Dla dzieci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Dla dzieci

Postprzez WielkiZbyszek » 4 cze 2013, o 16:50

:D jak wiecie drogie mamusie duużo na youtubie filmików z gadżetami i jakimiś recenzjami gier :/ szukałam czegoś takiego dla rodziców z recenzją zabawek :D i chyba coś znalazłam
SPAM :D znacie też jakieś ? A skąd Wy czerpiecie informacje na temat produktu dla dzieci?


Post moderowany
WielkiZbyszek
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 15:50

Re: Dla dzieci

Postprzez yy88yy » 5 lip 2013, o 22:33

zabawek jest zawsze pełno wszędzie, ale oprócz zabawek należy zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka. Koleżanka poleciła mi, abym kupiła rolety okienne z napinaczem łańcuszka (można kupić sam napinacz łańcuszka w marketach budowlanych) SPAM ). Kupiłam to i nie żałuję. Teraz sznurek od rolet (czy jak ktoś ma też żaluzje) nie dynda sobie swobodnie tylko jest napięty i nie ma szans na to, żeby dziecko się w to zaplątało.

Ostatnio edytowano 12 lis 2013, o 15:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
yy88yy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:19

Re: Dla dzieci

Postprzez Alex » 15 paź 2013, o 15:06

To już potrzebne są recenzje do takich rzeczy? :) Najlepsza recenzja, to jak dziecko po tygodniu nie rzuci zabawki w kąt, a jak mu się zdarzy, to będzie jej szukać. :D
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Dla dzieci

Postprzez myszka28 » 16 paź 2013, o 15:03

Ja jestem zdania że nie trzeba recenzji dziecko nasze jest najlepszym testerem na to:) tak jak napisano wyżej
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Dla dzieci

Postprzez Alex » 17 paź 2013, o 16:53

Myślałam o temacie i jak ktoś szuka taniej i sprawdzonej rozrywki to polecam to:
Kod: Zaznacz cały
http://dzieci.mos.gov.pl/
Stronka ministerstwa środowiska, gdzie jest cała masa uroczych gier. I ciekawostek, które muszę powiedzieć, mnie zaskoczyły. :)
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Dla dzieci

Postprzez kusicielka » 12 lis 2013, o 13:46

Wygląda miło, przetestujemy na pewno. Zwłaszcza, ze ostatnio w szkole mówia o zwierzętach, które zimują, które odlatują, więc przyrodnicze klimaty są na tapecie.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]

cron