Czy moja dziewczyna jest w ciąży?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy moja dziewczyna jest w ciąży?

Postprzez mool123 » 31 mar 2013, o 12:29

zacznijmy od tego że jestem facetem ;) chodzi o to, że z moją dziewczyną uprawialiśmy seks 26.02 (to był nasz pierwszy raz), od około tygodnia czyli od 23.03 moja dziewczyna źle się czuje. boli ją brzuch, ciężko oddycha, i jej serce pracuje nie równo. wczoraj nawet 2 razy wymiotowała. mam pytanie: czy mogła zajść w ciążę? wydaje mi się to nie prawdopodobne ponieważ : po1 użyliśmy prezerwatywy, po 2 ona nie miała okresu, a po 3 wogóle w niej nie doszłem. Najgorsze jest to że oboje mamy po 16 lat, pomocy, czy to może być jakieś urojenie?, aa,i po 4 około tygodnia po stosunku moja dziewczyna dostała okres
mool123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 mar 2013, o 12:22

Re: Czy moja dziewczyna jest w ciąży?

Postprzez lokowka » 31 mar 2013, o 19:14

O co chodzi z tym, że nie mogła zajść w ciążę, bo nie miała okresu?o.O skąd masz informację, że tylko podczas okresu kobieta zachodzi w ciążę? dzieci biorą się za robienie dzieci i później z niewiedzy wychodzą takie babole

Skoro robiliście to z prezerwatywą i nie skończyłeś w środku to raczej bardzo mało prawdopodobne, że jest w ciąży. Ale jak chcecie mieć pewność, to do apteki po test albo do lekarza.
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: Czy moja dziewczyna jest w ciąży?

Postprzez matszar » 31 mar 2013, o 21:31

lokowka napisał(a):O co chodzi z tym, że nie mogła zajść w ciążę, bo nie miała okresu?o.O skąd masz informację, że tylko podczas okresu kobieta zachodzi w ciążę? dzieci biorą się za robienie dzieci i później z niewiedzy wychodzą takie babole

Skoro robiliście to z prezerwatywą i nie skończyłeś w środku to raczej bardzo mało prawdopodobne, że jest w ciąży. Ale jak chcecie mieć pewność, to do apteki po test albo do lekarza.


Spokojnie, jak mówi, że używali prezerwatywy a on w niej nie doszedł to czemu miałaby to być ciąża?

mool123, powiem Ci jak facet facetowi - jeszcze nie raz będziesz miał takie rozkminy ;) Wyluzuj, zróbcie test i po problemie. Szanse, że będziesz tatą są bliskie zeru ;)

a co powiecie na nowe tarcze do darta?
matszar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 17:28

Re: Czy moja dziewczyna jest w ciąży?

Postprzez lokowka » 1 kwi 2013, o 11:48

matszar chyba nie przeczytałeś mojego posta ze zrozumieniem
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]