DEPILACJA

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: DEPILACJA

Postprzez Hadassa » 3 cze 2016, o 15:53

Siostra kupila czy tak dostala ale chyba remingtona albo tez brauna.. pomysle i zobaczymy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 15:52

Kochana,

depilacja depilatorem nie jest bezbolesna i nie jest trwała. Często w czasie depilacji depilatorem włoski urywają się tuż przy cebulce, zatem efekt jest podobny do golenia. Znacznie lepszą, trwalszą formą depilacji jest depilacja woskiem i pastą cukrową.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: DEPILACJA

Postprzez Revelka » 14 cze 2016, o 08:39

To prawda - jak używałam do tej pory rożnych metod, wydawało mi się, że depilator to najlepsze co może dla mnie być - ale epilatora nic nie przebije. Mega komfort. Brauns silk expert choć może wydawać się drogi, to jak ma służyć 6 lat i do tego mamy go używać sporadycznie (bo po przejściu raz pełnego cyklu epilacji, wystarczy powtarzanie zabiegu raz na kilka miesięcy), to jest to moim zdaniem bardzo dobra inwestycja. Zresztą teraz jest tylko różnych opcji w sklepach, że można wziąć nawet na raty i bardzo się nie odczuje tego wydatku :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: DEPILACJA

Postprzez cleo » 15 cze 2016, o 08:31

Ja obecnie mam Philips lumeę. Można nim przeprowadzić depilację Ipl w domu. Użytkuję od pół roku. Efekty są dobre, rzeczywiśćie można nie depilować nóg przez prawie 2 miesiące. NIemniej gadanie z tym, że nie boli to głupota. Boli :P Trochę mniej niż tradycyjny depilator ale boli.
Nie jest również tani ale swój kupowałam w rtv Euro agd a tam jest opcja wzięcia depilatora na raty 0% tak wiec cena jest dzięki temu trochę bardziej znośna.
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: DEPILACJA

Postprzez Revelka » 21 cze 2016, o 09:17

Z tym bólem to raczej kwestia indywidualna, ja przez wiele lat używałam zwykłego depilatora i tak się do niego przyzwyczaiłam, że nawet zwykły depilator nie sprawiał mi bólu - bardziej nazwałabym to lekkim szczypaniem, a epilator Brauna jest niemal bezbolesny - jestem już chyba przyzwyczajona do tego rodzaju "bólu".

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: DEPILACJA

Postprzez zwyczajna » 21 cze 2016, o 11:55

To nie tyle, co przyzwyczajenie, a włoski są słabsze i łatwiej wychodzą po depilatorze. Ja swoje nawet palcami jestem w stanie usunąć, gdy uda mi się dobrze złapać :D

Kupiłam nowy depilator, brauna najtańszy i mam wrażenie, że jest praktycznie bezbolesny :)

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: DEPILACJA

Postprzez Hadassa » 21 cze 2016, o 18:47

Zwyczajna bo jak sie przyzwyczaisz to inaczej.
Ja sie chyba zdecyduje i na jesien kupie ten do ipl ;)
Bo latem to nie za bardzo jest jak.
Trudno to lato przeboleje. Bo nawet nie mam jak na wosk isc i zapuscic

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez Bibia » 24 cze 2016, o 23:24

Ja rozważam Epilfree. Zresztą o tej porze roku, to tylko epilfree, albo depilator, prawda? Tego drugiego nie zdzierżę....
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: DEPILACJA

Postprzez Demeter » 30 cze 2016, o 07:40

No słońce świeci z pełną mocą, więc jeśli chcesz się szybko opalać po depilacji, to epilfree daje taką możliwość. Tak mówi moja kosmetyczka, do której się na ten zabieg wybrałam. :)
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: DEPILACJA

Postprzez karolajnaa » 4 lip 2016, o 14:30

Ale ta depilacja epilfree chyba nie jest trwała nie? Ja już dobre parę lat temu robiłam laserową na bikini, a ostatnio na pachy i generalnie jestem zadowolona. Zostało kilka pojedynczych włosków ale nie ma problemu, żeby je potraktować depilatorem albo maszynką ;). Generalnie fajna sprawa. Trochę to kosztuje ale mimo wszystko polecam bo przynajmniej ma się spokój na długi czas
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: DEPILACJA

Postprzez Odjutra » 4 lip 2016, o 15:26

Jak dla mnie to tylko depilacja laserowa. Mam bardzo twarde włoski, które do tego szybko odrastają. Niestety jest dość kosztowna i bolesna :(
Odjutra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 lip 2016, o 14:30

Re: DEPILACJA

Postprzez Lilia » 6 lip 2016, o 13:44

a kiedy tą depilację robiłaś i jak długo utrzymują się efekty? jak sobie liczę ile kosztowałyby mnie łydki i pachy to robi mi sie słabo.. w krakowskiej vesunie 6 zabiegów na każdą z tych partii to razem 2,5 tysiaka
Avatar użytkownika
Lilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 paź 2013, o 11:27

Re: DEPILACJA

Postprzez Woli » 6 lip 2016, o 17:13

Odjutra napisał(a):Jak dla mnie to tylko depilacja laserowa. Mam bardzo twarde włoski, które do tego szybko odrastają. Niestety jest dość kosztowna i bolesna :(


Tak, ból podobny do ukłucia komara. Cena w zależności od tego co depilujemy, za łydki np. około 400 zł.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: DEPILACJA

Postprzez karolajnaa » 7 lip 2016, o 11:10

No takie są niestety ceny. Taniej może i taką depilację znajdzie ale nie prawdzowym laserem. Ja bikini robiłam jakieś 5-6 lat temu i do dziś nie pojawił się żaden włos. Generalnie to zależy od indywidualnych predyspozycji ale efekty mogą utrzymać się nawet do końca życia. No i nie trzeba robić zabiegów "przypominających". Na kolejny zabieg można się zdecydować jak pojawią się włoski. Zakładając że to inwestycja na kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat, to aż tak drogo nie wychodzi moim zdaniem
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: DEPILACJA

Postprzez Stella » 29 wrz 2016, o 20:15

ja tam mimo popierana lasera zdecydowanie polecam epilfree - u mnie typowej blondynki sprawdził się rewelacyjnie - a laser ma ograniczenia w tym względzie
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: DEPILACJA

Postprzez Daria » 7 gru 2016, o 22:25

@Revelka mądrze pisze! Zgadzam się w 100%! Ja mam Braun Silk-expert IPL i w porównaniu do profesjonalnych zabiegów laserowych a nawet tych z użyciem wosku to bardzo opłacalna metoda usuwania włosków. Poza tym warto wziąć pod uwagę, że używanie tego urządzenia daje trwałe efekty!
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: DEPILACJA

Postprzez mona123 » 9 gru 2016, o 12:04

Również jestem za Braun Silk-expert. Od kilku lat mi służy i jestem bardzo zadowolona z niego.
mona123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 gru 2016, o 11:51

Re: DEPILACJA

Postprzez Gabulec » 20 gru 2016, o 16:48

Ja od niedawna jestem posiadaczką Brauna IPL i uważam, że to najlepsza decyzja jaka mogłam podjąc w ostatnim czasie jeśli chodzi o depilację. Aż sama się dziwię, że tyle lat męczyłam się ze zwykłą maszynką i pianka do golenia - bo na wosk nie bylam w stanie się zdecydować, mam chyba zbyt niski próg bólu :P Depilacja tym cudeńkiem praktycznie nie boli, no mozna to porównać do takiego delikatnego szczypania, a efekty są niemal natychmiastowe. Po kilku depilacjach widze, że włosów jest co raz mniej, więc to działa - mam nadzieję, że pozbęde się ich na dłużej. Mega komfort dziewczyny.
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: DEPILACJA

Postprzez Hadassa » 29 sty 2017, o 19:04

Dziewczyny które stosowały tą metodę Epilfree, mam pytanie. Czy są jakieś przeciw wskazania przy karmieniu piersią ? Zbliża się już wiosna, nogi się będzie odkrywać, a ja dalej karmię.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez docha » 29 sty 2017, o 22:34

Z tego co wiem, to niestety ciąża i karmienie piersią są przeciwwskazaniem. Ale najlepiej zapytaj w gabinecie, bo głowy nie dam. Ja zrobiłam sobie serie grubo przed ciążą i karmieniem.
Albo może na stronie mają jakieś info?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: DEPILACJA

Postprzez Martynaa » 30 sty 2017, o 02:21

A co ile czasu trzeba powtarzać takie zabiegi depilacji laserowej? Ja póki co golę się zwykła maszynką, czasem kremem od depilacji lub w lato plastrami z woskiem, żeby efekt dłużej się utrzymywał, ale kiedyś chciałabym zrobić sobie zabiegi laserem...
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: DEPILACJA

Postprzez JaGoda » 31 sty 2017, o 17:28

Dobrym sposobem na pozbycie się niechcianych włosków jest europejski fioletowy wosk.
Violet Hard Wax. :)
Usunie najmniejszy włosek i daje dłuuuugotrwały efekt.
Depiluje wszystko. Nawet włoski na twarzy, z nosa.
Jego usuwanie nie jest niewiadomo jak bolesne.
Usuwa wszystkie niechciane włoski ale nie jest aż tak okropnie bolesny jak Czarna Maseczka do twarzy!!!
Zapomnieli do niej dołączyć uwagi, że zabieg boliiii. :cry: Jakby się twarz ściągała auuu. :?

Drogie moderatorki to nie jest reklama. Chciałam wam tylko pokazać te dwa produkty.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: DEPILACJA

Postprzez BlackWolf » 31 sty 2017, o 21:00

Nie wiem czy zdecydowałabym się na wosk na całym ciele.
Nagorsze jest zdzieranie dlatego preferuję kremy.
W moim przypadku sprawdzają się kremy Veet.
Są różne do wyboru i pod prysznice i z tzw. łopatką.
Osobiście preferuję te, choć wiadomo, że nie każdej podejdzie:
Obrazek

Ten krem za pierwszym razem lekko podrażnił mi skórę po zmyciu:
Obrazek
Mogła to być moja wina, ponieważ zostawiłam go na skórze dłużej niż 5 minut.
Za drugim podejściem wszystko było ok.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: DEPILACJA

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 21:30

miałam depilator silkepil i matko kochana jak bolało! Czaję się na laserowy lumea
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: DEPILACJA

Postprzez Chilli » 31 sty 2017, o 22:37

Ja na depilator się już nie zdecyduję o nie :P Zbyt ogromny ból, zresztą od kiedy też stosuję Epilfree to nie zamieniłaby na nic innego :) Tym bardziej, że tyle czasu z głowy jest. I można się cieszyć gładkimi nogami. Czlowiek się jednak szybko przyzwyczaja do wygody :D
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron