Czy podążacie za modą?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez gohusia » 18 gru 2010, o 23:37

Ostatnio zauważyłam że coraz bardziej podoba mi się styl taki typowo miejski, luźny ale z klasą.
czy według Was to zestawienie jest modne? jak Wam się podoba? bo mnie wpadło w oko.

Obrazek
gohusia
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez marzo666 » 4 sty 2011, o 17:36

Mi się niespecjalnie podoba. Jeśli chodzi o rzeczywiście konkretne podążanie za modą, to proponuję zrezygnować z fioletu na rzecz granatu lub bordo! :)
marzo666
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez olaola123 » 4 sty 2011, o 22:10

ja staram się ale czasami nie wychodzi..
olaola123
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Pestka1 » 6 sty 2011, o 17:05

Staram się podążać za modą ale też nie ulegam jej całkowicie inspiracji szukam np. tutaj
http://www.moda-online.pl/bershka
http://www.moda-online.pl/reserved
Łącze nowe ciuchy z jakimiś nowymi jakoś tak wychodzi mi własny przedewszyskim wygodny styl :P
Pestka1
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Laalaa » 9 sty 2011, o 19:50

A ja lubie modnie sie ubierac, bardzo chetnie nadazalabym za trendami ale nie stac mnie na kupowacnie co sezon nowych ubran... ktora z nas stac btw?
Najczesciej kuuje na wyprzedazach albo w jakichs tanich centrach handlowych. Swoja droga ciagle mnei zastanawia jak to mozliwe ze sklepy typu Promod, Tatum Berska, reserved i inne robia wyprzedaze do -70% .... i im sie to oplaca, bo chyba sie oplaca? Znaczy co? Cis co sprzedaja nam za 200 - 300 zlotych tak naprawde jest warte mniej niz 50??
Laalaa
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Pestka1 » 11 sty 2011, o 15:11

Opłaca im się robić takie wyprzedaże bo narzucają takie wysokie ceny żeby potem właśnie móc zrobić wyprzedaże. Nawet jeśli by mieli wyprzedawać po cenie "hurtowej" to i tak wychodzą na zero a ciuchy nie zalegają im w magazynach ;)
A co do ceny ciuchów to fakt są drogie ale od czego mamy sklepy z odzieżą używaną ;P
Pestka1
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kika » 20 lut 2011, o 18:10

Pestka1 napisał(a):Opłaca im się robić takie wyprzedaże bo narzucają takie wysokie ceny żeby potem właśnie móc zrobić wyprzedaże. Nawet jeśli by mieli wyprzedawać po cenie "hurtowej" to i tak wychodzą na zero a ciuchy nie zalegają im w magazynach ;)
A co do ceny ciuchów to fakt są drogie ale od czego mamy sklepy z odzieżą używaną ;P



Masz racje z wyprzedażami, ale przecież można się tez dobrze ubrać niekoniecznie kupując w markowych sklepach.Wystarczy, że ktoś nam dobrze doradzi.Polecam stronę internetową:
balakier-style.pl i zachęcam do czytania i komentowania:balakier-style.blog.onet.pl
kika
kika
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez aura » 28 kwi 2011, o 17:10

Lubię być na bieżąco z modą, także przeważnie znam najnowsze trendy, ale nie zawsze się do nich stosuję. Po prostu czasami albo mi się to nie podoba, albo mi nie pasuje. Także wolę jednak wybierać wygodne rzeczy, niż te modne.
aura
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kika » 15 maja 2011, o 12:38

aura napisał(a):Lubię być na bieżąco z modą, także przeważnie znam najnowsze trendy, ale nie zawsze się do nich stosuję. Po prostu czasami albo mi się to nie podoba, albo mi nie pasuje. Także wolę jednak wybierać wygodne rzeczy, niż te modne.


Zapewniam Cię, że można ubrać się i modnie i wygodnie. Oczywiście, że nie należy ubierać się w to co Ci nie pasuje /źle na Tobie leży/ lub źle się w tym czujesz np.szpilki na 12 cm obcasach. Jeśli masz taki problem, radzę poradzić się profesjonalisty /polecam swoje usługi/ a na pewno będziesz zadowolona. Taka usługa wcale nie jest droga. Zresztą ja umawiam się np. na konkretna sumę, w zależności od zasobności kieszeni klientki. Jeśli uważasz to za stratę czasu, napisz /anonimowo/ w komentarzach na moim blogu, z czym masz największe trudności, to postaram się na to odpowiedzieć postem o tej tematyce.serdecznie pozdrawiam.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
kika
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Big-Brands.pl » 17 cze 2011, o 13:24

To co jest najbardziej modne nie musi nam się wcale podobać i być ładne,ta zasada powtarza się bardzo często. Ja nie patrzę na trendy,ale na to w czym jest mi dobrze i wygodnie. To chyba najważniejsze.
Big-Brands.pl
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez pisska » 7 lip 2011, o 10:39

Nie ma co iść za modą. Może jedynie w niektórych aspektach. Napewno nie jeśli chodzi o kolory. Trzeba ubierać to w czym czuje się dobrze.
pisska
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez magdaskrzynecka » 22 lip 2011, o 11:54

wg mnie lepiej ubierac sie niemodnie ale tak zeby ubior pasowal do naszej sylwetki , do nas samych
wiadomo ze fajnie jest miec cos modnego,nawet jakas drobnostke , ale nei dajmy sie tez zwariowac ;)
magdaskrzynecka
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Japaneczka » 25 lip 2011, o 16:29

Jasne jest, że chcę wyglądać modnie. Kupuję to co mi się podoba, w czym dobrze się czuję i co jest na topie. I uwielbiam wyprzedaże:D
Japaneczka
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Big-Brands.pl » 2 wrz 2011, o 11:38

Pewnie ze każdy chce wyglądać modnie i elegancko,ale tak naprawdę powinniśmy zakładać to w czym czujemy się dobrze i w czym nam wygodnie. Ja np bardzo lubię chodzić w jeansach.
Big-Brands.pl
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez anioł12345 » 20 paź 2011, o 20:08

ja cały czas dużo czytam na temat mody cały czas staram sie być na bieżąco
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Big-Brands.pl » 23 paź 2011, o 19:53

Moda to jedno, wygoda to drugie i jeszcze możliwości portfela. Chyba wszystkie te trzy rzeczy wpływają na to, czy ubieramy się modnie. Na szczęście markowe nówki można teraz kupić w dużym wyborze w sklepach internetowych, które oferują wyprzedaże zapasów magazynowych i końcówek serii. Zawsze uda się upolować za rozsądną cenę coś modnego, wygodnego zarazem i służącego dłużej niż jeden sezon.
Big-Brands.pl
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Andziak » 2 lis 2011, o 11:32

Raczej zdaję się na swój gust i z oferty sklepowej wybieram to, co mi się podoba i pasuje do mojego stylu. Nie kupiłam nigdy ubrania tylko dlatego, że było "modne".
Andziak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 17:00

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez karolinka_c » 2 lis 2011, o 13:19

Tak, ale nie ślepo. Jeśli modowa pisma podsuwają mi ubranie, które przypada mi do gustu, to staram się je zdobyć. Jeśli jest kiepskie, to nie kupuję tylko dlatego, że jest modne :woman:
karolinka_c
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lis 2011, o 13:09

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez candy_girl » 2 lis 2011, o 16:28

A ja staram się być na czasie. Oczywiście musi to być dostosowane do wieku, figury i okazji.

Avatar użytkownika
candy_girl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 12:20

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Owocowa » 3 lis 2011, o 00:09

Na pewno w jakimś stopniu je śledzę, czasem tak mi się coś spodoba, że skorzystam, ale raczej ufam intuicji. Lubię się ubierać róznie w zależności od sytuacji, mam też zestaw klasyków, które sprawdzają się zawsze :)
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:38

Ja uważam,że należy ubrać się właśnie stosownie do sytuacji i ważne jest to aby nam było wygodnie w danym ubraniu. Nigdy nie podążam ślepo za modą,bo wszystko szybko się zmienia.
E-lejdis
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Marzena » 15 lis 2011, o 02:47

Fajnie jeżeli nie podążamy ślepo za modą tylko czerpiemy z niej i dzięki temu zachowujemy siebie i swoją indywidualność
Marzena
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:22

podążam za modą ale nie ślepo




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 3 gru 2011, o 12:25

Ja zawsze staram sie modnie ubierać i mieć fajne oryginalne dodatki jak np: biżuteria. Ale tak w ciemno napewno nie podążam za najnowszą modą.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez nikki_ta » 8 gru 2011, o 15:55

staram się "być na czasie" ale bez przesady. nie chcę też ślepo podążać za trendami.
nikki_ta
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]