Dentysta gwiazd...

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dentysta gwiazd...

Postprzez weronia.j » 29 wrz 2023, o 16:58

Dziewczyny prosze o porade! :P

Mąż chce mi zafundowac kompletną metamorfoze ząbków :D Widzi ze ogladam na IG oktora Traf..dłe ze Stalowej Woli, moze kojarzycie jego prace, i strasznie sie jaram jak on pięknie robi, ogolnie celebryci go odwiedzaja itd. Strasznie sie podjaralam jak uslyszalam o tym prezencie, i juz chcialam dzownic do tego lekarza umawiac wizyte ]:-) :happy Ale małzonek mi wyslal film z youtuba, jak ten doktor ma sprawy z prokuratorem, jak zniszczyl pacjentom zęby, ogólnie wbijał implanty bez zrobienia zdjęć i trzebabylo potem wyrywac ludziom pół szczęki :oops: No i masakra, nie wiem co robic, bo ten lekarz nie przyznaje sie do winy, jakies tam tłumaczenie, ale jednak reportaz wisi, i to jeszczez zrobiło TVP, no i sama nie wiem teraz co robic :cry: Tak strasznie chcialam miec te ząbki zrobione, bonding, w ogole całość, a tu taka padaka, komu wierzyc, dziewczyny co bysci zrobily? I do Stalowej mam akurat niedaleko :evil: Jak bedziecie chcialy to wrzuce ten filmik zebyscie sobie wyrobily zdanie, a tego Trafidłe to na Insta latwo znależć
weronia.j
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 wrz 2023, o 16:44

Re: Dentysta gwiazd...

Postprzez pikachoo » 24 paź 2023, o 16:25

i co zadecydowalas? Daj znac tu na forum, ja tez z okolic Stalowa Wola, ludzie osttnio wysylaja sobie linka: doktor Trafidło i ci faceci z Pandora Gate co sie umawiali z dziewczynkami 12-letnimi, Trafidło narobil sobie z nimi fotek i dumnie je eksponuje u siebie na stronie i w gabinecie... Eh, ma nieprzyjemny vibe jak dla mnie ten dentysta, ja bym nie szla
pikachoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 paź 2023, o 16:14

Re: Dentysta gwiazd...

Postprzez marcela » 29 lis 2023, o 14:02

Jak szukacie wybitnego implantologa to zdecydowanie polecam dr Adama Balczyńskiego, jest najlepszy w całej Polsce. Ja robiłam u niego w klinice dentystycznej scandinavian clinic w Krakowie, ale z tego co się orientowałam to przyjmuje też gdzieś jeszcze w Warszawie, ale to info jest do sprawdzenia. Naprawde szczerze polecam i gwarantuje zadowolenie.
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Dentysta gwiazd...

Postprzez OlszarKa » 29 sty 2024, o 11:37

Implantologa akurat nie szukam. Chociaż z drugiej strony gdzieś tam by mi się przydał, bo nie mam dolnej szóstki. Jak na razie szukam ortodonta dla dzieci na NFZ w stolicy https://mcs-przychodnia.pl/clinics/poradnia-ortodoncji/
OlszarKa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 15:26

Re: Dentysta gwiazd...

Postprzez babeczkazpolski » 27 lut 2024, o 22:53

Spróbujcie się skontaktować z https://gabinetlubinska.pl/. Wiem, że potrafią robić prawdziwe cuda ;) Mają naprawdę świetne umiejętności, doświadczenie i mega nowoczesny sprzęt, więc myślę, że będziecie zadowoleni. Terminy i ceny - bardzo w porządku.
babeczkazpolski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 lut 2024, o 21:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]