Czym dla Was jest miłość?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czym dla Was jest miłość?

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 17:25

Każdy chyba ma inną definicję miłości bo przecież tak naprawdę nie da się tego do końca zdefiniować.Dla mnie miłość to szacunek,akceptowanie siebie takimi jakimi jesteśmy,bycie ze sobą w najtrudniejszych momentach w życiu... A dla was czym ona jest?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez Masjaa » 27 kwi 2012, o 21:31

Dla mnie podobnie.... właśnie szacunek, bycie za sobą w każdej sytuacji, wsparcie, świadomość że jest ktoś na kogo mogę liczyć, kto mnie nie zawiedzie.... ale też wiedza, że ktoś mnie nie osacza tylko daje sił do realizacji samego siebie... to skomplikowane :) mam nadzieję, że i mnie kiedyś dopadnie ten błogi stan :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez No Spinster » 27 kwi 2012, o 22:24

Miłość jest szalenie przereklamowana :-)
No Spinster
 

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez Lily of the Valley » 28 kwi 2012, o 08:56

Miłości nie da się określić, ale dla mnie wyraża się ona przede wszystkim czułością, wyrozumiałością, wsparciem, wiernością, szacunkiem i zaufaniem.
Lily of the Valley
 

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez No Spinster » 28 kwi 2012, o 20:34

Ktos madrzejszy ode mnie powiedział (mam nadieje, że dobrze przetłumacze na polski) "przyciąganie umysłu powoduje szacunek, przyciąganie duszy powoduje przyjażń, przyciąganie ciała powoduje namiętność. Przyciaganie wszystkich trzech powoduje miłość". Dla mnie właśnie to jest etalon.
No Spinster
 

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez smutny aniołek » 28 kwi 2012, o 20:42

dla mnie miłośćjest snsem życia. Kocham kogoś, kto kocha mnie;-) Sila napędowado życia;-)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez Amela20 » 16 maja 2012, o 21:12

Miłość jedno słowo a tak wiele ma znaczeń
Możemy mówić o miłości rodzicielskiej, miłości między rodzeństwem. przyjaźni, która także jest formą miłości do drugiego człowieka. Oraz miłości tej, której każdy z nas tak bardzo pragnie między dwoma osobami. Dlaczego wszyscy tak bardzo starają się by w ich życiu była miłość? To proste bo bez niej nasze życie nie ma sensu. Możemy mieć prace , która nas zadowala, ale wracanie do pustego domu nie jest przyjemne. Możemy mieć hobby, które wypełnia czas wolny, lecz i to z czasem przeminie, bo będziemy mieć mniej siły i serca w to pokładać. Ludzie, którzy w swoim życiu odnaleźli prawdziwe szczęście, to Ci, którzy odnaleźli w nim miłość. :fallinlove

Amela20
"Szukam gwiazdy budząc się o świcie..."
Avatar użytkownika
Amela20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 20:40
Lokalizacja: Tam gdzie rozum nie sięga... :)

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez dzo » 17 maja 2012, o 22:08

No Spinster napisał(a):Miłość jest szalenie przereklamowana :-)


co Ty gadasz...
dzo
 

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez nina19 » 11 sie 2012, o 23:31

Moim zdaniem miłość, to najsilniejsze uczucie jakie można sobie wyobrazić i którego nie można zniszczyć.
Miłość to czułość, delikatność, empatia, zrozumienie, wyrozumiałość.
Po prostu same dobre rzeczy.
Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko..
Niektórzy uważają, że miłość to seks, ale seks jest tylko częścią miłości ; ) .
nina19
 

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez Tinuviel » 12 sie 2012, o 13:08

Dla mnie "miłość jest wtedy, gdy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż nasze"...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czym dla Was jest miłość?

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 sie 2012, o 19:46

mycha25 napisał(a):Dla mnie miłość to szacunek,akceptowanie siebie takimi jakimi jesteśmy,bycie ze sobą w najtrudniejszych momentach w życiu...


Zgadzam się z tym w 100 %
Dodałabym do tego tylko jeszcze:
-szczerość,
-troska,
-wyrozumiałość,
-czułość
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]