Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Gabi.Zuzka1 » 14 kwi 2015, o 15:33

Ale szanse są raczej malutkie? Czy tak samo wysokie jak przy skończeniu w środku?
Avatar użytkownika
Gabi.Zuzka1
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 10:06

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 15 kwi 2015, o 10:08

Wszystko tez zależy jaki jak dzień cyklu.
Czy są malutkie... wiesz.. na pewno jest tych plemników mniej..
Ale... jak sama wiesz wystarczy jeden plemnik ;)
Ja bym takiej metodzie nie ufała, bo to jednak nie metoda...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Gabi.Zuzka1 » 15 kwi 2015, o 11:11

Tzn wiesz nie praktykuję takiej metody, po prostu byłam ciekawa. Raz czytałam że nie możliwe, raz że możliwe i tak w końcu się pogubiłam. Dla tego chciałam dowiedzieć się jakie macie w tym temacie zdanie. Tak na przyszłość w razie w. :)
Avatar użytkownika
Gabi.Zuzka1
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 10:06

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 15 kwi 2015, o 11:36

To raczej lepiej by było pomyśleć o bardziej "zaawansowanej" antykoncepcji.
Bo wg mnie ani wcześniejsze wychodzenie, ani kalendarzy nie dają nam pewności.
Już lepiej pomyśleć o prezerwatywach a wg mnie pigułki, bo z reguły pomagają też w innych "przypadłościach"

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Gabi.Zuzka1 » 15 kwi 2015, o 12:23

NIe praktykuję ani wczesnego wychodzenia ani kalendarzyka:) I nie zamierzam.
Tabletki stosowałam przez 3 lata i przez "ginekologów" Jestem chwilowo bezpłodna więc mam ogromne obawy przed tabletkami.
A prezerwatywy były ok do póki nie zaczęły mnie uczulać! Niestety jestem alergiczką i to na żywność na pyłki i na tworzywa sztuczne.
Więc pewnie nawet po unormowaniu sytuacji wrócę do tabletek i dobrego lekarza!
Avatar użytkownika
Gabi.Zuzka1
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 10:06

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 15 kwi 2015, o 12:27

Grunt to faktycznie dobry lekarz ;) odpowiednio zrobione i zinterpretowane badania.
Wtedy faktycznie antykoncepcja nie jest uciążliwa :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Nicola1290 » 16 kwi 2015, o 19:42

Nie ma ci się bawić w metody typu "wczesne wychodzenie" czy "kalendarzyk" :) Antykoncepcja to nic strasznego :) Wystarczy udać się do dobrego lekarza i nie będzie problemy z doborem odpowiednich tabletek, które są bardzo skuteczne ale też nie zakłócają normalnego trybu życia :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Nicola1290
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 kwi 2015, o 19:31
Lokalizacja: Lublin

pomocy!!

Postprzez Zmartwiona1990 » 18 maja 2015, o 22:15

Witam. Kochałam sie z chłopakiem i nie wiem jakim cudem spadła mu prezerwatywa i została u mnie w środku oczywiście odrazu ją wyjełam inie było wytrysku a moje pytanie to czy jest prawdopodobieństwo zajscia w ciaże??
Zmartwiona1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 22:09

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 19 maja 2015, o 08:39

Wiele czynników może mieć na to wpływ.
Między innymi to w jakiej fazie cyklu byłaś itp itd.
Ale nawet jeżeli coś sie z niego wydostało to chyba raczej zostało w prezerwatywie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Karolina23x » 20 maja 2015, o 10:18

Taka możliwość zawsze jest bo jednak robiliście to chwile bez prezerwatywy :/

Obrazek
Avatar użytkownika
Karolina23x
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 10:00

Brak okresu a śluz.

Postprzez zosia1407 » 26 maja 2015, o 17:46

Witam. Chciałam się poradzić w ważnej sprawie. Otóż prawie od tygodnia nie mam okresu, a zauważyłam na swojej bieliźnie najpierw przeźroczysty śluz, a teraz takie żółte plamy. Współżyję regularnie. Ogólnie w ostatnim tygodniu miałam bóle jajników. Nie wiem czy to może mieć jakieś powiązanie. A czy też może być to ciąża? Proszę o poradę. Dodam, że testu nie robiłam jeszcze. Z góry dziękuję. :)
zosia1407
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 17:38

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez BlackWolf » 26 maja 2015, o 19:30

Zosia1407 -założyłaś już jeden temat z pytaniem o ciąże, więc poprzedni usuwam.
Poza tym proszę korzystać z wyszukiwarki na forum, aby nie zakładać po stos pytań odnośnie tego samego.
Pierwszy Twój temat podpinam do wątku, który już na forum istnieje.
Proszę również przestrzegać regulaminu...

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Seks i ciąża ? Co robić ?

Postprzez kobietkowa » 2 cze 2015, o 22:41

Witajcie kochane kobietki :) Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale chciałabym podzielić się z Wami problemem, który mnie dopadł... Nie wiem jak zacząć, więc może po prostu napiszę wprost? Myślę, że tak będzie najlepiej. Pewnego razu kochałam się ze swoim chłopakiem, ale po pewnym czasie poczułam jakieś dziwne uczucie... Okazało się, że prezerwatywa pękła podczas stosunku ( jakoś pod koniec ) , ale mój partner " nie doszedł we mnie " tylko na zewnątrz. Dwa tygodnie później powinnam dostać okres, ale nie dostałam go do tej pory. Planowany powinnam dostać 16 maja, więc do tej chwili leci 3 tydzień gdy go nie mam. Robiłam testy ciążowe, ale wyszły negatywne. Ciąży nie biorę pod uwagę chociażby dlatego, że nie mam żadnych objaw a gdyby doszło do zapłodnienia to po kilku dniach nawet zwykły test ciążowy jest w stanie mi pokazać, że jestem w ciąży. Moje pytanie do Was brzmi następująco - czym może być spowodowany taki spóźniający się okres? Czy któraś z Was miała podobny problem?
kobietkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 22:32

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez BlackWolf » 3 cze 2015, o 21:55

Na brak okresu/na jego przesunięcie się wpływa wiele rzeczy np. zmiany trybu życia a szczególnie stres.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Mdłości

Postprzez Telavi » 16 cze 2015, o 21:49

Mam dziwny problem,
od jakiegoś czasu mam wieczorne mdłości i to tak silne, że niemal nie mogę nic przełknąć. Do tego senność, ok 20 muszę położyć się do łóżka, ok 22-23 zasypiam.
Aktualnie nie pracuję, więc nie mam żadnych większych stresów czy też nie jestem jakoś przemęczona, to wykonuję tylko prace domowe.
Biorę tabletki antykoncepcyjne od października 2013, czyli rok i 8 miesięcy, do tej pory wszystko było ok, żadnych skutków ubocznych, nic.
Teraz dodatkowo zaczęłam silnie wyczuwać zapachy, dym papierosów, jakieś perfumy, itd. jakby mnie to dziwnie dusiło. Jestem prawie ciągle głodna, dużo jem, przy tym przytyłam, nie dużo bo 2 kg., ale o te 2 kg walczyłam bardzo długo i nic, mam problemy z tyciem, dopiero teraz waga podskoczyła, głównie to widać na brzuchu, odrobinę na piersiach i biegam często jak na mnie do toalety, praktycznie co godzinę - półtora. Nie mogę dopić całej kawy i odrzuca mnie od słodkiego.
Wizytę u ginekologa mam w czwartek, powinnam zapytać o zmianę tabletek czy raczej wskoczyć pod USG ?

Dziewczyny, któraś z Was miała takie objawy ?
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Mdłości

Postprzez Wiktoria » 17 cze 2015, o 15:20

Wedlug mnie to sa objawy ciazy tez takie mialam tylko nie wszystkie na raz ale jak bierzesz tabletki to jest to bardzo dziwne powinnas isc do ginekologa i powiedziec mu to co napisalas na forum. Jezeli jestes w ciazy to ginekolog napewno to podtwierdzi ale przez USG
Wiktoria
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 07:28

Re: Mdłości

Postprzez Telavi » 17 cze 2015, o 22:39

Jutro idę do ginekologa. Mam nadzieję, że to jednak przez tabletki, a nie ciaża :-). Dzisiaj doszła krew z nosa rano i wieczorem, co prawda nie lało sie strumieniem, ale kilka chusteczek zużyłam.
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Mdłości

Postprzez Wiktoria » 18 cze 2015, o 10:47

Mimo tego ze bierzesz tabletki chyba zdawalas sobie sprawe ze mozna zajsc w ciaze. Chociaz zastanawiam sie majac takie objawy co to moze byc...
Wiktoria
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 07:28

Re: Mdłości

Postprzez Telavi » 18 cze 2015, o 14:27

Oczywiście, że miałam świadomość tego, że nic nie daje 100 % gwarancji. Też się zastanawiam, dzisiaj zapytam mojego ginekologa
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Mdłości

Postprzez BlackWolf » 18 cze 2015, o 15:26

Mi to również wskazuje na objawy ciąży, ale ciążą być nie muszą.
Dużo jest fałszywych alarmów, które tą ciążę potwierdzają dopóki nie zrobisz badań lub testu ciążowego.
Miałam podobnie w styczniu. Zaczęłam mieć okropny apetyt na wszystko i co chwilę. Miałam nudności z rana, czułam się ciągle zmęczona, drażniły pewne zapachy i odrzuciło od papierosów -co graniczy z cudem, @ spóźniała się równy miesiąc. Jednak to nie była ciąża.


Temat o ciąży, o jej objawach istnieje na forum, także łączę wątki ze sobą.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Postprzez Liza333 » 22 cze 2015, o 19:12

Witam. Miałam dziś zbliżenie z chłopakiem. Doszło do stosunku przerywanego. Partner włożył penisa około 7 razy. Nie doszło do wytrysku dopiero później na zewnątrz. Pragnę też zauważyć że miał wytrysku około 1 h wcześniej. A ja jestem po miesiączce 5 dni. Czy mogło dojść do przedostatnia się plemników do Jajeczka po przez płyn "preejakulat "??proszę o szybką odpowiedź.
Liza333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 18:59

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 23 cze 2015, o 11:36

ryzyko istnieje zawsze, ale wg mnie nawet wtedy płodnych nie miałaś..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Gabi.Zuzka1 » 9 lip 2015, o 14:26

Hej dziewczyny . Mam taki problem. Trochę zaczynam się martwić, ponieważ spóźnia mi się okres już 5 dzień. Wiem że to jeszcze mało ale nie zapowiada się abym go dostała. Fakt piersi bolą ale nie tak jak zawsze. Są twarde ale nie tak jak przed okresem normalnie śpię na brzuchu a przy okresie u mnie to było by nie możliwe . Biorę pod uwagę ciąże dla tego zrobiłam test, wyszedł negatywny.
Mojego ginekologa nie ma w tym i w następnym dla tego pisze do was . Bo nie mam pojęcia co się dzieje a z dnia na dzień przez ten brak okresu coraz bardziej się martwię.
Dodam że okres mam regularny cykl 28 dni, miałam problemy hormonalne z 6 miesiący temu ale w tamtym miesiącu byłam na wizycie i badaniach u ginekologa i jak najbardziej wszytko było w porządku. Miesiączki zawsze na czas.
Co o tym myślicie?
Avatar użytkownika
Gabi.Zuzka1
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 10:06

Czy możliwa jest ciąża poprzez zabawy erotyczne?

Postprzez girlonfire » 13 lip 2015, o 14:12

Ostatnio z moim chłopakiem ,, uprawialismy '' peeting. Następnie ocieraliśmy sie o siebie. I najprawdopodobniej , bo oboje nie jestesmy pewni , ze ocierał sie o moją pochwe. Później znow peeting . Czy możliwe ze plemniki z pierwszego wytrysku mogły sie przedostac do mnie? A jeśli podczas drugiego peetingu tak sie zdarzylo, to mozliwe zebym zaszła w ciąze? Moj chlopak mial czyste rece, i troche czasu minelo zanim sie ocieralismy,i najprawdopodobniej sperma została wytarta w koc.
girlonfire
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 11:42

Re: Czy możliwa jest ciąża poprzez zabawy erotyczne?

Postprzez redorange666 » 13 lip 2015, o 14:36

mogłaś
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]