Czy to JUŻ?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy to JUŻ?

Postprzez anq » 26 wrz 2012, o 16:25

Witam :) To znów ja. Pamiętacie Konrada? Jestem z nim, i chyba go kocham. Jesteśmy razem ponad miesiąc, a ja chciałabym uprawiać z nim seks. Ja wiem, że to brzmi jak wynurzenia 14 latki, ale po prostu bardzo mnie pociąga fizycznie :) Czuję, że to za wcześnie, bo co to jest miesiąc związku, ale czasem jest mi się trudno powstrzymać, zwłaszcza, że seks przedtem uprawiałam tylko 2 razy. Jak myślicie?
anq
 

Re: Czy to JUŻ?

Postprzez mamajulci » 26 wrz 2012, o 17:30

Chyba sama to bedziesz wiedziec najlepiej. Jesli czujesz ze potrzebujesz jego fizycznej bliskości a hormony szaleją to nie widzę przeszkód :)
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Czy to JUŻ?

Postprzez lia23 » 27 wrz 2012, o 10:33

a ja jestem zdania, że powinnaś jeszcze poczekać zanim dojdzie do zbliżenia, bo w miarę upływu czasu apetyt rośnie, a poza tym facet nie uzna, że jesteś za łatwa, i będzie miał do Ciebie szacunek większy, a dodatkowo jego ochota na Ciebie będzie jeszcze większa, jak będziesz taka niedostępna, faceci lubią jak kobieta jest niedostępna i jak muszą się o nią starać, także radzę poczekać:) ja wiem, że nie jest to takie proste, ale uwierz mi, że da się:)
lia23
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]