czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Postprzez panibiszkopcik » 25 lip 2011, o 09:44

witam, czy któraś z Was gotuje, piecze, smaży, w ogóle przygotowuje posiłki w urządzeniach kuchennych typu wszystko w jednym? zastanawiam się nad zakupem takiego i mam kilka pytań :) interesuje mnie między innymi czy zapachy nie pozostają jeden po drugim na przykład jednego dnia smażąc mięso a drugiego dnia placek, co wtedy? no i pytanie zasadnicze producent zachwala dietetyczność potraw przygotowywanych w owym urządzeniu (jak raz to które ja wybrałam nosi nazwę varadero, ale to nie jest istotne, gdyż jest ich co najmniej kilka różnych na rynku), jeśli ma któraś z was doświadczenie w kuchni z gotowaniem w urządzeniu wielofunkcyjnym proszę o opinie :)
panibiszkopcik
 

Re: czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Postprzez lavender » 25 lip 2011, o 14:52

@panibiszkopcik -

to zastanawiające, że wszystkie Twoje wypowiedzi są reklamą jednego urządzenia.
lavender
 

Re: czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Postprzez mysiogonek » 2 wrz 2011, o 10:47

ja gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych, a właściwie przyrządzam potrawy bo nie zawsze wiąże się to z gotowaniem :D mam 3 takie urządzenia i więcej mi nie trzeba :D
mysiogonek
 

Re: czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Postprzez Awsomegirl » 27 gru 2011, o 16:22

ja uważam, że takie urządzenia wielofunkcyjne są bardzo przydatne w kuchni, przede wszystkim znacznie usprawniają pracę w kuchni, danie jest szybciej gotowe i lepiej przygotowane , jakby ktoś szukał takich urządzeń w dobrej cenie to najlepiej szukać w sieci np w sklepie magiczna planeta
Awsomegirl
 

Re: czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Postprzez Tusia » 25 lut 2012, o 17:48

ja mialam halogenovera ale się popsuł ;P teraz starcza mikrola, piekarnik i ostatnimi czasy cenny nabytek papier do gotowania - http://www.youtube.com/sagacook#p/u/2/qGTkhA0hW7Q
Tusia
 

Re: czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Postprzez lola4 » 11 lip 2012, o 16:06

A ja coraz częściej korzystam z takiego urządzenia jak parowar zapach potraw i smak pozostaje nie zmieniony,natomiast moja mama kupiła sobieszybkowar, przygotowuje różne dania, wszystko wkłada do jednego ziemniaki, mięso, warzywa, wychodzą pyszne i zdrowe potrawy




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
lola4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 21:05

Re: czy ktoś gotuje w urządzeniach wielofunkcyjnych?

Postprzez Figa » 16 lip 2012, o 13:51

Tak ja korzystam :) i jestem bardzo zadowolona, mam jedno urządzenie, które zajmuje mało miejsca a zastępuje kilka urzadzeń. Gotuję w nim mielę, siekam, ucieram, ubijam a i jeszcze gotuję na parze. Nazwy nie będę wymieniać bo to by była reklama. Łatwo znaleźć w necie tego typu sprzęty. Rozpiętość cenowa też jest duża.
Avatar użytkownika
Figa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 13:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]