Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez hejczika » 2 wrz 2011, o 21:30

Witam :)

Uprawiam z chłopakiem seks analny. Teraz spóźnia mi się miesiączka juz 3 dzień. Chlopak zawsze ma wytrysk przed penetracją. Parę razy zdarzyło się, ze podczas penetracji, dotknął swoim członkiem zaledwie przedsionka pochwy, jednak we mnie nigdy nie doszło do wytrysku. Mam niewielkie mdłości. Bardzo się stresuje tą sprawą. nie śpie w nocy...do tego wszystkiego dochodzi fakt ze poszłam do innej szkoły. Czy mogę być w ciązy ?
hejczika
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 3 wrz 2011, o 09:13

hejczika napisał(a):Witam :)

Uprawiam z chłopakiem seks analny. Teraz spóźnia mi się miesiączka juz 3 dzień. Chlopak zawsze ma wytrysk przed penetracją. Parę razy zdarzyło się, ze podczas penetracji, dotknął swoim członkiem zaledwie przedsionka pochwy, jednak we mnie nigdy nie doszło do wytrysku. Mam niewielkie mdłości. Bardzo się stresuje tą sprawą. nie śpie w nocy...do tego wszystkiego dochodzi fakt ze poszłam do innej szkoły. Czy mogę być w ciązy ?


nawet jakby doszedł w Tobie to co ? myślisz że przez odbyt plemniki się teleportują do macicy ??

nie panikuj ;)

zrób sobie test dla pewności
dzo
 

Clostilbegyt, ciąża i okres

Postprzez kamisiak88 » 14 wrz 2011, o 17:46

Hey, biorę tabletki CLOSTIBEGYT na zwiększenie owulacji. Okres spóźnił mi się 3dni i zamiast trwać 5-6 dni trwał jeden dzień, czy waszym zdaniem jest to szansa ze jestem w ciąży czy jeżeli mam być w ciąży to definitywnie nie może być mowy o okresie, co o tym myślicie?
kamisiak88
 

Re: Małe pytanko

Postprzez mimargo » 14 wrz 2011, o 20:51

marta_wiga napisał(a):Ostatnio na Discovery leci taka seria o kobietach, które się zorientowały, że są w ciąży dopiero jak zaczynał rodzić. Z tego wniosek, że różne rzeczy się w życiu zdarzają...

Mnie bardziej zastanawia
izus506404 napisał(a):nie umiem stwierdzic czy "skonczyl we mnie" czy nie.
Pewnie są takie sytuacje, że można się nie zorientować, ale raczej chyba warto wiedzieć...



Nie do pomyślenia...
mimargo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 23:20

Temat mnie troszkę zdziwił i nie chce być nie miła ale po co na forum pytać się czy jest się w ciąży?!?! Przecież nikogo tu badać nie będziemy, a objawy opisywane tu mogą oświadczyć o wszystkim i o niczym :( Ja raczej proponuje wizytę u ginekologa lub test ciążowy - bez recepty w każdej aptece lub drogerii :)
Konkordia
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 29 wrz 2011, o 08:34

Konkordia napisał(a):Temat mnie troszkę zdziwił i nie chce być nie miła ale po co na forum pytać się czy jest się w ciąży?!?! Przecież nikogo tu badać nie będziemy, a objawy opisywane tu mogą oświadczyć o wszystkim i o niczym :( Ja raczej proponuje wizytę u ginekologa lub test ciążowy - bez recepty w każdej aptece lub drogerii :)


Ja to wiem i Ty to wiesz ;) ale są dziewczyny, które najwidoczniej tego nie wiedzą i wolą spytać na forum 8-)
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ona90 » 29 wrz 2011, o 12:28

nie kazdy ma osobe, ktorej moze sie zwierzyc z czegos takiego, a moze poprostu sie boi? badz chce sie upewnic od doswiadczonych kobiet? jak ja mialam takie obawy zadzwonilam do brata. ale jak juz napisalam nie kazdy ma taka mozliwosc
ona90
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Konkordia » 30 wrz 2011, o 09:16

Mi nie o to chodziło. Rozumiem, że może ktoś potrzebuje wsparcia i chce się wygadać ale tutaj kobiety opisywały swoje obławy i czekały aż potwierdzimy czy faktycznie są w ciąży. Myślę, że przez internet raczej ciężko to potwierdzić. Jak ktoś potrzebuje wsparcia to niech napisze, że jest mu ciężko, że nie wie co ma robić itp. Na pewno pomożemy ale ciąży nie stwierdzimy :)
Konkordia
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez mrw111 » 1 paź 2011, o 00:00

Zrób sobie test na ciążę :)
mrw111
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Konkordia » 1 paź 2011, o 18:42

mrw111 nie bardzo rozumiem po co ;/ Może wytłumaczysz?
Konkordia
 

Rozregulowany cykl czy ciąża? Pomóżcie :(

Postprzez xblackdressx » 1 paź 2011, o 20:10

Witam. Z tego co się naczytałam, zachodząc w ciążę można miesiączkować do 3 miesięcy, aczkolwiek są to tzw. "plamienia". Cykle raczej miałam regularne co 27-31 dni... W ostatnich miesiącach było to dokładnie 28 dni. Niestety od wakacji zaczęło się psuć. Na wyjeździe za granicą dostałam w lipcu idealnie 7. Kolejny miał się pojawić ok4.08. Lecz 27 lipca współżyłam z chłopakiem, z zabezpieczeniem (prezerw.), 2 dni potem (29.07) dostałam okres. Pomyślałam, że jest to wynik wyjazdów, zmiany klimatu i być może dlatego tak szybko. MInął miesiąc, miesiączki nie było. Zrobiłam więc 2 testy 29 sierpnia. Wyszły negatywne, a okres dostałam na następny dzień. Co prawda był dzień krótszy, bo zawsze mam 4-5 dni, no ale pomijam. Po okresie nie wiem dlaczego zaczął pobolewać mnie brzuch. Nie jak do miesiączki, ale takie czasem pulsujące, czasem zwykłe kłucie czasem ból.. Nie wiem jak opisac, w każdym razie bolało mnie (i teraz czasem tez się zdarz) w pachwinach i w jednym punkcie, ale nie w miejsach jajników. Niby w połowie września odczułam jakbym miała owulacje (rozciągliwy śluz), ale dzisiaj mija 32 dzień i @ nie ma :( Zastanawiam się czy to wynik właśnie moich stresów typu "ah kiedy dostaneee", czy wynik może jakiegoś zapalenia...? (te pobolewania) czy jednak.. ciąży? Czy to możliwe, żebym jednak była w ciąży, skoro miałam 2 okresy, a pomiesiącu testy wyszły negatywne? Wiem, że powinnam iść do ginekologa, ale mam 17 lat, nie chcę, żeby mama dowiedziała się, że współżyłam z chłopakiem, a na pewno będzie chciała iść razem ze mną do lekarza. Na dodatek mam cukrzycę. Jeśli to ciąża, to wolę .... Nie wiem co bym zrobiła :(( Pomóżcie.
xblackdressx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 paź 2011, o 20:09

Re: Rozregulowany cykl czy ciąża? Pomóżcie :(

Postprzez ona90 » 2 paź 2011, o 10:10

jak ja nie wspolzyje dluzszy czas z chlopakiem, i nagle do tego dojdzie, to caly cykl mi sie przesuwa, tzn wlasnie dostaje okres pozniej. moze jest tak ze teraz Twoj organizm musi sie do tego przystosowac??
btw. od 16stego roku zycia mama nie musi isc z Toba za raczke do ginekologa, mozesz to zrobic sama;) bo ja bym wlasnie tak radzila zrobic
ona90
 

Re: Rozregulowany cykl czy ciąża? Pomóżcie :(

Postprzez xblackdressx » 2 paź 2011, o 12:35

ona90 napisał(a):jak ja nie wspolzyje dluzszy czas z chlopakiem, i nagle do tego dojdzie, to caly cykl mi sie przesuwa, tzn wlasnie dostaje okres pozniej. moze jest tak ze teraz Twoj organizm musi sie do tego przystosowac??
btw. od 16stego roku zycia mama nie musi isc z Toba za raczke do ginekologa, mozesz to zrobic sama;) bo ja bym wlasnie tak radzila zrobic


Tak, masz racje. Tylko zastanawiam się, jakie dokumenty są mi potrzebne. Mam sprawdzonego lekarza ginekologa (koleżanka do niego chodzi i mówi, że jest w porządku) więc jeśli do końca tego tyg nic się nie zmieni.. To będę musiała się wybrać... Tylko jak kiedyś chciałam iść do przychodni, to potrzeba było jakieś zaświadczenie o ubezpieczeniu czy coś w tym stylu. Więc chyba i tak musiałabym poprosić mamę o to... Zadzwonie i się dowiem.
Czytałam też, że kobiety z niedoczynnością tarczycy mają problemy z regularnym cyklem. Jak byłam mała to brałam leki, ptm nie musiałam, ale teraz mam iść na łezgie niedługo. Więc może to też jakoś wpłynęło na to..
xblackdressx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 paź 2011, o 20:09

testy ciążowe

Postprzez myszka251188 » 3 paź 2011, o 13:50

hej mam pytanko,spóźnia mi się miesiączka zrobiłam już 3 testy wszystkie wyszły negatywnie a ja dalej sie martwie,jak myślicie czy 3 testy by sie myliły???
myszka251188
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 paź 2011, o 13:44

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez xblackdressx » 3 paź 2011, o 17:36

Z tego co sama się naczytałam no to testy w 100% nie są wiarygodne, sama też robiłam 2 testy na raz.... Wszyscy mówią (i to jest prawda), że może być za wcześnie aby wykryć ciążę na testach. Powinno się je robić tak 3 tygodnie po zbliżeniu.. Wtedy chyba już coś wyjdzie. Znam kobietę, której we krwi wyszło, że jest, a na teście w 6tyg nie. DOpiero po kilku nast dniach i powtórzeniu badania wyszło potwierdzenie. Także możliwe, że jest za małę stężenie tego hormonu we krwi. Zależy kiedy miałaś zbliżenie i ile ci się spóźnia.
xblackdressx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 paź 2011, o 20:09

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez xblackdressx » 3 paź 2011, o 17:37

xblackdressx napisał(a):Także możliwe, że jest za małę stężenie tego hormonu we krwi.
/w moczu/
xblackdressx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 paź 2011, o 20:09

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez patrycja_8899 » 19 paź 2011, o 21:24

Witam. Około trzech tygodni temu kochałam się ze swoim chłopakiem,
miesiączka mi się spóźnia dopiero tydzień,ale zaczynam się zastanawiać czy nie jestem w ciąży gdyż nie stosujemy zabezpieczenia a pojawia mi się więcej objawów na ciąże niż na miesiączkę.
Nie planujemy na razie dziecka,ale gdybyśmy zaliczyli wpadkę to nie płakałabym.
Wczoraj po południu robiłam pierwszy test ciążowy który pokazał jedna kreskę,jednak na forum czytałam,że te testy są wadliwe i kilka kobiet po zrobieniu innego testu okazało się,że są w ciąży...
Nie wiem czy przesadzam czy coś jest na rzeczy....
patrycja_8899
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez patrycja_8899 » 20 paź 2011, o 20:28

Dziewczyny proszę o radę...
patrycja_8899
 

czy jestem w ciąży?

Postprzez martuchaaa » 20 paź 2011, o 21:26

Witam okres spóżnia mi sie drugi miesiac;( Robiłam test z moczu oraz z krwi i wszystkie pokazuja brak ciazy czy moge im ufać? Jak to z tymi testami jest? Prosze o odpowiedz
martuchaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 21:22

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 21 paź 2011, o 15:44

patrycja_8899 napisał(a):Dziewczyny proszę o radę...


ale co Ci mamy poradzić ??
przez internet Cię nie zbadamy

Idź do lekarza to się dowiesz ;)
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez oOosylwiaoOo » 23 paź 2011, o 12:02

patrycja_8899 napisał(a):Witam. Około trzech tygodni temu kochałam się ze swoim chłopakiem,
miesiączka mi się spóźnia dopiero tydzień,ale zaczynam się zastanawiać czy nie jestem w ciąży gdyż nie stosujemy zabezpieczenia a pojawia mi się więcej objawów na ciąże niż na miesiączkę.
Nie planujemy na razie dziecka,ale gdybyśmy zaliczyli wpadkę to nie płakałabym.
Wczoraj po południu robiłam pierwszy test ciążowy który pokazał jedna kreskę,jednak na forum czytałam,że te testy są wadliwe i kilka kobiet po zrobieniu innego testu okazało się,że są w ciąży...
Nie wiem czy przesadzam czy coś jest na rzeczy....


A próbowałaś jakiś innych testów ciążowych??
Przez internet ciężko określić, czy jesteś w ciąży.
Najlepszym wyjściem z sytuacji byłoby kupienie innego testu ciążowego i porównanie wyników, albo wizyta u lekarza:)
oOosylwiaoOo
 

To nie tak miało być..

Postprzez zasmakuj » 23 paź 2011, o 14:50

Cześć, tu Zasmakuj. Jestem tutaj nowa, i zwracam się do Was z prośbą oo pomoc.
Wczorajszy wieczór spędziłam z chłopakiem, było bardzo miło i wgl. Atmosfera sprzyjała. W pewnym momencie on 'wszedł we mnie' , ale widział, że mnie boli, że nie chcę, że stawiam opór, więc przestał.. To był spontan, chwila uniesienia, ale nie tak chciałam by wyglądał mój pierwszy raz.. Najwidoczniej to nie mój czas.. Strasznie się przestraszyłam. ;/
Mam podstawy by myśleć o ciąży, czy mam się uspokoić?

Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje.
zasmakuj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 14:46

ciąża czy okres?

Postprzez ssandra18 » 23 paź 2011, o 21:55

Mój ostatni okres trwał tylko 1,5 dnia i był bardzo skąpy czy możliwe abym byłą w ciąży? Zawsze mam regularne miesiączki, a ta przyszła tydzień wcześniej i była o 3 dni krótsza. Dodam, że zabezpieczamy się z narzeczonym prezerwatywą i nie pękła, ani nic, wszystko było w środku.
ssandra18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 21:54

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez patrycja_8899 » 23 paź 2011, o 22:42

Witam. Robiłam drugi test i wyszedł negatywnie.
Przestałam się przejmować tym,że mogę być w ciąży mimo iż mojej siostrze test wykrył ciąże dopiero w 4tygodniu.
Ale dla sprawdzenia pójdę do lekarza,przecież musi być jakaś przyczyna tego opóźnienia(okresu nadal nie mam).
Pozdrawiam.
patrycja_8899
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez oOosylwiaoOo » 24 paź 2011, o 20:05

patrycja_8899 napisał(a):Witam. Robiłam drugi test i wyszedł negatywnie.
Przestałam się przejmować tym,że mogę być w ciąży mimo iż mojej siostrze test wykrył ciąże dopiero w 4tygodniu.
Ale dla sprawdzenia pójdę do lekarza,przecież musi być jakaś przyczyna tego opóźnienia(okresu nadal nie mam).
Pozdrawiam.


A miałaś oprócz tego jakieś stresujące sytuacje?? Bo przez stres często opóźnia się okres.
Spokojnie będzie dobrze:)
Upewnij się u lekarza:) Nie masz co się obawiać, bo on zawsze Ci pomoże:)
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Bing [Bot], Dahlhaus, Google Adsense [Bot]