Czy tej relacji coś brakuje?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy tej relacji coś brakuje?

Postprzez Ulubienica » 6 sty 2012, o 13:27

Spotykam się z Mikołajem około 2 lat. Nigdy nie byliśmy parą i nigdy nie dążyliśmy do tego by nią być. To luźna znajomość. Spotykamy się, wychodzimy czasem gdzieś razem, uprawiamy seks. Zawsze mogę na niego liczyć, on na mnie. O dziwo nawet się nie kłócimy i godzę się na oglądanie z nim MMA. Brzmi jak związek, wiem, wiele osób mi to mówi.

Każde z nas spotyka się także z innymi, nawet później opowiadamy sobie o tym i doradzamy, choć często te dyskusje kończą się w łóżku. I tu muszę zaznaczyć, że seks z nim jest świetny, ba, uważam nawet , że najlepszy. W każdej sferze życiowej się dogadujemy.
Myślę, że każde z nas chciało by tą relację pociągnąć na drugi etap, ale każde się boi.
Uważam, że jeśli będziemy "parą oficjalnie" wszystko się popsuje.

Jak myślicie? :|
Ulubienica
 

Re: Czy tej relacji coś brakuje?

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 14:07

dla mnie już jesteście parą tylko w tak zwanym luźnym związku i tylko sobie wmawiacie, że tak nie jest
dzo
 

Re: Czy tej relacji coś brakuje?

Postprzez agusia629 » 6 sty 2012, o 17:31

moim zdaniem powinniście zaryzykować... moze zacznij od delikatnych zagadywań na ten temat:)

pozdrawiam
agusia629
 

Re: Czy tej relacji coś brakuje?

Postprzez oOosylwiaoOo » 6 sty 2012, o 19:01

Też tak sądzę. To jest związek, ale nie taki oficjalny.
oOosylwiaoOo
 

Re: Czy tej relacji coś brakuje?

Postprzez maczygeba » 19 sty 2012, o 17:22

ryzykuj, to brzmi na rokujacy zwiazek :))
maczygeba
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]