Czy podążacie za modą?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Dariade » 14 mar 2015, o 12:07

Ja nie podążam-mam swój własny styl z którym się dobrze czuje a ubieram się w to co mi akurat przypadnie do gustu.

Dariade
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 mar 2015, o 12:00

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez BlackWolf » 15 mar 2015, o 12:36

Dokładnie. Nie rozumiem ludzi, którzy podążają za modą, ale robiących to na siłę.
Czyli - nieważne czy się podoba, nieważne czy wygodne czy nie, ważne że modne.
To bezsensu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Hadassa » 15 mar 2015, o 19:40

A ja lubię wiedzieć co jest modne ;) i czasem coś przemycić do siebie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez syl90 » 16 mar 2015, o 12:21

Idzie wiosna i przydałoby się przewietrzyć szafę

syl90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:18

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Rey » 24 mar 2015, o 21:58

Zdecydowanie za komfortem ;) Ale moja siostra uwielbia nowe trendy i mało tego, zapisała się na kurs projektowania i szycia, więc szykuje mi się projektantka w rodzinie ;)
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kusicielka » 26 mar 2015, o 22:34

Rey napisał(a):Zdecydowanie za komfortem ;) Ale moja siostra uwielbia nowe trendy i mało tego, zapisała się na kurs projektowania i szycia, więc szykuje mi się projektantka w rodzinie ;)

Fajnie, droga taka przyjemność? Ja śledzę, co jest modne, ale nie potrafiłabym co sezon wymieniać cąłej garderoby, lubię rzecyz, które kupuję zazwczyaj, dwa kasa, trzy nie wszyskto mi sie podoba i np. mieszam coś nowego z czymś starym, co fajne trendy wracają, np. modela na pastele sprzed jakiś 14 lat.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez marla_s » 27 mar 2015, o 09:51

Ja za wszelką cenę unikam sieciówek typu Zara, reserved czy H&M. Wszystkie ciuchy tam są takie same. Najczęściej udaje się do lumpeksu bo tam czasami można takie perełki zdobyć
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez BlueTiger » 27 mar 2015, o 13:12

ja staram się ubierać komfortowo i żebym ja sie dobrze czuła. Kupuję rzeczy, które mi sie podobają nie zawsze patrząc co jest w modzie. Bardziej siostra ma bzika na tym punkcie, więc od czasu do czasu cos mi doradzi w tych sprawach - ale nic wbrew sobie!:)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Astra » 29 mar 2015, o 02:00

marla_s napisał(a):Ja za wszelką cenę unikam sieciówek typu Zara, reserved czy H&M. Wszystkie ciuchy tam są takie same. Najczęściej udaje się do lumpeksu bo tam czasami można takie perełki zdobyć

Przyznaje , ze wiesz gdzie mozna znalezc wyjatkowe modowe rarytaski, tak rozniace sie od szmatek spotykanych wlasnie w sieciowkach.
Wszystko wlasciwie na jedno kopyto modowe.
Ja ostatnio kupilam cudowny skorzany pasek Gucci , ktory zachwyca nie tylko mnie, doslownie za grosze.
A wart jest duzo duzo wiecej. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Rey » 3 kwi 2015, o 20:33

Astra napisał(a):Ja ostatnio kupilam cudowny skorzany pasek Gucci , ktory zachwyca nie tylko mnie, doslownie za grosze.
A wart jest duzo duzo wiecej. :ok:

Ale szczerze - to się rzadko udaje, a czasu na to idzie.
kusicielka napisał(a):
Rey napisał(a):Zdecydowanie za komfortem ;) Ale moja siostra uwielbia nowe trendy i mało tego, zapisała się na kurs projektowania i szycia, więc szykuje mi się projektantka w rodzinie ;)

Fajnie, droga taka przyjemność? Ja śledzę, co jest modne, ale nie potrafiłabym co sezon wymieniać cąłej garderoby, lubię rzecyz, które kupuję zazwczyaj, dwa kasa, trzy nie wszyskto mi sie podoba i np. mieszam coś nowego z czymś starym, co fajne trendy wracają, np. modela na pastele sprzed jakiś 14 lat.

Moim zdaniem niedroga, jakoś 35 zł za godzinę, godzin chyba 40, więc jakaś kwota większa, ale jak przeliczysz, to mniej niż lekcja angielskiego, a wszystko z materiałami w małych grupkach. Organizuje to splot artystyczny - okazuje się, że mają kursy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych - z szycia i projektowania.
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez gracjan179 » 9 kwi 2015, o 09:39

Ja mam już trochę latek, ale od zawsze lubiłam taki luźny styl sportowy. Niestety ograniczenia finansowe nie pozwalają mi na drogie i modne ciuszki sportowe. Ale zawsze gdzieś można znaleźć ciekawe zmienniki.

Oglądam filmy tylko z programem BestPlayer
gracjan179
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 kwi 2015, o 09:21

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez muffinka » 9 kwi 2015, o 12:56

różnie z tym bywa:) moda tak szybko się zmienia, że zazwyczaj za nią nie nadążam ;) przede wszystkim cenię klasykę a ona jest zawsze w modzie:)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez beciap » 15 kwi 2015, o 12:25

Dla mnie najważniejsze jest by dobrze wyglądać w tym co zakładam:), to co jest modne nie zawsze pasuje do każdej sylwetki dlatego trzeba uważać co się kupuje bo można uzyskać odwrotny efekt :). Idąc czasami ulicą mam wrażenie że niektóre kobiety nie mają lustra w domu :)
beciap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 14:35

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez martyna107 » 17 kwi 2015, o 11:28

raczej nie. ubieram się w to, w czym mi jest dobrze i co mi się podoba. jeśli akurat jest to modne to ok, fajnie, ale jeśli moda już przeminęła, a mnie wciąż się ta rzecz wciąż podoba, to i tak ją noszę.
martyna107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 11:23

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kajunia » 30 kwi 2015, o 16:46

Ja tworzę swój styl, często jest to modne, ale musi być wygodne

Szkolenie przedłużania rzęs - efect4you.pl/
kajunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:50

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Linor » 19 maja 2015, o 11:54

Jeśli to co akurat modne mi isę podoba to czemu nie, ale jeśli totalnie mi nie pasuje to mam gdzieć modę

http://www.linor.pl/ - wszystko dla twojego samochodu
Linor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2015, o 11:49

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kotek » 19 maja 2015, o 14:16

Wazne by dobrze sie czuc a przy okazji dobrze wygladac :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Bikini99 » 20 maja 2015, o 15:24

Chyba każda z nas kocha modnie wyglądać. Dlatego warto szukać wyprzedaży aby kupić fajne rzeczy za niezłe ceny. Na SPAM taka platforma zakupowa, która skupia wiele sklepów i znanych marek w jednym miejscu mają nawet specjalny dział, gdzie zawsze znajdziemy mnóstwo produktów na wyprzedaży. Odkąd znalazłam tą stronę ubieram się tylko tam.

Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 15:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bikini99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 15:19

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mariankako » 20 maja 2015, o 19:04

Ja właśnie coraz mniej podążam za modą. Teraz zrobiłam sobie taki projekt (project 33) i stworzyłam coś co nazywa się capsule wardrobe ( garderoba w kapsułce) - chodzi o wybranie 33 rzeczy, które będziemy nosić w danym kwartale. W to nie wliczają się bielizna, ciuchy do ćwiczeń itp. Resztę rzeczy spakowałam, część wyrzuciłam i mam teraz bardzo pusto w szafie ale nie muszę się zastanawiać co na siebie włożyć i czuje się z super!

Potrzebna Ci dobra kapela muzyczna? A może chcesz zatrudnić zespół na wesele studniówkę czy po prostu na imprezę http://www.superzespol.pl/
mariankako
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 maja 2015, o 09:29

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Hadassa » 21 maja 2015, o 10:55

Ciekawy pomysł, ale nei wiem czy potrafiła bym się ograniczyć do 33 rzeczy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ruti » 22 maja 2015, o 19:29

jakby policzyć to w tych rzeczach, w których na prawdę chodzę to nie ma więcej niż 33, reszta tylko leży i czeka na specjalne okazje, choć często się w ogóle nie doczekuje, ja w sumie lubię modę, szukam zawsze czegoś dla siebie, ale patrząc całościowo, to raczej ma taki normalny gust, raczej ciemne i gładkie rzeczy i choć sama zachwycam się zwykłym szarym sweterkiem pod szyje, to na innych nie robi on wrażania:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 26 maja 2015, o 08:03

Pytanie dosyć trudne bo każda z nas lubi dobrze wyglądać i być ubraną w to co aktualnie jest modne,ale żeby podążać na siłę za modą- chyba nie tędy droga bo czasem możemy sobie tym zaszkodzić niż dobrze wyglądać i swobodnie się czuć.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ruti » 27 maja 2015, o 20:52

nawet lepiej bym powiedziała^^ nie chcę generalizować, ale ja przynajmniej tak mam, że lubię łączyć to co modne, z tym co wygodne, tym co lubię, jak kupuję to nawet nie chodzi o to co na topie, ale raczej o to, że to jednak coś nowego, coś fajnego i poprawia mi to mega humor:) więc na tym polega całą zabawa:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez olifwka » 6 lip 2015, o 10:52

ogladam na youtubie i staram się podążać za modą, tacy ludzie są ładniejsi

olifwka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lip 2015, o 10:47

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez BlackWolf » 6 lip 2015, o 11:13

olifwka napisał(a):ogladam na youtubie i staram się podążać za modą, tacy ludzie są ładniejsi

Ładniejsi? W jakim sensie?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]