Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:09

No tak,ale w tym przypadku autorka tematu chyba naprawdę nie ma się czego obawiać. Czasem można też coś błędnie obliczyć,dlatego po prostu lepiej się zabezpieczać. Stosunek był przerywany, wiec możesz zapomnieć o problemie.
ABCbielizny
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:11

Prawda, dlatego uważam ze najlepiej jest sie zabezpieczyć i mieć spokojną głowę. Na przyszłość wiecie czego należy unikać,żeby potem się nie stresować. Miejcie na to uwagę.
ABCbielizny
 

Re: Czy mogę być w ciąży

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:12

Plemniki w cudowny sposób musiałyby przeskoczyć do pochwy. Poza tym musi ich być dużo aby doszło do zapłodnienia. To nie jest tak,że wystarcza tylko jeden. Jeden wygrywa cały wyścig do celu:)
ABCbielizny
 

Re: czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy???

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:24

Możliwe ze temat umarł. Jeżeli zaglądasz jeszcze na forum,to napisz czy wszystko w porządku. Będziemy czekać na odpowiedź.
ABCbielizny
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez mis11 » 12 lut 2011, o 21:16

Dla komfortu psychicznego uzywajcie prezerwatyw ze środkiem plemnikobójczym.
mis11
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez ABCbielizny » 17 mar 2011, o 17:15

W sumie to racja. Ważną sprawą jest środek plemnikobójczy,a rzadko kto zwraca na to uwagę. Po prostu zabezpieczcie się na przyszłosć i nie bedziesz musiała się martwić.
ABCbielizny
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez babyisback » 24 mar 2011, o 11:16

Mam wrażenie że to wątek jakiegoś nieodpowiedzialnego dziecka, przepraszam, nie chcę nikogo urazić, ale jak już się bawimy to chyba jesteśmy na tyle dorośli, żeby potem nie robić paniki, absurdalnej z resztą :angrywife
babyisback
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez malwina126c » 27 mar 2011, o 12:16

Zawsze gdy jest 2 lub 3 dni do miesiączki a kochasz sie z chłopakeim to okres sie troszke opóźnia. :):) Ja tak zawsze mam.
malwina126c
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez dzo » 27 mar 2011, o 12:44

malwina126c napisał(a):Zawsze gdy jest 2 lub 3 dni do miesiączki a kochasz sie z chłopakeim to okres sie troszke opóźnia. :):) Ja tak zawsze mam.


bzdura
dzo
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez malwina126c » 27 mar 2011, o 15:37

No moze ty masz inaczej. Ale byłam u ginekologa i właśnie to samo mi powiedział, zw w wiekszości przypadków tak jest. :/
malwina126c
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez dzo » 27 mar 2011, o 20:13

to mi to wytłumacz bo nie wiem jaki to ma związek z długością cyklu
dzo
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez malwina126c » 28 mar 2011, o 20:54

Takie to trudne do zrozumienia.?? po prostu gdy sie kochasz np 2 dni przed okresem to ścianki macicy sie naruszają i tam jeszcze cos sie dzieje nie wiem dokładnie co i to moze opóźnić o dwa trzy dni miesiączkę. :/
malwina126c
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez dzo » 29 mar 2011, o 08:46

no takie trudne do zrozumienia że aż śmieszne ale spoko :lol:

jak czegoś nie jesteś pewna to nie rozsiewaj głupot ;)
dzo
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez Paulis20 » 9 kwi 2011, o 20:28

Skoro się zabezpieczaliście to nie jesteś w ciąży a powody spóźniającej się miesiączki mogą być naprawdę różne od stresu po zmęczenie, zmieniającą się pogodę itp. itd. a jeśli nadal będziesz się bała to po prostu zrób sobie test.:)
Paulis20
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez ABCbielizny » 19 kwi 2011, o 14:35

Zgadzam się z powyższą opinią, zresztą pisałam już o tym wcześniej. Prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży jest bardzo niskie. Najlepiej będzie jeżeli zbada Cię lekarz i powie dokładnie co i jak. Inaczej możemy sobie tylko gdybać.
ABCbielizny
 

Re: Czy mogę być w ciąży

Postprzez dzo » 20 cze 2011, o 16:20

Połączyłam wszystkie tematy dotyczące pytań i wątpliwości o możliwą ciążę.

Proszę nie tworzyć osobnych wątków tylko w tym zadawać pytania o ciążę
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Mimmmka20 » 23 cze 2011, o 15:54

Hej, Mam takie pytanie, ponad miesiac temu, mialam urodziny spedzilam je z chlopakiem, piescilismy sie, tzn on robil mi palcowke, ja dotykalam reka jego penisa, dotykal rowniez swoim penisem okolic mojej pochwy, ale doslownie przez kilka sekund.
Dwie miesiaczki juz za mna, byly normalne w miare regularne (takie jak zawsze) jednak od kilku dni mam wieczorem mdlosci, odbija mi sie, ale nie wymiotuje, jestem juz dorosla kobieta, ale jakos nie moge sie przemoc zeby zrobic test ciazowy, Czy to mozliwe zebym byla w ciazy?
Mimmmka20
 

Czy mogę zajść w ciążę przed okresem?

Postprzez anioleczek22 » 24 cze 2011, o 12:10

Witam, wczoraj kochałam się z moim facet po raz pierwszy i nie spodziewanie pękła nam gumka, a do wytrysku doszło w środku, a jestem przed okresem i ostatnio miewam regularne miesiączki 28 dni i z moich obliczeń dzisiaj powinnam dostać okresu i czuje, że się zbliża bo brzuch mnie boli, a parę dni przed (nawet przed stosunkiem) bolały mnie piersi i czy jest ryzyko zajścia w ciążę dzień przed okresem?
anioleczek22
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 25 cze 2011, o 14:58

Mimmmka20 napisał(a): Czy to mozliwe zebym byla w ciazy?


nie

a jak chcesz się przekonać to zrób test ;)
dzo
 

czy mogę być w ciąży? proszę o prawdziwe odpowiedzi.

Postprzez aneczka_369 » 26 cze 2011, o 11:21

Wczoraj postanowiłam zadowolić swojego chłopaka z którym jestem już rok i
zrobiłam mu "loda z połykiem". Po jakiś 20 minutach mój chłopak zrobił mi minetkę
z tym że w między czasie całowaliśmy się trochę, on też w między czasie jadł i pił.
Moje pytanie to czy mogłam przenieść nasienie ustami do ust partnera i czy podczas
minetki to nasienie mogło dostać się do pochwy? Proszę o odpowiedzi.
aneczka_369
 

Re: czy mogę być w ciąży? proszę o prawdziwe odpowiedzi.

Postprzez Justyna4 » 29 cze 2011, o 09:35

aneczka_369 napisał(a):Wczoraj postanowiłam zadowolić swojego chłopaka z którym jestem już rok i
zrobiłam mu "loda z połykiem". Po jakiś 20 minutach mój chłopak zrobił mi minetkę
z tym że w między czasie całowaliśmy się trochę, on też w między czasie jadł i pił.
Moje pytanie to czy mogłam przenieść nasienie ustami do ust partnera i czy podczas
minetki to nasienie mogło dostać się do pochwy? Proszę o odpowiedzi.



Co ty 15 lat masz czy co?jak masz takie głupoty wypisywać to odpuść sobie,bo żal w ogóle to czytać...a jak jesteś rozumem na temat współżycia w czasach gimnazjum to zajmij się lepiej nauką a nie tym co nie trzeba...do tego trzeba dorosnąć...a takie żałosne pytania zachowaj dla siebie...
Justyna4
 

CZY MOGĘ BYĆ W CIĄZY ? - ARTIZIA

Postprzez SadLayla » 12 lip 2011, o 10:46

Witam , biorę tabletki antykoncepcyjne ,,artizia" codziennie o 21 czasem troszke pozniej <22> 3 dnia zapomnialam wieczorem zazyc tabletki , wzielam ją natychmiast po uswiadomieniu sobie faktu jej pominięcia (minelo okolo 11 - 12 godzin) , do dzis (juz 7 dzien) nadal je biorę o tej samej porze . Przedwczoraj ok godz 18-19 uprawialam sex z chlopakiem , doszedl we mnie 2 razy , przeczytalam na ulotce mojego leku ze gdy zapomnę wziac tabletki w 1 tyg ich zazywania to powinnam stosowac dodatkowe metody antykoncepcji , jaka jest mozliwosc ze jestem w ciazy ? od mojego stosunku minelo 40 h czy powinnam udac sie po postinor duo lub inny lek ,,po stosunku" dzialajacy do 72 godzin ?
SadLayla
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez baranek » 18 lip 2011, o 08:18

mam problem. 3dni przed okresem kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, był to stosunek przerywany. W ubiegłym miesiącu nie miałam okresu a w tym dostałam plamienia. Czy to ciąża?
baranek
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 27 lip 2011, o 13:11

baranek napisał(a):mam problem. 3dni przed okresem kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, był to stosunek przerywany. W ubiegłym miesiącu nie miałam okresu a w tym dostałam plamienia. Czy to ciąża?


no pewnie że tak :mrgreen:
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez wiecznadieta » 12 sie 2011, o 13:17

Albo zaburzenia hormonalne albo ciąża :D tak bywa.
Jak się nie zabezpieczacie to nic dziwnego. Chciaż dni płodne wyliczaj następnym razem.
Są tego metody, albo testery płodności. Nie będę spamować więc sobie poszukaj w necie
wiecznadieta
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]