Depilacja.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Depilacja.

Postprzez ocilie » 4 lis 2014, o 16:48

ja niestety bardzo sie przejechalam na depilacji depilatorem. mialam straszny problem z wrastajacymi wloskami, do tego stopnia ze musialam zupelnie z tego zrezygnowac, ale te wszystkie kropki i grudki znikaly mi dobry rok... no niestety nie ma skuteczniejszego sposobu na depilacje niz laser. chodze na nia w opolu do arkadii i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektow i juz nie moge sie doczekac gladkich nog po zakonczeniu zabiegow :D
ocilie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 paź 2014, o 16:20

Re: Depilacja.

Postprzez Natka92 » 4 lis 2014, o 23:14

A po jakim czasie włoski zaczynają odrastać po depilacji laserem?? bo słyszałam że taki zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas. Nie ma całkowicie TRWAŁEGO sposobu na pozbycie się owłosienia?
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Depilacja.

Postprzez a_gatka » 5 lis 2014, o 09:48

No trzeba powtarzać, pomijając koszty - jak masz jasne włoski, to laser może nie chwycić. Jako alternatywę polecałabym Epil Free. Mam tę metodę przetestowaną i z każdym zabiegiem włosków pojawia się coraz mniej i na dłużej mam gładkie ciałko. :) Zima to dobry czas na to, by pomyśleć o depilacji. Łatwiej hoduje się włosy, kiedy nosimy "cięższe" ubrania, a pogoda sprzyja legginsom i spodniom. ;)
a_gatka
 

Re: Depilacja.

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 lis 2014, o 10:16

to prawda. depilacja laserowa nie jest na zawsze. Po kilku latach włoski zaczynają odrastać. Należy wtedy robić zabieg przypominający mniej więcej raz na pół roku.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Depilacja.

Postprzez Hadassa » 5 lis 2014, o 10:21

Ale chyba nawet jak się robi laserem, to zabieg kilka razy trzeba powtórzyć

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Depilacja.

Postprzez docha » 15 lis 2014, o 21:03

dokładnie tak, a biorąc pod uwagę koszty i efekty to ja jednak wolę powtarzać epil free niż laser ;) U mnie ta metoda świetnie się sprawdza, kilka zabiegów zimą i na wiosnę i lato nogi gładziutkie jak pupcia niemowlaka ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja.

Postprzez gohusia » 17 lis 2014, o 01:46

Ja się laseru boję nie wiem czemu ale jednak się boję :) a z drugiej strony to też nie za tani zabieg. A ile najlepiej tych zabiegów z tego epilfree wykonać przed wiosną?
gohusia
 

Re: Depilacja.

Postprzez Lagenko_pl » 17 lis 2014, o 11:31

Co do depilacji laserowej to naprawdę nie ma się czego obawiać,w najgorszym przypadku zabieg powtórzysz kilka razy,a naprawdę jest bardzo skuteczny i praktyczny. Podstawa to wybrać też dobre studio w którym go przeprowadzimy.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Depilacja.

Postprzez docha » 17 lis 2014, o 18:56

Gohusia, to w dużej mierze zależy od ilości i grubości włosków. U mnie potrzeba było 4-5 zabiegów, ale ja blondynka z natury, więc z tych mniej owłosionych ;) Na ich stronie masz zdjęcia z przykładowymi efektami, to możesz sobie popatrzeć na różne części ciała i różne owłosienie.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja.

Postprzez Natka92 » 26 lis 2014, o 01:45

A na czym polega ten zabieg epil free? Jego tez wykonuje się laserem? I jaka jest cena mnie więcej?
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Depilacja.

Postprzez blueskay » 26 lis 2014, o 14:24

ja kupuję plastry z wokiem i też mam spokój na 2 tyg i odrastają delikatniejsze.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Depilacja.

Postprzez gohusia » 26 lis 2014, o 23:18

Natka92 napisał(a):A na czym polega ten zabieg epil free? Jego tez wykonuje się laserem? I jaka jest cena mnie więcej?

Ja tutaj wiele się o tej metodzie wyczytałam, może sobie zerkniesz
http://www.epilfree.pl/index.php?go=jaktodziala
gohusia
 

Re: Depilacja.

Postprzez Mała_Kaśka » 29 lis 2014, o 08:17

No właśnie ja się chyba jednak boję takiego zabiegu..czy takie usuwanie włosów boli? i jak wybrac ten odpowiedni salon? Skąd ma się wiedzieć czy faktycznie jest dobry, skoro ja osobiście np w ogóle się na tym nie znam?
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Depilacja.

Postprzez Tusia » 29 lis 2014, o 16:51

Mała_Kaśka napisał(a):No właśnie ja się chyba jednak boję takiego zabiegu..czy takie usuwanie włosów boli? i jak wybrac ten odpowiedni salon? Skąd ma się wiedzieć czy faktycznie jest dobry, skoro ja osobiście np w ogóle się na tym nie znam?

Wiesz wszystko zależy od progu bólowego. Moja koleżanka depiluje sobie pachy a ma problem z wyrywaniem brwi - nie jest w stanie znieść tego bólowo. Co do miejsca ja bym po prostu wybierała miejsca gdzie proponują epilfree - sam zabieg to wosk plus preparaty które działają odpowiednio i to w nich jest gwarancja sukcesu.
Tusia
 

Re: Depilacja.

Postprzez docha » 29 lis 2014, o 20:15

to ja tylko dodam, że sam zabieg epilfree nie boli zupełnie, bo to tylko takie masowanie, dla mnie to wręcz było przyjemne,po depilacji woskiem :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja.

Postprzez gohusia » 30 lis 2014, o 00:14

No właśnie ból jest chyba związany z samym zabiegiem depilacji woskiem sam zabieg EpilFree jest bezbolesny z tego co rozumiem. Ale depilacja woskiem to też kwestia przyzwyczajenia:) im częściej tym mniej boli :)

No depilacji woskiem też się można nauczyć, przyzwyczaić się i wtedy zdecydowanie mniej boli:) A sam zabieg Epilfree po ile wykonujecie?

Ostatnio edytowano 1 gru 2014, o 11:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: łaczenie postów
gohusia
 

Re: Depilacja.

Postprzez a_gatka » 30 lis 2014, o 20:56

Biorąc pod uwagę planowany ślub i podróż poślubną, gdzie zamierzam leżeć nad basenem - dobrze, że mi przypomniałyście o tej metodzie. Chyba do niej wrócę, bo z braku czasu odpuściłam, a to jedyna skuteczna jaką znam w moim przypadku. :D
a_gatka
 

Re: Depilacja.

Postprzez docha » 21 gru 2014, o 22:38

co do bólu, to już przy drugim zabiegu depilacja woskiem praktycznie nie boli, bo włoski są tak osłabione, że bez oporu wychodzą ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja.

Postprzez lunka20 » 25 gru 2014, o 13:27

Ja wolę maszynkę do golenia, plastry odpadają bardzo boli i moja skóra po plastrach jest bardzo czerwona:-(
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Depilacja.

Postprzez Astra » 28 gru 2014, o 01:51

Ale po goleniu wloski blyskawicznie jednak odrastaja.
A poza ,tym golenie jest samo w sobie dosc klopotliwe.
No nie wiem . :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Depilacja.

Postprzez oleandra » 29 gru 2014, o 13:52

Ja tam nie jestem masochistą. Wolę bezbolesne metody depilacji, nawet jeśli dają krótkotrwały efekt.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Depilacja.

Postprzez kaira1987 » 29 gru 2014, o 15:22

A słyszałyście o paście cukrowej?

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: Depilacja.

Postprzez Catalaya » 29 gru 2014, o 18:28

Po depilacji zimna woda, nie ciepła
Catalaya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 gru 2014, o 18:25

Re: Depilacja.

Postprzez gohusia » 29 gru 2014, o 19:56

kaira1987 napisał(a):A słyszałyście o paście cukrowej?

Pasta cukrowa jest ponoć mniej bolesna niż depilacja woskiem ale jednak odrastanie jest na takim samym poziomie. Myślę nad zabiegiem po depilacji epilfree. ktoś może powiedzieć czy warto? i ile tych zabiegów trzeba sobie zafundować?
gohusia
 

Re: Depilacja.

Postprzez Astra » 30 gru 2014, o 00:55

Niezly jest krem Tanita, a efekt gladkosci utrzymuje sie nawet tydzien.
Ale ma wade , bo po prostu ten krem do depilacji cuchnie.
Jak komus to nie przeszkadza to warto sprobowac , bo skuteczny. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]