Czy ktoś z Was słyszał o kolagenie Collibre?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Czy ktoś z Was słyszał o kolagenie Collibre?

Postprzez charlotta » 5 sty 2022, o 23:16

Hej Dziewczyny!

Kilka osób zarekomendowało mi kolagen od Collibre jako pomoc w pozbyciu się problemów z włosami i skórą. Choruję na tarczycę i włosy wypadają garściami, a skóra… dramat. Codziennie coś nowego wyskakuje - strefa T tłusta, policzki mocno wysuszone. W ogóle mam problem z suchością skóry, mimo przetłuszczania mam suche skórki na czole i nosie. Przykryte podkładem wyglądają strasznie! Podobno Collibre mocno wpływa na nawilżenie skóry i wzmacnia włosy oraz paznokcie. Będę wdzięczna za feedback - chcę zainwestować w coś super!
Pozdrawiam Was ciepło!
charlotta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sty 2022, o 23:10

Re: Czy ktoś z Was słyszał o kolagenie Collibre?

Postprzez yoki000 » 1 lut 2022, o 10:27

Robię sobie przerwę od paznokci żelowych i stosuję już jakiś czas odżywkę 6w1 rose Eveline, aby wzmocniła moje paznokcie. Jestem pewna jej działania, bo już miałam okazję ją stosować. Już nie mogę doczekać się efektów. Ma bardzo fajne opinie!
yoki000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 22:50

Re: Czy ktoś z Was słyszał o kolagenie Collibre?

Postprzez majkusia » 15 lis 2022, o 20:35

nie znam tego kolagenu ale jesli masz problem faktycznie z wlosami w sensie wypadaniem i slabym wzrostem to suplementuj sie od srodka ale tez kup odpowiednie kosmetyki, firma the garden jest fajna, to kosmetyki czesko slowackie, kupilam je z polecenia i to byl najlepszy wybor jakiego moglam dokonac
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Czy ktoś z Was słyszał o kolagenie Collibre?

Postprzez bojowniczka » 23 lis 2022, o 15:35

powiedz cos wiecej o tych kosmetykach. gdzie je kupie? wystarczy ich stosowanie czy trzeba jeszcze jakies tabsy brac?
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Czy ktoś z Was słyszał o kolagenie Collibre?

Postprzez majkusia » 25 lis 2022, o 20:13

teoretycznie wystarczą kosmetyki ale ja zawsze jestem zdania ze lepiej dzialac na dwa fronty wiec suplementy tez nie zaszkoda. the garden to czesko slowacka firma, kupisz ją na eksperciwlosow.pl
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]