dał mi klucze od mieszkania

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

dał mi klucze od mieszkania

Postprzez taka sobie » 27 sie 2012, o 21:41

Hej hej .. ;) jestem tu nowa. Chciałam poprosić o radę . Mój chłopak dał mi po kilku tygodniach znajomości klucze od mieszkania. Co to może oznaczać z jego strony ? Nie wiem co o tym myśleć ...
taka sobie
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez Melula » 28 sie 2012, o 13:57

No wiesz... (oczko) musi Cię bardzo lubić i chce, zebyś wpadała wiedząc, że nigdy nie będzie u niego żadnej innej. Czyli czeka wiernie...
Ale na ślub to jeszcze raczej się nie nastawiaj;)
Melula
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez mstuv » 28 sie 2012, o 14:31

Po prostu chyba chce Ci pokazać, że jesteś dla niego ważna i ma wobec Ciebie plany :)
mstuv
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez whitequeen » 28 sie 2012, o 16:55

Dziewczyno ! ;) Moim zdaniem on traktuje Ciebie i wasz związek bardzo poważnie. ;) Pokazuje Ci, że zawsze jesteś tam mile widziana i możesz wpadać kiedy tylko masz na to ochotę. ;)
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez nina19 » 28 sie 2012, o 17:40

A to jest poważny związek?
To nie musi oznaczać tylko tego, że bardzo mu na Tobie zależy.
Jeżeli jeszcze nie uprawialiście seksu, to może to oznaczać również to, że możesz zawsze wpaść, a on będzie zawsze czekał w gotowości.
Nie lepiej go zapytać dlaczego dał Ci klucze? :)
Trochę to dziwne po tak krótkiej znajomości.
nina19
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez seniorita » 28 sie 2012, o 19:34

Ja również uważam, że najlepiej zapytać dlaczego dał Ci te klucze bo faktycznie to trochę dziwne po tak krótkiej znajomości...może faktycznie chłopakowi zależy na Tobie i traktuje Cię poważnie, a klucze dał Ci żeby Ci to okazać i pokazać że Ci ufa i że możesz wpaść do niego kiedy masz ochotę, ale istnieje też inna opcja...jak już ktoś napisał wyżej jeżeli nie doszło jeszcze między wami do niczego więcej to może chciał Ci tym gestem pokazać że najwyższa pora na to i że oczekuje od Ciebie czegoś więcej...mam nadzieję, że okaże się że to jednak ta pierwsza opcja:)
seniorita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 lis 2011, o 21:13

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez poganka » 29 sie 2012, o 11:13

Też dostałam klucze po podobnym czasie (około miesiąca +/-) i nie uważam, żeby to było coś złego. Traktuję to jako wyraz zaufania, co też 'druga strona' potwierdza. Mogę tam pójść w każdej chwili i, na przykład, zaczekać zanim wróci z pracy. Nie ma się czego bać! :)
poganka
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez nina19 » 29 sie 2012, o 11:37

poganka napisał(a):Też dostałam klucze po podobnym czasie (około miesiąca +/-) i nie uważam, żeby to było coś złego. Traktuję to jako wyraz zaufania, co też 'druga strona' potwierdza. Mogę tam pójść w każdej chwili i, na przykład, zaczekać zanim wróci z pracy. Nie ma się czego bać! :)


No wiesz u Ciebie było tak a u niej może być całkiem inaczej, więc nie koniecznie " nie ma się czego bać " . :)
Nie wiadomo na kogo trafiła, różnie to bywa. Może być tak jak mówisz ale też jest prawdopodobieństwo, że szykuje się coś niedobrego . ;)
nina19
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez poganka » 29 sie 2012, o 14:28

nina19 napisał(a):No wiesz u Ciebie było tak a u niej może być całkiem inaczej, więc nie koniecznie " nie ma się czego bać " . :)
Nie wiadomo na kogo trafiła, różnie to bywa. Może być tak jak mówisz ale też jest prawdopodobieństwo, że szykuje się coś niedobrego . ;)


Czarny scenariusz, ale pewnie masz rację. Najlepiej byłoby po prostu porozmawiać.
poganka
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez dzo » 29 sie 2012, o 18:16

nina19 napisał(a):
poganka napisał(a):Też dostałam klucze po podobnym czasie (około miesiąca +/-) i nie uważam, żeby to było coś złego. Traktuję to jako wyraz zaufania, co też 'druga strona' potwierdza. Mogę tam pójść w każdej chwili i, na przykład, zaczekać zanim wróci z pracy. Nie ma się czego bać! :)


No wiesz u Ciebie było tak a u niej może być całkiem inaczej, więc nie koniecznie " nie ma się czego bać " . :)


a czego ma się niby bać ?
dzo
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez mycha25 » 29 sie 2012, o 18:37

No właśnie,czego tu się bać?Chłopak dał jej klucze do mieszkania więc to raczej znaczy że jej ufa i myśli o niej poważnie bo byle komu się kluczy nie daje.Nie rozumiem co może być w tym złego...

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez mamajulci » 29 sie 2012, o 20:40

Ja bym mu obrobiła mieszkanie ze sprzetu AGD i RTV :diabel
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez dzo » 29 sie 2012, o 22:49

mamajulci napisał(a):Ja bym mu obrobiła mieszkanie ze sprzetu AGD i RTV :diabel


to jest dobra myśl

i najlepsza porada miesiąca na forum


:diabel :diabel :diabel :diabel :diabel
dzo
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez nina19 » 30 sie 2012, o 00:57

Nie napisałam, że ma się bać. Chodziło o to, że niekoniecznie ma on dobre zamiary. Znają się krótko, więc taki gest trochę dziwny się wydaje.
nina19
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez mycha25 » 30 sie 2012, o 10:04

ale jakie on może mieć złe zamiary dając jej klucze?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez nina19 » 30 sie 2012, o 12:21

To jest obcy facet. Jeżeli jemu chodzi tylko o seks a jej niekoniecznie, to może nawet ją zgwałcić. On jej dał te klucze po kilku tygodniach ZNAJOMOŚCI. Zrozumiałabym gdyby oni byli razem choć miesiąc, a nie znali się dwa tygodnie. Dziwna sprawa jak dla mnie, nie jestem tak łatwowierna i na jej miejscu oddałabym te klucze i poczekała jeszcze trochę, aż go poznam.
Każdy jest inny i inaczej postępuje, jeżeli wam się to wydaje normalne, to nic złego ale ja wolałabym być ostrożniejsza.
nina19
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez mamajulci » 30 sie 2012, o 17:05

To że posiada jego klucze nie oznacza że musi z nich korzystać.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez mamajulci » 30 sie 2012, o 17:06

dzo napisał(a):
mamajulci napisał(a):Ja bym mu obrobiła mieszkanie ze sprzetu AGD i RTV :diabel


to jest dobra myśl

i najlepsza porada miesiąca na forum


:diabel :diabel :diabel :diabel :diabel



No dziekuję :happy Czasem miewam błyskotliwe pomysły
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez nina19 » 30 sie 2012, o 21:46

mamajulci napisał(a):To że posiada jego klucze nie oznacza że musi z nich korzystać.

W takim razie po co jej te klucze. Mi się rozchodzi o jego ewentualne zamiary, a nie o to, że ona z kluczy ma lub nie ma korzystać.
nina19
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez taka sobie » 30 sie 2012, o 23:06

Haha mieszkania mu okradać nie będę ... ;) a więc wczoraj byliśmy umówieni na wieczór , byłam , nie zgwałcił mnie ... ;) Niezapowiedzianej wizyty mu narazie nie złożyłam , ponieważ się trochę krępuje ... Dziwnie się czuję jakoś w tej sytuacji. Mąż mojej mamy zna tego chłopaka od dziecka i twierdzi , że to dobry człowiek ... Także mam nadzieję , że nie ma złych zamiarów ... ;) Ale mimo wszystko uważam , że to stało się za szybko. Nie zna mnie tak naprawdę ... Więc byłam zaskoczona jego " ufnością " , że tak to ujmę ...
taka sobie
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez nina19 » 31 sie 2012, o 00:11

Skoro go zna, to ok. :)
Jeżeli uważasz, że to za szybko, to mogłaś trochę z tym poczekać.
Ja uważam, że lepiej bardzo powioli przechodzić przez etapy związku, niż szybko decydować się na niektóre ważne kroki, związek jest wtedy mocniejszy i ludzie się lepiej znają. :)
Ale mimo wszystko życzę wam szczęścia i żeby wam się powiodło na dalszej drodze miłości. :)
nina19
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez Tinuviel » 31 sie 2012, o 18:26

Moim zdaniem to rewelacyjny gest z jego strony! :-) Oznacza, że Ci ufa, że nie ma złych zamiarów (np. że nie kręci na boku z inną dziewczyną), i chce byś czuła się u niego komfortowo. Oczywiście, że trzeba być ostrożnym, ale tak naprawdę przecież każdy związek zaczyna się od poznania siebie nawzajem. No i jeżeli ma się dobre odczucia, i wie się, że to jest porządny człowiek, to nie ma się czego obawiać. Jeżeli chciałby zgwałcić to by to zrobił i w krzakach pod blokiem, a nie zwabiając do mieszkania ;-) Na pewno byś wcześniej zauważyła sygnały, że chce Ci coś zrobić ;-) Także spokojnie i ciesz się tym, że tak mu na Tobie zależy! :-) Są przecież i tacy mężczyźni, którzy mają kobiety po kilka lat, a boją się takiego kroku, bo nie chcą tracić wolności... Znam wielu takich mężczyzn, którzy mają partnerki, ale zwlekają z tym by razem zamieszkać. Ba, niektórzy nawet nie chcą wspólnego mieszkania, ślubu i dzieci... Także ciesz się tym! :-) Powodzenia! :-)
PS. Ale też nie nastawiaj się od razu na życie rodzinne by go nie wystraszyć ;-) Traktuj to po prostu jak miły gest, a reszta przyjdzie z czasem :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez karola1969pl » 4 wrz 2012, o 13:20

Poważna sprawa, postaraj się aby go nie zawieść a będzie dobrze. Gdyby mnie taka sytuacja spotkała nie wiem czy bym przyjęła klucze, zależy też jakby się układały nasze relacje.
karola1969pl
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez taka sobie » 5 wrz 2012, o 20:47

Klucze kluczami ale ja już widzę , że chyba nic dobrego z tego nie będzie
taka sobie
 

Re: dał mi klucze od mieszkania

Postprzez Tinuviel » 5 wrz 2012, o 20:55

Czemu?

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]