Czy pocałunek to zdrada?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez Kogumafull » 13 cze 2012, o 18:02

Mam problem. Mam chłopaka z którym jestem od 2 lat.. Może inaczej byłam z tym chłopakiem do czasu kiedy zaczęliśmy się kłócić wiec ja stwierdziłam żebyśmy dali sobie trochę czasu miesiąc lub dwa by zatęsknić po prostu na jakiś czas się rozstać...Zgodził się ale nie chętnie. Więc ja pojeździłam na imprezy, pobawiłam się z dawnymi znajomymi tak jak kiedyś. Przyszedł czas po miesiącu że pojawiła się tęsknota. Napisałam czy się spotkamy.....i jeszcze tego samego dnia dowiedziałam się że spił się na imprezie i całował z dziewczyną , na dodatek moją koleżanką która wykorzystała moment..... Mam się z nim spotkać....Co robić, co mówić? :( :(
Kogumafull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 21:49

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez mycha25 » 13 cze 2012, o 18:29

No przecież zrobiliście sobie przerwę więc tak naprawdę nie byliście w tym czasie razem no i raczej nie możesz posądzać go o zdradę.Poza tym chłopak był pijany.Myślę że powinnaś przymknąć oko na ten incydent i się z nim spotkać.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez Nala » 13 cze 2012, o 19:23

Dla mnie pocałunek to zdrada, definitywnie. Ale zdrada jest wtedy, gdy jest związek. U Was była przerwa, dość długa przerwa. Powinnaś z nim porozmawiać :)
Nala
 

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez ppaula » 14 cze 2012, o 13:01

Z mojego punktu widzenia. Pocałunek jest pewną formą zdrady. Jednak tutaj jest sytuacja kiedy mieliście przerwę. Porozmawiaj z nim szczerze, co myślisz o tej sytuacji...od Ciebie zależy, czy jesteś mu w stanie to wybaczyć czy nie:) Powodzenia:)
ppaula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 12:26

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez Kogumafull » 14 cze 2012, o 16:20

Hmmmmm... a co z tą koleżanką?? z jednej ekipy...niby wspiera a za plecami różki pokazuje....
Kogumafull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 21:49

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez Rebla » 15 cze 2012, o 16:25

Wiesz, byłoby mi bardzo przykro że mój chłopak w czasie przerwy między nami zapomina nagle o wszystkim i porywa się na tak spontaniczny incydent. Ja bym się zastanawiała czy on na pewno dalej mnie kocha i czy tęsknił skoro zrobił to co zrobił. Poczułabym się bardzo zdradzona i dotknięta takim zachowaniem. Odpowiedz sobie czy Ty za nim tęsknisz i czy chcesz być z kimś takim, dla którego nagle dwa lata kiedy byliście sobie bliscy, kiedy dzieliliście ze sobą każdą chwilę nic nie znaczy. Przerwa nie znaczy że nie jesteście ze sobą razem, jak on Cie traktuje albo jak się zachowuje jak piesek na smyczy wypuszczony ?. I co z tego że był pijany ? zastanów się czy będąc pijany i będąc z Tobą , a nie formalnie dalej z Tobą był... zrobiłby to samo. Czas podczas którego obydwoje mieliście spożytkować na poukładanie waszej warstwy emocjonalnej poszły w las. Mężczyzna który mówi że Cie kocha i jesteś dla niego wszystkim, całuje Twoje usta i mówi że nigdy nie zrobi Tobie krzywdy nagle pod wpływem impulsu całuje inne, po prostu świetnie. Co bym zrobiła na Twoim miejscu, bardzo kocham więc bym wybaczyła, ale zaczęłabym od początku wszystko budować, nawet zbliżenia do których bym nie dopuszczała. Drogie nie dajmy sobie wmówić że facet to facet i on tak może ! Nie dajmy sobie wmówić że to tylko jeden raz, chwila nieuwagi, zwykła zabawa, impuls, czy alkohol... Życzę Ci powodzenia, co kol wiek uczynisz, zrób to co mówi Ci serce. Zostałaś zdradzona i nie tylko w mentalnym tego słowa znaczeniu.
Rebla
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 15:22

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez oppsboo » 18 cze 2012, o 03:50

pocalunek to jest zdrada, ale nie w twoim przypadku.. mieliscie od siebie odpoczac, wiec dlaczego nie mialby sprawdzic w tym czasie czy kreci go poznawanie i szukanie innej dziewczyny... jezeli mimo tego ze doznal znowu burzy hormonow, ktora jest niezwykle ekscytujaca kiedy calujemy sie z kims '''nowym'' wybral ciebie, to daj chlopakowi szanse:) nie jeden zwyczajnie wybralby nowe doswiadczenia;)
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Postprzez Kogumafull » 18 cze 2012, o 09:44

Porozmawialiśmy... jest dobrze. On wie że mu nie zaufam przez długi czas..ale mówi że będzie walczył o zaufanie. Bądźmy dobrej myśli :) Dzięki kobietkiii:)
Kogumafull
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 21:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]