Czy to może być ciąża? Rozstałam się z narzeczonym...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy to może być ciąża? Rozstałam się z narzeczonym...

Postprzez alemimmo » 5 paź 2012, o 12:48

Witam wszystkich
Podczas dni płodnych kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia. Nie doszło jednak do wytrysku.
Co prawda dostałam miesiączkę, ale bardzo dziwną. Normalna miesiączka w moim wypadku wiąże się z ogromnym bólem brzucha przez 2-3 dni, który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie.
Teraz bylo zupelnie inaczej, nie odczuwałam bólu, miesiączka trwała 2 dni (zazwyczaj okolo 4-5). Krwawienie wystąpiło tylko pierwszego dnia, drugiego tylko brązowa wydzielina. Tydzień przed wystąpieniem miesiączki miałam straszny ból w piersiach, który co prawda teraz ustąpił. Nigdy nie miałam tak dziwnej miesiączki. Jestem cały czas zmęczona, śpię po 9-10 godzin. Oprócz tego zmiany nastroju, raz płaczę, jestem zdenerwowana, Czy mogę być w ciąży?
alemimmo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 12:42

Re: Czy to może być ciąża? Rozstałam się z narzeczonym...

Postprzez RougeBloo » 5 paź 2012, o 14:05

Wiesz, niewykluczone. Przed wytryskiem kilka plemniczków "ucieka" i mogą się znajdować w płynie preejakulacyjnym, który wydziela się, kiedy mężczyzna jest podniecony, ale podobno tylko przed samym wytryskiem się tam znajdują plemniki. Tym bardziej, że miałaś dni płodne. Seks przerywany to żadne zapobieganie ciąży...
Najlepiej zrób test, a jeśli chcesz mieć 100% pewności idź do gina.

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: Czy to może być ciąża? Rozstałam się z narzeczonym...

Postprzez Armigor » 5 paź 2012, o 20:25

Nikt bez przebadania lub testu ciazowego nie moze dać 100 procentowej odpowiedzi my możemy jedynie gdybac Owszem mogłas zajść w ciążę ale równie dobrze twoj stan moze byc spowodowany nerwami.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Czy to może być ciąża? Rozstałam się z narzeczonym...

Postprzez Bebe » 7 paź 2012, o 12:40

Dokladnie jak sie o czyms mysli czy sie czegos obawia to nagle mamy takie objawy, ktore by swiadczyły o powodzie naszego niepokoju...ja bym zrobiła test , najlepiej z rana i wtedy zobaczysz i dopiero bedziesz mogła sie martwic...albo cieszyc dziecko to sama radosc ;o)Zobaczysz zreszta ;o)

Jedyne takie wiaty stalowe!
Avatar użytkownika
Bebe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 12:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]