) kochany jest :) ale właśnie jak u Ciebie to czasem też są między nami nie porozumienia ale szybko się godzimy bo nie potrafimy się długo na siebie gniewac :)
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 7 paź 2010, o 20:28

A Tobie życzę szczęścia i powodzenia :* :)
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez mamba » 8 paź 2010, o 16:30

Wzajemnie i oby jak najdłużej! :twisted:
mamba
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 18:50

U mnie jest tak,że jestem szczęśliwa choć bywa różnie i czasami nie mogę na niego patrzeć.
natalia23
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 11 paź 2010, o 17:13

Z facetami właśnie różnie bywa że z chęcią wysłało by się ich na kosmos ale bez nich było by jeszcze gorzej :) za nudno i pusto
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Alenka » 12 paź 2010, o 12:48

To zależy od wahań nastroju.
Alenka
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Cukiereczek19 » 25 paź 2010, o 16:24

Z moim mężczyzną jestem bardzo szczęśliwa ;) Zdarzają się nam takie sytuacje że jeśli ja lub on coś nie tak zrobimy to czasem nawet o tym sobie nie mówimy bo boimy się że cośpójdzie nie tak albo że możemy cos głupiego powiedzieć w obawie przed stratą... Wkońcu o tym sobie mówimy i się śmiejemy nawzajem z tego ;)) Kocham Go;*
Cukiereczek19
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 26 paź 2010, o 00:42

Szczęścia życzę :):* i tak być powinno :)
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez pompadour. » 26 lis 2010, o 17:14

Wręcz ekstatycznie.
Głównie dlatego, że znosi moje głupie humory i bezpodstawne fochy. Czasami skaczemy sobie do gardeł, ale ogólnie cały związek na duży, duży plus.
pompadour.
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez ireth » 30 lis 2010, o 23:22

Jestem bardzo szczęśliwa. Chociaż jak w każdej relacji zdarzają nam się te gorsze dni. Ale zwykle jest wspaniale :)
ireth
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justynka108 » 1 gru 2010, o 09:55

hmmm...
Szczęście w związku muszą budować obie strony. Myślę, że miłości nie wystarczy odkryć. Trzeba ją budować. Codziennie dokładać nowe cegiełki i nie burzyć tego, co już powstało. Ja po nieudanym małżeństwie i ogromnym rozczarowaniu natrafiłam właśnie na kogoś, kto jest bardzo wyjątkowy. I choć trochę się boję, nie chcę rezygnować. Zamierzam dać sobie drugą szansę na szczęście. Co tu ukrywać - każdy potrzebuje miłości i bliskości. I choć nasi panowie są czasami gruboskórni i mało wrażliwi, potrafią kochać równie mocno jak my. Jestem tego pewna. Pozdrawiam dziewczynki! I życzę szczęścia w miłości!!!
http://zlototegoswiata-justyna.blogspot ... .html#more
Justynka108
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 1 gru 2010, o 14:48

Dziękuję bardzo :*:) ale muszę przyznać Ci rację, że każdy zasługuje na szczęście i miłość a wiem, że jeśli ktoś nas zrani to ciężko jest zaufać ponownie i tym bardziej pokochać,ale trzeba być dobrej myśli i mieć nadzieje, że jednak tym razem będzie dobrze. Życzę Ci szczęścia i dużo miłości:) pozdrawiam ciepło :)
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez nadia » 1 gru 2010, o 19:37

Wiele razy zadawałam sobie to pytanie... Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie bym mogła być szczęśliwsza z jakimkolwiek innym mężczyzną. Wiadomo, w każdym związku czasami zawita "burza", ale kłótnie i sprzeczki nieraz są potrzebne, aczkolwiek uzasadnione i niezbyt częste. Poza tym, związek powinien opierać się nie tylko na partnerstwie, zaufaniu, ale także i na konwersacji, o czym się rzadziej mówi. Grunt to potrafić powiedzieć drugiej osobie, gdy coś się nam nie podoba bądź czujemy, że coś się dzieje źle w związku...

Szczęścia i miłości tym z Was, którym tego brak w życiu! :)
nadia
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 1 gru 2010, o 19:57

Święta racja :) ja Tobie również życzę dużo szczęścia i miłości:)
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez nadia » 2 gru 2010, o 12:47

Justyna4 napisał(a):Święta racja :) ja Tobie również życzę dużo szczęścia i miłości:)


Dzięki, tego nigdy nie za wiele :D
nadia
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Justyna4 » 5 gru 2010, o 22:20

Proszę bardzo :) pozdrawiam :)
Justyna4
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Naomia » 7 sty 2011, o 22:34

ja nie jestem taka super szczęsliwa jak tu czytam niestety ... ale bywają te dobre i złe chwilę oby więcej było tych dobrych. Zazdroszczę wam szybkiego godzenia u nas to trwa wieki z jego strony :D
Naomia
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez dzo » 6 mar 2011, o 18:20

Oczywiście że jestem szczęśliwa ! ;)
dzo
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 09:31

Ja jestem strasznie szczęśliwa. Zawsze czekałam na taka miłość. Bez przepychanek, zazdrości jedynie miłość i szczęśćie.
ABCbielizny
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez dzo » 9 mar 2011, o 09:36

ABCbielizny napisał(a):Ja jestem strasznie szczęśliwa. Zawsze czekałam na taka miłość. Bez przepychanek, zazdrości jedynie miłość i szczęśćie.


eeee nie ma miłości bez zazdrości :P 8-) 8-)
dzo
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Paulis20 » 23 mar 2011, o 21:46

Oj takkkkkkkk;) Jestem już ze swoim chłopakiem ponad rok i nadal jest cudownie...Docieramy się cały czas ale mogę powiedzieć z ręką na sercu że nigdy nie byłam bardziej szczęśliwa;) Mój chłopak jest ode mnie starszy i dzięki jego doświadczeniu uczy mnie jak żyć a przy tym jest moim najlepszym przyjacielem...;)
Paulis20
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez malwina126c » 26 mar 2011, o 16:47

Mam Problem. Mój związek ogólnie polega na tym ze nigdzie bez siebie nie wychodzimy, chodzi mi o imprezy i wyjścia ze znajomymi. Mój chłopak jest za granica i go rozumiem bo tez nie chciała bym zeby gdzies chodził jak mnie nie ma. Niedawno bardzo sie pokłóciliśmy. Było dużo niemiłych słów i krzyki. Powiedział mi ze pie...doli go to ze siedze w domu. I bardzo mnie to uraziło. W ten sam dzien kolezanka chciała zebym poszła z nia na dyskoteke i ja poszłam. Nastepnego dnia gdy mój chłopak dzwonił powiedziałam mu ze byłam na imprezie i okazało sie ze strasznie go tym uraziłam. Mówił ze jak mogłam sie bawić z innymi itp. Nie dzwonił do mnie przez kilka dni i ciagle mówił jak go zawiodłam i co sobie myslałam. Teraz gdy zawsze zwracam mu o cos uwage krzyczy i wraca do tej całej sytuacji związanej z imprezą. A mnie to strasznie denerwóje i nieraz nie moge sie opanowac gdy krzyczy bez powodu. Mówi ze wiedząc ze zrobiłam mu taka przykrość powinnam siedziec cicho i przeczekac to darcie a za trzy cztery tygonie juz by było normalnie. Po ostatniej kłutni gdy znowu wracał do tej imprezy stwierdzilismy ze robimy przerwe. Powiedziałam ze odezwe sie do niego. nie odzywamy się juz 2 dzień. DZIEWCZYNY DORADŹCIE MI CO MAM ROBIĆ. CZY NAPRAWDĘ POWINNAM SIEDZIEC JAK CICHA MYSZKA I PRZECZEKAĆ JEGO DARCIE SIĘ?? I NIE CZEPIAĆ SIE ZE NIE DZWONI DO MNIE KIEDY MÓWI DZIEŃ WCZEŚNIEJ ZE ZADZWONI. I ILE MAM SIE DO NIEGO NIE ODZYWAĆ???
malwina126c
 

Re: Czy jesteście szczęśliwe ze swoimi mężczyznami ?

Postprzez Paulis20 » 26 mar 2011, o 23:06

Wiesz faceci tak już mają,że najpierw coś powiedzą a później pomyślą. Teraz pewnie żałuje tego co powiedział. Może spróbuj z nim porozmawiać tak na spokojnie wyjaśnicie sobie to co leży Wam na sercach i myślę że ta rozmowa pokaże wam a przynajmniej Tobie na ile ważna jesteś dla niego. Każdy zasługuje na drugą szansę a szczera rozmowa może tu pomóc. Trzymaj się i główka do góry;)
Paulis20
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników