Czy on jeszcze wróci?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.
ODPOWIEDZ
Anderso
Jestem tu nowa :)
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 25, 2026 1:51 pm

Czy on jeszcze wróci?

Post autor: Anderso »

Rozstaliśmy się po 7 latach związku, były plany na życie, wspólnie planowaliśmy podróże, przyszłość. Rozstanie wynikło z jego inicjatywy. Powodem głównym było brak wsparcia w jego problemach, nie wiedziałam jak się wiele razy zachować i wychodziły między nami kłótnie, przez problemy w domu odreagowywałam wiele spraw na nim i niestety przeradzało się to w umniejszanie, poniżanie. Chodzę na terapię do psychologa, chce odzyskać siebie i jego, nie mamy kontaktu, odcięłam się od tego choć wiele razy prosiłam, błagałam o szansę. Czy coś jeszcze z tego będzie? Naprawdę chce się zmienić…
kobietazklasa.com
Jestem tu nowa :)
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 11, 2026 6:37 pm

Re: Czy on jeszcze wróci?

Post autor: kobietazklasa.com »

Po 7 latach związku trudno pogodzić się z rozstaniem, zwłaszcza gdy były wspólne plany i nadal są uczucia. To, że poszłaś na terapię i bierzesz odpowiedzialność za swoje zachowania, jest bardzo ważnym krokiem.

Czy jeszcze będziecie razem? Tego niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć. Jeśli on podjął decyzję o rozstaniu, warto uszanować jego przestrzeń i skupić się teraz przede wszystkim na sobie. Paradoksalnie to właśnie realna zmiana dla siebie, a nie po to, by kogoś odzyskać, daje największą szansę na lepszą przyszłość – niezależnie od tego, czy będzie ona z nim, czy bez niego.

Na ten moment terapia, czas i konsekwentna praca nad sobą wydają się najlepszym kierunkiem. ❤️
Więcej o relacjach i rozwoju osobistym: kobietazklasa.com
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość