Czy podążacie za modą?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez artikos » 12 sie 2012, o 19:52

Bardzo lubię mode. Zawsze szukam niepowtarzalnych ubrań, dlatego też często robię zakupy w internecie. Korzystam również z rad stylisty! http://www.twoj-wizerunek.com/ Bardzo polecam!
artikos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 19:41

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Tinuviel » 13 sie 2012, o 08:12

Ja zawsze noszę to, w czym czuję się dobrze i co mi się podoba. Nie zwracam uwagi na modę :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ania19861 » 13 sie 2012, o 11:58

Przede wszystkim ubieram to co pasuje do mojej sylwetki, urody, fryzury, mojego nastawienia aktualnego, jest odpowiednie do danej sytuacji...Oczywiście na modę też zwracam uwagę, ale nie robię nic na siłę. Lubię eksperymentować ;)Ponieważ czasami niektóre modowe trendy nie nadaj się zupełnie do mnie!!!
Ciepłe i zawsze funkcjonalne polary




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Przepiękne kolczyki u nas najtaniej!!!
ania19861
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:10

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Arowana14 » 14 sie 2012, o 18:50

Każdy stara się podążać za modą :) Ja np. lubię przeglądać różne stronki o modzie i z nich czerpać inspiracje. Moja ulubiona to ........Codziennie pojawia się tam wiele fajnych obrazków z mega modnymi ubraniami czy makijażami :)




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Arowana14
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Agnieszka301 » 14 sie 2012, o 19:45

Śledzę nowinki w modzie ale zawsze staram się wybrać coś co pasuje do mnie i mojego stylu:)
Agnieszka301
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 19:42

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ankaaa » 16 sie 2012, o 13:01

No, tak w podążaniu za modą najważniejsza jest kwestia finansowa. Każda dziewczyna wie, jak się ubrać, tylko nie zawsze mamy na to kasę. Dlatego staram się ubierać na wyprzedażach i w outletach. Ostatnio odkryłam nowy outlet w Maximusie pod warszawą. Nazywa się Family Outlet i mają tam naprawdę świetne ceny.
ankaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 12:48

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Oczarovana_pl » 18 sie 2012, o 12:33

Warto za nią podąza, ale nie slepo. Kazdy powinin miec swoj styl i zasady. Moda moze tylko podpowiadac nam wybory. :)
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez sabrina255 » 6 wrz 2012, o 16:27

Muszę przyznać, że podążam za modą i staram się tego nie zaniedbywać. Ale w szafie mam parę klasycznych rzeczy, które łączę z rzeczami modnymi w danym sezonie. Jest to dobre wyjście z takiej sytuacji. Najważniejsze jest nie zapominać o swoim stylu i zawsze pamiętać o umiarze. W tej kwestii łatwo przekroczyć granice dobrego smaku :)
sabrina255
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 cze 2012, o 18:00

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ona-3-slask » 10 wrz 2012, o 11:13

ja nie podązam
bo to co mi sie podoba to nie zawsze mi pasuje albo widze to coi na siebie bym nie włozyła

ubieram sie trak by mi było wygodnie

latem to nosiłam tuniki+getry
albo jeansowe spodnie do kolan+bluzka

niestety ja jestem uwiązana przy dzieciach
jak z nimi chodze to patrze na ciuchym,buty
ale nie zawsze mam jak przymierzyc
albo czesto im kupuje zamiast sobie

a ze pewien wiek juz przekroczyłam... :roll: to teraz ...zaczynam sie czuc kobieco,duyzo bym chciała zmienic
metamorfoza mi sie marzy...
na wątku odn fotek dałąm swoje zdjecia 2

hmm ciekawe na iule wg WAs wyglądam
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mycha25 » 10 wrz 2012, o 11:28

ona-3-slask napisał(a):ja nie podązam
bo to co mi sie podoba to nie zawsze mi pasuje albo widze to coi na siebie bym nie włozyła

ubieram sie trak by mi było wygodnie

latem to nosiłam tuniki+getry
albo jeansowe spodnie do kolan+bluzka

niestety ja jestem uwiązana przy dzieciach
jak z nimi chodze to patrze na ciuchym,buty
ale nie zawsze mam jak przymierzyc
albo czesto im kupuje zamiast sobie

a ze pewien wiek juz przekroczyłam... :roll: to teraz ...zaczynam sie czuc kobieco,duyzo bym chciała zmienic
metamorfoza mi sie marzy...
na wątku odn fotek dałąm swoje zdjecia 2

hmm ciekawe na iule wg WAs wyglądam


Jesteś ładną kobietą tylko chyba troszkę zmęczoną ;) .W długich włosach wyglądasz zdecydowanie lepiej i młodziej.Myślę że przydałyby się jakieś maseczki dla zmeczonej cery i inny makijaż np.delikatna kreska,tusz,trochę różu by ożywić buzię.Znajdź dla siebie czasem wolny wieczór i zrób sobie domowe spa,zrelaksuj się :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ona-3-slask » 10 wrz 2012, o 20:22

mycha25 napisał(a):
ona-3-slask napisał(a):ja nie podązam
bo to co mi sie podoba to nie zawsze mi pasuje albo widze to coi na siebie bym nie włozyła

ubieram sie trak by mi było wygodnie

latem to nosiłam tuniki+getry
albo jeansowe spodnie do kolan+bluzka

niestety ja jestem uwiązana przy dzieciach
jak z nimi chodze to patrze na ciuchym,buty
ale nie zawsze mam jak przymierzyc
albo czesto im kupuje zamiast sobie

a ze pewien wiek juz przekroczyłam... :roll: to teraz ...zaczynam sie czuc kobieco,duyzo bym chciała zmienic
metamorfoza mi sie marzy...
na wątku odn fotek dałąm swoje zdjecia 2

hmm ciekawe na iule wg WAs wyglądam


Jesteś ładną kobietą tylko chyba troszkę zmęczoną ;) .W długich włosach wyglądasz zdecydowanie lepiej i młodziej.Myślę że przydałyby się jakieś maseczki dla zmeczonej cery i inny makijaż np.delikatna kreska,tusz,trochę różu by ożywić buzię.Znajdź dla siebie czasem wolny wieczór i zrób sobie domowe spa,zrelaksuj się :)


o to widziałas zdjecia:)

no tak zmeczona jestem,niewyspana
przy 3 dzieci...
a;e teraz stawiam tez na siebie
byłam w pt na czyszczeniu cery,supoer sprawa
brwi mam zrob henną i wyregulowane
maseczki sobie tez nakładam do cery miesanej -i jakąs oczyszczajaca--z ZIAJII
a z kosmetykow to uzywam korektor -pod oczy,tusz do rzes
mam puder tez:)ale ten sypki

a odn włosow-dziekuje:)zapuszczam je:)
juz mam przod za linie brody:)

chetnie poczytam opinie co by mi pasowało:)tzn wasze porady:)
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez taka-Ja » 12 wrz 2012, o 12:16

Ja nie mam za bardzo gustu. Przydałaby mi się jakaś stylistka, bo większość rzeczy w szafie mam przypadkowych :/
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mycha25 » 12 wrz 2012, o 18:27

taka-Ja napisał(a):Ja nie mam za bardzo gustu. Przydałaby mi się jakaś stylistka, bo większość rzeczy w szafie mam przypadkowych :/


Pokaż się w Twoich stylizacjach,może nie jest tak źle :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ona-3-slask » 12 wrz 2012, o 23:06

a ja tez moge sie wam poakzac?
kupialm ostatnoo takie tam tuniki'jakas kurtka
tylko szkoda ze nie na zamek bo niewiem tez co pod zakładac

1-taka bluzka z siateczka
2-ta kurttka
3-zakiet ktory mam od 6lat ,mimo wszystko lubie go,moze za kolor

cxos mi sie ładuje długo,jutro spróbuje wysłac
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ona-3-slask » 12 wrz 2012, o 23:07

taka-Ja napisał(a):Ja nie mam za bardzo gustu. Przydałaby mi się jakaś stylistka, bo większość rzeczy w szafie mam przypadkowych :/


hm ja to samo o sobie mysle
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez lia23 » 13 wrz 2012, o 11:37

ja nigdy nie podążałam za modą, bo nie wszystko co akurat jest modne pasuje do mnie i mojego stylu oraz mojej figury.
lia23
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ona-3-slask » 13 wrz 2012, o 16:25

taka tam JA
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez lia23 » 13 wrz 2012, o 16:45

bardzo mi się podoba pierwszy zestaw i drugi:) w trzecim podoba mi się bardzo kurtka:) generalnie fajne połączenia:)
lia23
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ona-3-slask » 13 wrz 2012, o 20:09

lia23 napisał(a):bardzo mi się podoba pierwszy zestaw i drugi:) w trzecim podoba mi się bardzo kurtka:) generalnie fajne połączenia:)



piszesz o mnie?
hmm dziekuje:)
mi sie czasem wydaje ze nienajlepiej zestawiam ciuchy:)
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mycha25 » 14 wrz 2012, o 21:01

Jak dla mnie to potrafisz się ubrać,kolorystycznie też wszystko dobrze dobrane.Jest ok :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Tinuviel » 14 wrz 2012, o 21:13

Hm. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz. Chciałabym wyrazić tylko swoją opinię. Moim zdaniem 1 zestaw najlepszy ze wszystkich. Ale i tak doradzałabym bardziej wariactwo z kolorami. Ja dawniej ubierałam się bardziej klasycznie - w czerń, brąz, biały kolor. Ale raz znajomy mi to dobitnie przetłumaczył. Moim zdaniem masz idealną cerę, kolor włosów, do bardziej odważnych kolorów. Np intensywny pomarańcz, zieleń, fiolet... Jesteś też szczuplutka, więc myślę, że rewelacyjnie (i kobieco!) byś wyglądała w wąskich sukienkach, z owalnym dekoltem! Są eleganckie, z klasą, i przede wszystkim podkreślałyby Twoją urodę. Ale nie mam wykształcenia w tym kierunku, po prostu przedstawiam moją wizję ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mycha25 » 14 wrz 2012, o 21:22

No i przede wszystkim więcej się uśmiechaj bo w uśmiechu kobieta wyglada najlepiej :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez witch » 14 wrz 2012, o 21:33

mycha25 napisał(a):No i przede wszystkim więcej się uśmiechaj bo w uśmiechu kobieta wyglada najlepiej :D


:witch


Dokładnie tak. Ciuszki śliczne, co z tego gdy minka niepewna...?
Uśmiech jest najlepszym ciuszkiem i brylantem. Z uśmiechem nawet w dresie wygląda się super.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ona-3-slask » 16 wrz 2012, o 11:11

Dziekuje:)
to mnie zaskoczyłyscie:)
naprawde mi miło

co do usmiuechu..no coz..mam taki tam komplek ze jak za bardzio sie smieje widac mi dziasła jak u ..klaczy jakies :roll:
i jakbym miała bielutkie zeby to oj smiałabym sie czesto
niestety duzo os.mi to mowi ze mało sie usmiecham,ze jestem za powazna

co do kolorow-heh.,lubie czerwien,fiolet tez,zołty
jakos mi chyba odwagi brak na eksperymenty a moze nie lubie rzucac sie w ocvzy

Przy 3 dzieci czuje sie ..zmeczona;( ,czasem nic mi sie nie chce i nawet maż mi zarzucił ze ubieram szarosci,brązy a powinnam odwazniejsze kolry i kroje
Jestem wam wdzieczna za szczerosc(taka mam nadzieje:))
szczerze to myslałam ze wiecej negatywow przeczytam

ah sukienki,spodnice-chciałabym chodzic bardzo w nich za...kurde..zawsze se jakis kompleks wynajde
a to chude łydki,ze krzywo chodze ,a tu ze pupa płaska ..i zas tu mąż...ze jestem babo-chłop bo w spodniach chodze przewaznie
A ciuchy kupuje tez czasem w second-handach
i niektore sa naprwade fajne:)
poidoba mi sie naprawde duzo rzeczy,chcxiałabym przejsc jakas metamorfoze

chciałbym sobie kupioc jeansy koloru np czerwien lub bordo...

a moze Wy sie tez pokazecie,zainsiprujecie czyms:)

pozdrawiam serdecznie:)

P.S.,-mam taką jedna kiecke wąską,jak znajde zdj to wrzuce tylko musze jakas bluzke dobrac
a ja lubie eleganckie rzeczy,na codzien spodnie-jeans+bluzki najlepiej bez dekoltow
nie znosze dresow:/ to tylko w domu do sprzątania
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Tinuviel » 16 wrz 2012, o 11:28

Moim zdaniem nie powinnaś mieć kompleksów. Wiele kobiet na pewno Ci zazdrości figury! Ja też dawniej nie ubierałam się kolorowo (tak jak już wspominałam), ale jak poszłam za radą znajomego to teraz czuję się kobieco :-) Oczywiście nie przesadzam z kolorami. Najczęściej jest to jeden intensywny kolor (np mocna zieleń, fiolet, czerwień), a reszta jest stonowana, bo nie chcę wyglądać jakbym z cyrku wyszła ;-) Np lubię zestaw czerwona ołówkowa spódnica przed kolana, do tego czarna koszula, albo beżowa koronkowa bluzka. Więc nie jest chyba tak agresywnie...

Może spróbuj raz też zaszaleć z jakimś kolorkiem i wtedy zobaczysz jak się będziesz czuła :-) Najważniejsze jest to jak sama siebie widzisz i czy sprawia Ci przyjemność Twój ubiór! :-)

PS. Ja raczej nie mam zdjęcia pokazującego całą moją sylwetkę w jakimś stroju. Ale jak będzie kiedyś okazja to może poproszę kogoś o zrobienie zdjęcia ;-) Najczęściej to ja stoję za aparatem, i nie przepadam jak ktoś mi robi zdjęcia ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]