Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez puderniczka » 3 maja 2012, o 07:19

Widziałam się wczoraj z koleżanką, chodziłyśmy razem do podstawówki, nie widujemy się zbyt często także strasznie się zdziwiłam, bo zazwyczaj przy kości a teraz wygląda super, sporo schudła. Z zazdrości zapytałam jak jej się to udało, bo wiem, że diety jakoś szczególnie na nią nie działały, a ona mi powiedziała, że żadna dieta, tylko dużo seksu. Roześmiałam się, ale ona mnie zapewniała, że nie żartuje. Czy serio to może być prawda?
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez golden_eye » 3 maja 2012, o 09:04

Wiadomo, że podczas każdej wykonywanej przez nas czynności, spalamy kalorie, więc podczas seksu na pewno też. Ale czy możliwe jest schudnięcie w ten sposób? Sama nie wiem. Ale jeśli to się okaże prawdą, to nie omieszkam wypróbować tej metody, mąż na pewno się ucieszy ;)
golden_eye
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez kotlinka » 3 maja 2012, o 10:11

Na pewno można schudnąć, przecież podczas seksu się dużo ruszamy i spalamy kalorie:) moim zdaniem ważniejsze dla tych co chcą schudnąć jest to by oni podczas seksu dominowali i wykonywali jak najwięcej ruchów, należy też wybrać odpowiednie pozycje dla ułatwienia:)
kotlinka
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez kinia66 » 3 maja 2012, o 23:45

Na pewno się chudnie,ale jeśli to by była najlepsza metoda to w naszym kraju nie mielibyśmy tyle osób walczących z nadwagą.Także na jednego to może działać,na innego nie,a jeszcze inny uzna to za kompletną bzdurę.

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez Maggie » 4 maja 2012, o 09:20

Coś w tym jest, bo całując się można już spalić 150kcal, a co dopiero uprawiając seks :fallinlove
Znalazłam taki ciekawy artykuł, spójrzcie same
http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ci ... ny-sposob/
Seks jest dobry na wszystko :)

Maggie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 19:32

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez mycha25 » 4 maja 2012, o 16:58

Oczywiście że można schudnąć dzięki uprawianiu sexu.Przecież to najlepszy sport bo dużo przyjemniejszy niż jakieś tam ćwiczenia :D .No ale żeby przez sex schudnąć to trzeba go często uprawiać i być stroną dominującą :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez Masjaa » 4 maja 2012, o 17:35

o tak seks potrafi nieźle zaktywizować ;) na pewno nie można powiedzieć że to jakaś metoda odchudzająca ale sama wiem po sobie , że seks dobrze robi na figurę ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez golden_eye » 5 cze 2012, o 13:05

Masjaa napisał(a):o tak seks potrafi nieźle zaktywizować ;) na pewno nie można powiedzieć że to jakaś metoda odchudzająca ale sama wiem po sobie , że seks dobrze robi na figurę ;)

To prawda, seks uwalnia w nas niesamowite pokłady energii, po udanym seksie czujemy się lekko i pełne życia, przynajmniej ja tak mam. Więc może rzeczywiście coś w tym jest, tylko trzeba znaleźć więcej czasu na tę pożyteczną przyjemność, czy jak kto woli, przyjemną pożyteczność ;)
golden_eye
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez limonka » 5 cze 2012, o 13:33

mycha25 napisał(a):Oczywiście że można schudnąć dzięki uprawianiu sexu.Przecież to najlepszy sport bo dużo przyjemniejszy niż jakieś tam ćwiczenia :D .No ale żeby przez sex schudnąć to trzeba go często uprawiać i być stroną dominującą :D



Jeśli od całowania można schudnąć to od seksu tym bardziej. Przecież z partnerem robi się czasami jakieś wygibasy + przyjemność czerpać z tego, tylko że nie każdy może sobie na to pozwolić, ja ostatnio złamałam nogę i ciężko z ćwiczeniami i odchudzaniem a tu i ówdzie się zbiera masa na ciele. :(
limonka
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez kotlinka » 5 cze 2012, o 16:51

hmm ja to nie wierzę w to że od całowania spalają się kalorię, od seksu to owszem można schudnąć, bo przecież się ruszamy dość intensywnie. Ostatnio nawet prowadzę tą "dietę cud" z moim ukochanym. On się cieszy, no i ja mam podwójne zadanie dla całego aktu:D
kotlinka
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez limonkanesti » 5 cze 2012, o 20:08

pewnie, ze mozliwe ;) seks to tez ruch, ale taki podczas ktorego za bardzo nie czujesz zmeczenia, bo to przyjemne ;) duzo seksu- duzo spalonych kalorii :)
limonkanesti
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez kinia66 » 5 cze 2012, o 22:41

Słuchajcie myślę,że taki sposób jest na pewno najzdrowszy od tych wszystkich diet!Ja spróbuję,bo już mam dość diet,błonników itp.W Internecie rzeczywiście sporo o tym piszą.Działamy dziewczyny?

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez Maggie » 6 cze 2012, o 09:17

Całując się można jak najbardziej spalić mnóstwo kalorii. Wiem to po sobie :) Poza tym zawsze to może być początkiem do czegoś więcej. Nie dość, że seks uszczęśliwia to może pomóc utrzymać kondycję i dobrą sylwetkę.

Maggie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 19:32

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez limonka » 6 cze 2012, o 10:03

No ja powiem,że po dzisiejszej nocy mam prawie kilo mniej! Rano się ważyłam i jestem bardzo happy ! Warto było dostosować się do diety oświeconego kochanka. :serca
Tylko znając życie waga pewnie znowu stanie na pewien okres i nawet 24h seksu nie pomoże w moim przypadku. :(
limonka
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez limonkanesti » 6 cze 2012, o 18:31

limonka- to w takim razie musisz to robic 24 godziny na dobe :D zaaartuje :D

ktos tam wyzej napisal, ze podczas pocalunku sie spala kalorie- wlasnie kiedys o tym czytalam, podczas samego orgazmu tez spalamy duuzo kalorii :)
limonkanesti
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez puderniczka » 13 cze 2012, o 16:17

ja już działam :)

a widziałyście może co dzisiaj będzie w mieście kobiet? ja właśnie widziałam zapowiedź, będą trenerzy od seksu i facet który właśnie się szkolił z tego blogu oświeconego kochanka, może coś powiedzą o tym chudnięciu :) mam nadzieję, że nie zasnę z synkiem, ale jak coś to będą powtórki pewnie i na necie pewnie też zamieszczą, o 22.30 ten program.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez limonka » 15 cze 2012, o 16:11

limonkanesti napisał(a):limonka- to w takim razie musisz to robic 24 godziny na dobe :D zaaartuje :D

ktos tam wyzej napisal, ze podczas pocalunku sie spala kalorie- wlasnie kiedys o tym czytalam, podczas samego orgazmu tez spalamy duuzo kalorii :)



Gdyby doba miała 48 godzin to te 24 można by przeznaczyć, ładny byłby wycisk. :D

A co do tego programu też o tym czytałam dzisiaj i będe oglądać o 23:30. :D
Dobrze,że nie jestem sama. :D
limonka
 

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez puderniczka » 31 lip 2012, o 18:06

no program widziałam, ciekawy, ciekawy :) jeszcze dla facetów znalazłam taki filmik :......... tam jest zapis z konferencji on-line, muszę kiedyś się na taką zapisać, zobaczyć jak cała wygląda zwłaszcza, że to za darmoszkę :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez Tinuviel » 1 sie 2012, o 14:59

Jasne, że od seksu się chudnie :-) Wtedy nie myśli się o czymś takim jak zmęczenie i nie przerywa się z tego powodu ;-) A np jak się ćwiczy to ciężko dobrnąć do końca bo za bardzo się skupiamy na naszym zmęczeniu ;-)
Ja żałuję, że codziennie nie mogę sobie kicać z moim Kicem :-D

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy to jest w ogóle możliwe? odchudzanie - seks

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:13

Ciekawa metoda :) a same korzyści !

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron