Dentysta

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dentysta

Postprzez akina » 25 lip 2021, o 09:07

Potrzebuję namiarów na dobrego dentystę, który kompleksowo zajmie się moimi zębami. Chodzi mi tu o leczenie i implant
akina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:59

Re: Dentysta

Postprzez king » 25 lip 2021, o 21:24

Obie te usługi spokojnie możesz mieć wykonane w przychodni New-Dent w Lublinie na ul. Nowowiejskiego. Zdecydowanie ich polecam, miałam tam leczenie kanałowe jednego zęba, ale także wstawiłam tam implanty dwóch, które straciłam kilka lat temu. Uznałam, że to najwyższy czas się nimi zająć, nie chciałam, żeby moje pozostałe zęby zaczęły się rozchodzić, a to niestety na mnie czekało. Tam implanty wraz z protezami wykonano mi rzetelnie, wszystko do siebie i do pozostałych zębów pasuje. Jestem zadowolona z tego jak to działa, jak się zagoiło i jak wygląda :).
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Dentysta

Postprzez jani » 25 lip 2021, o 23:42

U mnie implant wstawiał dentysta z przychodni Dental na Lwowskiej w Lublinie. Tam mają świetnych specjalistów, którzy doskonale znają się na implantoprotetyce. Ja wstawiałam tylko jeden implant, ale ten zabieg zakończył się pełnym powodzeniem :). Co do leczenia, to oczywiście zdarzało się, że także go potrzebowałam, a tu mam kompleksową opiekę dentystyczną. Miałam tu nawet robione leczenie kanałowe pod mikroskopem, bez bólu, polecam.
jani
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 15:26

Re: Dentysta

Postprzez rogatka » 5 lis 2021, o 13:33

Klinika Piodent w Pruszkowie albo ich filia w Wołominie.

Jesli zależy ci na pełnej diagnostyce i kompleksowym leczeniu w jednym miejscu to wybierz Piodent.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Dentysta

Postprzez fhayes » 18 gru 2021, o 00:15

Szczerze? To trochę się boję dentystów. Chodzę raz w roku na kontrolę, ale tak to staram się ich unikać :D Dobrze, że mam swojego sprawdzonego stomatologa, bo tak to pewnie i jeszcze rzadziej bym chodziła. Ktoś też tak ma?

Avatar użytkownika
fhayes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 gru 2021, o 00:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Dentysta

Postprzez demmerich » 5 wrz 2022, o 16:27

Stomatolog na NFZ przyjmuje bez skierowania, dlatego możesz wybrać dowolną placówkę i odwiedzić lekarza. To duże ułatwienie, ponieważ kiedy dzieje się coś złego, od razu możesz się do niego zgłosić. W praktyce jednak trzeba będzie trochę poczekać... Terminy nie są zadowalające, więc w wielu przypadkach, pacjenci decydują się od razu na wizytę prywatną.

Avatar użytkownika
demmerich
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 wrz 2022, o 16:26
Lokalizacja: Poznań

Re: Dentysta

Postprzez Grekk9 » 12 wrz 2022, o 12:02

Podaj miejscowość, z której jesteś lub w jakim mieście szukasz tego dentysty. Będzie nam łatwiej coś doradzić, bo nie sądzę, żebyś dojeżdżała na drugi koniec Polski, aby wstawić implant
Grekk9
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 lip 2022, o 10:14

Re: Dentysta

Postprzez ulueilwitz » 19 paź 2022, o 15:00

Czasami jedynie szynowanie ratuje pacjenta przed ich zbyt wczesną utratą. Co istotne, po wykonaniu szynowania estetyka zębów nie pogarsza się, a wręcz może ulec poprawie ze względu na możliwość równoczesnego skorygowania kształtu zębów.

Avatar użytkownika
ulueilwitz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 paź 2022, o 14:58
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]