DEPILACJA

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: DEPILACJA

Postprzez monikazgd » 1 kwi 2014, o 22:42

a co z odrastaniem takich włosków? słyszałam, że potrafią odrastać już po 6 miesiącach. To trochę szybko jak na koszt depilacji laserowej. Mam jeszcze pytanie co do wrastających włosków. Czy można się ich spodziewać po takim zabiegu? Mam ogólnie duże z tym problemy i nie znam sposobu na pozbycie się tego. znalazłam jeden artykuł SPAM ale sama nie wiem. macie jakieś sprawdzone sposoby?

Ostatnio edytowano 2 kwi 2014, o 08:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
monikazgd
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 mar 2014, o 22:27

Re: DEPILACJA

Postprzez kasia_wer » 2 kwi 2014, o 09:41

jeśli tak jak ja macie problem z tradycyjną depilacją, która powoduje u Was, np. podrażnienia polecam przeczytać wątek o alternatywnych metodach depilacji ;)
SPAM

Ostatnio edytowano 2 kwi 2014, o 10:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasia_wer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 kwi 2014, o 07:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEPILACJA

Postprzez ilONA » 11 kwi 2014, o 08:38

Ja długi czas używałam depilatora elektrycznego (philips) i nigdy nic się nie działo po nim.
A po ostatniej depilacji 90% włosków na łydkach się wrosło.
Wygląda to strasznie, w aptece dali mi na to hydrocotison - trochę zbladło nie powiem, ale nie wiem co mam zrobić z tymi włoskami teraz.
Próbowałam je wyciągnąć igłą, ale jest ich tyle że usunięcie wszystkich jest niemożliwe.

Nie wiem co dalej.... :?
ilONA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 kwi 2014, o 08:34

Re: DEPILACJA

Postprzez Hadassa » 11 kwi 2014, o 08:41

z tego co wiem ważne jest tez żebyś w takiej sytuacji używała peelingów
Po prostu włosy się już bardzo osłabiły i nie są w stanie przebić skóry...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez ilONA » 11 kwi 2014, o 08:46

Ale przecież nie mogę robić ich codziennie, z resztą od tarcia skóry taką twardą gąbką już mnie boli przy najmniejszym dotyku, nawet nogawki od spodni zaczęły mnie obcierać, a włosy jak siedziały tak siedzą nadal pod skórą :(
ilONA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 kwi 2014, o 08:34

Re: DEPILACJA

Postprzez Hadassa » 11 kwi 2014, o 09:07

mówiłaś o aptece, wiem też że sa jakieś inne preparaty dostępne w drogeriach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez 1mpresja » 14 kwi 2014, o 10:29

ilONA napisał(a):Ale przecież nie mogę robić ich codziennie, z resztą od tarcia skóry taką twardą gąbką już mnie boli przy najmniejszym dotyku, nawet nogawki od spodni zaczęły mnie obcierać, a włosy jak siedziały tak siedzą nadal pod skórą :(


Bo ta gąbka widocznie Cię za bardzo podrażnia, spróbuj czegoś delikatniejszego... Proponuję jakiś lekki, drobnoziarnisty peeling. A do samej depilacji najlepiej użyj Vanity Laser Expert od Bielendy, to są takie zestawy do depilacji. Każdy zestaw to krem oraz dwie chusteczki enzymatyczne po depilacji. Włosy nie powinny tak odrastać :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: DEPILACJA

Postprzez ilONA » 14 kwi 2014, o 13:22

Wielkie dzięki spróbuje nabyć ten zestaw, ale mam go szukać w sklepach czy w aptece?
ilONA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 kwi 2014, o 08:34

Re: DEPILACJA

Postprzez Kornelka00 » 14 kwi 2014, o 14:09

raczej w drogerii ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: DEPILACJA

Postprzez lulumiranda » 14 kwi 2014, o 18:05

Na mnie działa jedynie depilator elektryczny. Szczególnie jeśli chcę wydepilować sobie bikini.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: DEPILACJA

Postprzez Basia i-Light » 15 kwi 2014, o 14:16

Witajcie!

Mam na imię Basia i jestem konsultantką i-Light Remingtona. W nawiązaniu do tematu depilacji chciałabym polecić Wam metodę, dzięki której nie będziecie miały problemów z wrastającymi włoskami. IPL to metoda dzięki, której można usuwać włoski bez wychodzenia z domu, w dodatku jest bezbolesna i bardzo skuteczna – po 3 zabiegach pozbywacie się około 60-70% włosków (od razu zaznaczę, że nie pozbywacie się ich na całe życie ale zabiegi należy powtarzać coraz rzadziej :)). Osobiście używam modelu i-Light Pro Remington 6000F, który dzięki specjalnej głowicy nadaje się również do usuwania bardzo niechcianych włosków nad ustami czy też w okolicy kości policzkowych. Co najlepsze – przez cały kwiecień i maj w sklepach Media Markt oraz Saturn, jeśli tylko ściągniecie specjalny bon rabatowy w ramach akcji Wielki Test IPL możecie kupić to urządzenie o 200 zł taniej. Można również zostać testerem i otrzymać takie urządzenie całkowicie za darmo :)

Jeśli macie więcej pytań piszcie śmiało najlepiej na priv lub maila:SPAM
Pozdrawiam,
Basia

Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, o 14:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Basia i-Light
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 14:08

Re: DEPILACJA

Postprzez misiapysia » 23 kwi 2014, o 11:38

ten krem Bielendy znajdziesz w kazdej drogerii. tez go uzywam i swietnie sie sprawdza. usuwa wszystkie wloski i skora pozostaje gladka na dluuugo :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: DEPILACJA

Postprzez Cute_5 » 30 cze 2014, o 18:07

Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową, jednak trochę przeraża mnie cena.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez AiShA » 30 cze 2014, o 18:50

Cute_5 napisał(a):Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową, jednak trochę przeraża mnie cena.



Podobno bardzo skuteczna. Więc cena chyba warta zabiegu.

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: DEPILACJA

Postprzez Hadassa » 30 cze 2014, o 19:00

Aisha, nie musisz cytować postu osoby nad Toba ;)

Cute, nie wiem czy warto... wcale nie jest taka trwała i bezbolesna..
Sam zabieg trzeba kilka razy powtórzyć by był efekt, a włoski i tak odrastają

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez AiShA » 30 cze 2014, o 19:13

tak mi łatwiej odpowiadać lub pytać ale ok :)

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: DEPILACJA

Postprzez Hadassa » 30 cze 2014, o 19:16

Jeżeli post jest kilka postów wstecz, to ok ;)
Jeżeli Ci chodzi o fragment wypowiedzi to ok..
Ale tak.. trochę to zaburza odczyt wypowiedzi

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: DEPILACJA

Postprzez Natka92 » 30 cze 2014, o 22:59

Moim zdaniem depilacja laserowa jest naprawde świetnym rozwiązaniem - pozbycie się włosków na długi czas, nawet jeśli nie na stałe, to musi być piękne uczucie... :) Narazie zbieram na zabieg, bo do najtańszych nie należy, i póki co używam kremu do depilacji Vanity laser expert bielendy, jest to jak dla mnie jedyny sposób aby bez podrażnień pozbyć się włosków, i w sumie odrastają później o wiele słabsze... Depilator i maszynka okropnie podrażniają mi nogi.
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: DEPILACJA

Postprzez anett » 7 lip 2014, o 12:18

Depilacja laserowa jak piszecie dobra sprawa, ale niestety droga, efekt wcale nie jest na zawsze, a na wizytę trzeba umawiać się z wyprzedzeniem... Mi od jakiegoś czasu spradza się krem Veet do depilacji pod prysznicem. Nakładam go na 3 minuty wchodząc pod prysznic, myję włosy i resztę, ściągam krem i po sprawie.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: DEPILACJA

Postprzez Tygrys » 7 lip 2014, o 13:37

Natka92 napisał(a):Moim zdaniem depilacja laserowa jest naprawde świetnym rozwiązaniem - pozbycie się włosków na długi czas, nawet jeśli nie na stałe, to musi być piękne uczucie... :) Narazie zbieram na zabieg, bo do najtańszych nie należy, i póki co używam kremu do depilacji Vanity laser expert bielendy, jest to jak dla mnie jedyny sposób aby bez podrażnień pozbyć się włosków, i w sumie odrastają później o wiele słabsze... Depilator i maszynka okropnie podrażniają mi nogi.



U mnie ten krem bielendy się nie sprawdza. Bardziej jestem zadowolona z kremów z Joanny lub Veet.
Ja w sumie daję radę depilatorem. Ale czytałam tez ostatnio o fotodepilacji. Robiła któraś już może?
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: DEPILACJA

Postprzez Kasieka » 10 lip 2014, o 11:20

Depilacja IPL (laserowa) faktycznie jest świetną opcją, ale nie dla jasnych i siwych włosów :/

Elektroepilacja jest ponoć jedyną na świecie trwałą techniką usuwania owłosienia, bez względu na rodzaj czy kolor włosa...
Zabieg ten jest baaaardzo drogi i czasochłonny, ale efekt rewelacyjny! Ja zdecydowałam się na ten zabieg na obszarze twarzy (wąsik) i jestem zadowolona, włoski nie odrastają a skóra po zabiegu nie była podrażniona bo kosmetyczka po zabiegu poleciła mi żel kojący chyba Aloe Vera.
Kasieka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2014, o 15:33

Re: DEPILACJA

Postprzez clementaine » 10 lip 2014, o 14:05

Laserowa depilacja jest trwała i usuwa wszystkie mieszki włosowe, które są aktualnie aktywne. Jednakże może się zdarzyć, że po pół roku uaktywnią się inne - wtedy trzeba zabieg powtórzyć. Taka mądra jestem bo ostatnio się chciałam wybrać ale za dużo kasy...
clementaine
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9 lip 2014, o 17:19

Re: DEPILACJA

Postprzez kies » 11 lip 2014, o 07:02

Ja tam się boje takich zabiegów. Teraz mam zamiar wypróbować tego wosku Easy Wax od Veet, zobaczę jak z tym mi pójdzie, jak się sprawdzi itp. Mam nadzieję, że uda się wybrać najwygodniejszy sposób depilacji.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: DEPILACJA

Postprzez karolcia4 » 16 lip 2014, o 19:50

Kupujesz sprzęt w domu i po prostu wykonujesz depilacje w domu sama.

karolcia4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 21:06

Re: DEPILACJA

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 14:23

A ja polecam depilację laserową :) Zasada działania lasera do depilacji polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Wiązka energii przenika w głąb skóry, jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na energie cieplną - dzięki temu jest niszczona macierz włosa. Każdy włos w ciągu swojego życia przechodzi tzw. 3 fazy wzrostu. Wiąże się to z wykonaniem minimum 3 zabiegów laserowych, w wyznaczonych odstępach czasowych. Czas trwania zabiegu laserowego usuwania owłosienia zależy od powierzchni depilowanej np. całe nogi ok. 1,2h
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]